LCN Wilde Cosmetics, Pilnik mineralny

LCN Wilde Cosmetics, Pilnik mineralny

Pilnik mineralny w etui ze sztywnego plastiku,
szczególnie przydatny do miękkich, delikatnych i łamliwych paznokci. Wzmacnia paznokcie podczas piłowania. Bardzo drobne kryształy wypełniają najmniejsze pęknięcia i ubytki, wygładzając brzeg płytki.

pilniki

Jestem na tak

Nie wiem czy pilnieczek zakupie ponownie gdyz wydaje mi sie ze jest niezniszczalny. Mam juz go ponad dwa lata. Jest dobrry do drobnych poprawek i ma pomyslowe opakowanie. Bardzo go lubie.

SUper trwały

Pilnik mam od bardzo dawna, praktycznie się nie zużywa. Delikatna powierchnia. Mam też inne pilniki LCN polecam bumerang do naturalnych paznokci i polerkę, z tym zestawem nawet nie potrzeba lakieru. Super się świecą

Używam tego produktu od:roku

Super

Bardzo dobry pilnik jeżeli chodzi o łamliwe i delikatne paznokci. Jest bardzo drobny więc przy okacji poleruje. Używam wielu kosmetyków tej firmy i i jestem zadowolona. Polecam dla wszystkich kobiet, które dbają o dłonie i stopy ;-)

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Tajniki paznokci (Ewa Grzelakowska-Kostoglu)

rewelacja

Witam, uzywam zarowno tego, jak i innych produktow marki LCN i jeszcze nigdy sie nie zawiodlam. Artykuly bardzo trwale, solidnie wykonane. Na pewno warte swojej ceny. Od 2 lat mam ten pilnik, jednak bardziej odpowiadaja mi "bumerangi". Goraco polecam polerke do naturalnej plytki - rewelacja.

Używam tego produktu od: 2 lata

Dobry

Dobry pilnik.
Rzadko go używam, bo jak dla mnie jest bardzo delikatny. Nie nadaje się do większego piłowania paznokci, tylko do drobnego wyrównywania; używam go do odpychania skórek - jego zaokrąglona końcówka idealnie się do tego nadaje.
Etui jest fajne, a cały pilnik solidnie wykonany - kilkakrotnie upadł mi na ziemię (płytki) i nie pękł.
Pilnik na pewno starczy mi na bardzo długo.

Ilość zużytych opakowań: 1 :)