Silk Glow (Supreme Silk), Silkening Body Lotion (Jedwabisty balsam do ciała)

Silk Glow (Supreme Silk), Silkening Body Lotion (Jedwabisty balsam do ciała)

Balsam Dove z linii Silk Glow zawiera unikalną kombinację wyzwalających energię składników nawilżających i czystego jedwabiu. Wydobywają Twój naturalny świeży blask. Dove Jedwabisty Balsam do Ciała rozświetla skórę, zapewniając jej naturalny jedwabisty blask. Produkt zawiera cząsteczki odbijające światło, szybko się wchłania. Jest przebadany dermatologicznie.
Dostępny na rynku w tym samym składzie jako Dove, Supreme Silk, Body Lotion (Jedwabisty balsam do ciała)

Skład: Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceryde, Stearic Acid, Sorbitol, Glycok Stearate, Hydrogenated Polydecene, Serica, Hydrolyzed Silk, Linoleic Acid, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinfera, Camellia Sinesis, Zinc Sulfate, Magnesium Sulfate, Parfum, Octyldodecanol, Dimethicone, Isohexadecane, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Stearamide AMP, Cetyl Alcohol, Polysorbate 80, Magnesium Aluminium Silicate, Triethanolamine, Mica, Silica, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Carbomer, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Benzoate, Imidazolidinyl Urea, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Benzoic Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, Cl 77891

Cena: ok. 10-13zł / 250ml
/bw/

KWC

Uważam, że nie ma lepszego balsamu na rynku, przepięknie pachnie, zapach utrzymuje się na skórze bardzo długo (praktycznie aż do następnego mycia), skóra jest nawilżona jak mało kiedy, już po pierwszym użyciu moja skóra jest w dotyku gładka jak jedwab! Przy regularnym stosowaniu poziom nawilżenia cały czas jest utrzymany i problem suchej skóry znika całkowicie. Muszę jednak przyznać, że używam balsamu głównie dla tych cudownych drobinek! Mam bardzo jasną karnację, nie opalam się w ogóle, samoopalacze to nie dla mnie (nigdy nie wiem jak nałożyć, pozostawiają smugi), tymczasem balsam Dove sprawia, że moja biała skóra wygląda na lekko opaloną i pięknie się błyszczy, zauważyłam, że kiedy ktoś ma opaloną skórę albo ciemną karnację, to drobinki pięknie to podkreślają. Nie zostają na ubraniu, na skórze trzymają się nawet po paru kolejnych myciach. Polecam!

Plusy:
- delikatny
- łatwość użycia
- dobrze się rozprowadza
- efektywność
- przyjemny zapach
- nawilża
- ładny zapach
Minusy:
- cena

1 opakowanie wystarcza na miesiąc

Używam tego produktu od: kilkanaście lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

MÓJ KWC

Od kąd kupiłam go pierwszy raz kilka lat temu nie rozstaje się z nim. Jest delikatny , ma przyjemną konsystencję, idealnie się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, doskonale nawilża i subtelnie rozświetla skórę przez co wygląda ona atrakcyjnie i zdrowiej.

Używam tego produktu od: około 7 lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, kupuję regularnie od około 7 lat

Ten zapach <3

Balsam o zniewalającym zapachu ! <3. Mój ulubieniec:) Świetnie nawilża, wygładza , nie pozostawia na skórze tłustego filmu , pięknie rozświetla ciało, ślicznie wygląda latem na opalonej skórze <3. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń :).

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Manicure - mat i błysk

Mój ideał!

Produkt dla mnie jest idealny! Świetnie się rozprowadza, konsystencja dość rzadka z drobinkami złota, które faktycznie czynią cuda. Skóra dzięki nim nabiera blasku czy to w lecie czy w zimie. Już po jednym użyciu moje ciało było aksamitne, miękkie, gładkie. Stosuję regularnie od bardzo długiego czasu i potwierdzam zwiększenie jędrności,napięcia, gładkości skóry. Rewelacja ! Wydajność również jest w przedziale normalności. Zdecydowanie polecam!

nie polubiłam go

Balsam jakoś mnie nie zachęca. Nawilża tylko zewnętrzną warstwę, ale za chwile ciało dalej jest suche i napięte. Konsystencja jest lepiąca, tak jak wspominały poprzedniczki. Jakoś nie przypadł mi do gustu ten balsam. Jego zapach również trochę chemiczny. Opakowanie jest bardzo wydajne, więc nie wiem kiedy zużyję go do końca, szczególnie, że teraz bardzo sporadycznie używam tego balsamu. Cena jest nawet korzystna w stosunku do wydajności.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

lepiąca maź...

Balsam działa, ale jego używanie nie należy do najprzyjemniejszych. Konsystencja balsamu nie odpowiada do końca moim potrzebom. Nie lubię, gdy balsam klei się i jest konsystencji budyniu. Wolę bardziej &#8222;lejące&#8221; się kremy. Natomiast jeśli chodzi o działanie, to balsam jest ok.: nawilża skórę (krótkotrwale, ale nawilża). Nie odżywia ani nie regeneruje. Po kilku godzinach dłonie czy nogi są śliskie, a skóra napięta. Cena nie jest proporcjonalna do jakości&#8230;.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

mam zastrzeżenia

Od miesiąca testuję ten balsam i muszę przyznać, że mam do niego kilka zastrzeżeń. Cena dove jest dosyć wysoka, a marka ma naprawdę dobry PR. Zazwyczaj nie używam kosmetyków dove, ale bardzo zachęciła mnie promocja, więc stwierdziłam, że czas wypróbować coś nowego.
Nie podoba mi się konsystencja, która lepi się, zostaje na dłoniach, jest tłusta, klejąca. Zapach jest łądny naturalny, ale zbyt słaby, czasami wydaje się chemiczny. Jeśli chodzi o nawilżanie to również przeciętne moim zdaniem, skóra jest po posmarowaniu napięta, dalej sucha. Nie jest to kosmetyk z moich marzeń, raczej przeciętny, średni balsam.

przydaje się

Kupiłam go po powrocie z podróży do Egiptu w na początku grudnia, gdy moja skóra była bardzo opalona i niestety też trochę przesuszona. Balsam sprawdził się idealnie:

+ Działanie - balsam świetnie nawilżył moją skórę, która była przemęczona słońcem i w niektórych miejscach wysuszona, czy podrażniona; dobrze załagodził te miejsca, dając przyjemny efekt pielęgnacji; dodatkowo oprócz tego pięknie rozświetlił opaleniznę, która dłużej się utrzymywała i prezentowała o niebo lepiej ;-)

+ Zapach - delikatny, świeży, przyjemny dla nosa; nie jest drażniący; skóra po nim ładnie pachnie;

+/- Konsystencja - według mnie trochę za rzadka i lejąca się; mogłaby być bardziej kremowa; z drugiej strony lekka formuła dobrze się wchłania;

+/- Wydajność - jest dosyć średnia przy umiarkowanej cenie; wydaje mi się, że cena powinna być niższa; balsam szybko mi się skończył; używałam go sporo, 2 razy w ciągu dnia; ale może to być także efekt mojej wysuszonej przez słońce skóry;

Podsumowując: polecam! Balsam całkiem przyzwoity, będę go dalej używać; ;-)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

uwielbiam za to jaki pozostawia kolor skóry

idealny przed tzw wielkimi wyjściami, kiedy w sukni chciałabyś wyglądac olśniewająco. Dobrze tez prezentuje się w lato, do topów i krókich spodenek, kiedy doskonale uwydatnia opaleniznę.
Nie wiem, jak to sprawdza się na skórze innych, ale drobinki u mnie ściągają promienie słoneczne i dzięki temu szybciej sie opalam!
dla mnie bomba w tym względzie!

Jednak największy minus, to lepka konsystencja i fakt, że balsam ten raczej nie nawilża...a po prostu działa &quot;opalizująco&quot;.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

Jeden z ulubionych

Idealnie nawilża moją skórę
Pięknie pachnie
Konsystencja nawet ok choć według mnie mógłby być gęstszy
Cena przystępna (gdy jest w promocji)
Można go stoswać latem jak i zimą

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

FAJNY

Fajny balsam . Pięknie pachnie, bardzo dobrze nawilża.

Ogólnie nic dodac nic ując. Ja uwielbiam balsamy z dove, ale stosuję też inne z innych firm.

Dlatego nie wiem czy kupię go ponownie, bo bardzo często lubię wypróbowywac inne balsamy do ciała i inne zapachy które zagoszczą na mojej skórze :)

Idealny na letnie słoneczne dni.

Uzywam tego balsamu juz od kilku lat z małymi przerwami, gdyż nigdzie nie mogłam go znaleźć, lub tez poprostu nie potrafiłam.
Najlepiej jednak spawdza się w letnie słoneczne dni. Drobinki złota idealnie rozświetlaja skórę, pięknie się mienią a skóra jest idealnie rozświetlona i wygląda na bardzo świeżą. Balsam również idealnie nawilża skórę, jest miękka, i gładka. Ładnie pachnie. Konsystencja także jest idealna bo rzadka uwielbiam takie balsamy, łatwo się nakłada i szybko wchłania. Jest bardzo wydajny a cena bardzo zachęcająca. Pół gwiazdki odjęte tylko przez słabe własciwości nawilżające:) Mimo to polecam.