Silky Touch Eyeshadow (Cień pojedynczy i podwójny)

Silky Touch Eyeshadow (Cień pojedynczy i podwójny)

Pojemność 5,5 g

Perłowe i matowe cienie dostępne w wersji pojedynczej i podwójnej. Nie osypują się i nie rozmazują, rozprowadzają się lekko i gładko. Zapewniają wyrazisty, długotrwały kolor.

Efekt
matowe, perłowe
pojedyncze, podwójne
prasowane

Dobry

Jak dla mnie bardzo dobry cień, Nie osypuje się i trzyma się co najmniej pół dnia. Jest dostępna duża gama kolorów. Jak za tą cene to naprawdę warto wypróbować.

BARDZO FAJNY, choć lekko kredowy

Powiedzmy sobie szczerze: za tę cenę nie spodziewałam się cudów. Potrzebowałam po prostu chłodnego, matowego, średniego brązu. Wybrałam odcień 209, który jest dla mnie za ciepły i za ciemny, ale i tak mnie urzekł.

KONSYSTENCJA, PIGMENTACJA
Lekko kredowa. Lekko się osypuje, dlatego najlepiej robić nim makijaż przed nałożeniem podkładu i pudru na resztę buzi. Mój cień jest matowy i rzeczywiście nie ma żadnych drobinek ani satyny. Pojemność jest duża.
Pigmentacja jest mocna: zawsze wole z nim uważać, żeby nie przesadzić.
Zdecydowanie lepszą jakość oferują cienie z Inglota, nie mówiąc już o moich ukochanych Bourjois. Ale one nie kosztują 6 zł.

TRWAŁOŚĆ
Na powiekach bez bazy utrzymują się cały dzień, choć ja nie jestem tutaj ekspertem, bo nie tworzę skomplikowanych makijaży. Używam tego cienia pojedynczo na całą górną powiekę ruchomą. Myślę, że gdybym bawiła się różnymi kolorami i cieniowaniem, trwałość mogłaby być mniejsza, a kolory mogłyby się zlewać pod koniec dnia.

Polecam te cienie każdej dziewczynie. Ja na pewno jeszcze kupię inne kolory.

W miarę ok.

Miałam cień pojedynczy, czarny.
+nie jest twardy, łatwo się go nakłada.
+dobrze napigmentowany
+bardzo wydajny.
+/- rozciera się poprawnie, ale raczej bez rewelacji.
+/- cena chyba obojętna, ani plus ani minus.
-lekko się osypuje
-rozmazuje się trochę gdy powieka się spoci i odbija się ale nie próbowałam nakładać na powiekę zabezpieczoną pudrem więc nie mam porównania jakby to było.

Używam tego produktu od: Kupiłam go jakies 4-5 lat temu.
Ilość zużytych opakowań: 1, jeszcze się nie skończył i został gdzieś w otchłani kosmetyczki :P

Lip Marker - Golden Rose

Jestem na nie...

Kupiłam go dlatego, że potrzebowałam matowego, szarego cienia. Mam ten odcien który jest na zdjęciu.

Plusy:
+matowy kolor, bez żadnych drobinek

Minusy:

-jaśniejsza strona cienia jest praktycznie niewidoczna. Ile bym tego cienia nie nałożyła, to nic nie widać

-słabo napigmentowane- nawet ciemniejszą stronę trzeba "skrobać" żeby cokolwiek było na powiece widać. O aplikacji pędzelkiem można zapomnieć

-cienie w magiczny sposób "znikają" z powieki

-drogie jak na tak beznadziejną jakość

-brak aplikatora

Używam tego produktu od: kilkanaście tygodni
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie 1

czemu nie?

Bardzo fajne cienie za rozsądną cenę! Moja recenzja dotyczyć będzie cieni matowych - brązów 212 i 213, bieli - 201 oraz zgaszonego różu - 203. Ten skompletowany przeze mnie zestaw fajnie sprawdza się na dzień. 201 i 213 są całkiem dobrze napigmentowane i na bazie Art Deco utrzymują się spokojnie około ośmiu godzin. Blendowaniem ich może bardzo zachwycona nie jestem, jednak uważam, że stosunek ceny do jakości tego produktu jest bardzo dobry. Warto wypróbować.
Dodam, że plusem tych cieni jest też bardzo estetyczne, ładne opakowanie. Każdy cień dodatkowo sprzedawany jest w eleganckim pudełeczku i może być niezobowiązującym a miłym podarunkiem dla siostry czy koleżanki.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: cztery

Naprawdę dobry cień

Jestem szcześliwą posiadaczką koloru 202, czyli czegoś w rodzaju wanilii-kości słoniowej.

Cień jest oznaczony jako matowy, jednakże posiada maleńkie drobinki, które połyskują na skórze. Ale jest to absolutny plus tego kosmetyku!

Opakowanie jest ładne i praktyczne...no i trwałe. Spadło mi już kilka razy z szafki, a jednak nie pękło i cień też nie pokruszył się.

Osobiście uważam, ze cień jest trwały. Nie zauważyłam by spływał w załamania powieki, a to zdecydowanie zaleta.

Jest bezzapachowy i nie osypuje się przy nakładaniu. A co za tym idzie mogą go używać osoby noszące soczewki. Sama noszę, wiec wiem co mówię :P

Jest wydajny. generalnie nie trzeba go nakładać tonę by cokolwiek było widać. Chociaż przy kosmetyku za ok 10 zł wydajność nie jest kluczowym elementem oceny. Fakt faktem, ten kosmetyk wydajny jest.

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy codziennie
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego i nie wyglada na to by szybko miał się skończyć

dobre.

posiadam 2 cienie - czarny, z jakby niebieskawymi drobinkami i ciemnobrązowy. Oba są dobre, długo utrzymują się na powiece, mają bardzo intensywne kolory. czasnego używam na mokro jako eyelinera - świetnie się sprawdza, doskonale trzyma i pięknie rozciera. jedyny minus tych cieni - nakładane na sucho nieco się osypują.ale bardzo delikatnie.

Używam tego produktu od: około 5 lat
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Za tę cenę bardzo dobry

Mam pojedynczy nr 13 (lekko opalizująca czerń). Dość trwały, nałożony w rozsądnej ilości zostaje na swoim miejscu, nie zbija się w zagłębieniu powieki. Kolor intensywny (a nie jak wiele "czerni" - grafitowy). Baaardzo wydajny. Do nakładania polecam miękki płaski pędzelek zamiast aplikatora - zapobiega brzydkim "tłuszczowym" osadom na powierzchni cienia i ogólnie dużo lepiej się sprawdza w nakładaniu.
Tani i dobry kosmetyk.

dobra cena, dobra jakość

Wcale nie takie złe biorąc pod uwagę cenę. Nieźle się rozprowadzają, odpowiednio nałożone nie zbierają się w zagięciu powieki, całkiem trwałe. Używam podwójnego nr 50, skończyły mi się niebiesko-turkusowe i pojedyncze w odcieniu fioletowego brązu (nr nie pamiętam). Bardzo przyzwoite matowe cienie.Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 i część 3