Da Vinci, Lakier do paznokci

Da Vinci, Lakier do paznokci

Łatwo rozprowadzają się na paznokciach, pokrywając je równą i gładką warstwą. Szybko schną, mocno przylegają i długo utrzymują się na paznokciach.

Ok

*403*

Posiadam odcien ciemno morski.

Plus:
- piękny kolor
- cena
- pojemność (10ml)
- estetyczne opakowanie
- mam go od dobrego roku a nie rozwarstwil się, ani nie zgestnial

+/- :
- jest dość wodnisty, przez co często można nabrać za dużo produktu
- ma troszkę za szerokie pedzelek
- mógłby troszkę szybciej schnąc, ale przy tej cenie nie możemy wymagać cudów ;)

Minusów brakuje i jeśli nic się nie zmieni to pomaluję nim paznokcie na studniówkę (mam sukienkę o zbliżonym kolorze :D ).

Nie

KOLOR 63 (bordo)

Lakier kupilam w kiosku, za ok. 3zł. Spodobal mi sie kolor, bo inaczej pewnie bym go nie wziela. Niestety lakier to katastrofa!

- schnie baaardzo dlugo
- latwo go rozmazac
- pedzelek utrudnia jego nakladanie, bo lubi sie rozdwajac
- lakier sie rozwarstwia
- aby kolor byl wyrazny potrzeba kilku warstw, ktore pozniej nie wygladaja estetycznie
- latwo nalozyc za duzo lakieru

+ bardzo lana i ciekawa kolorystyka
+ cena
+ wydajnosc

Katastrofa!

Godzinami czekałam aż lakier wyschnie. W końcu musiałam wyjść z domu i zakładając buty paznokcie były zniszczone. A minęło ok.3 godzin od pomalowania. Porażka!

+kolor
+cena

-nietrwały
-długoschnący
-trudno pokrywa płytkę paznokcia(jedna warstwa to zdecydowanie za mało)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Paznokcie Ślubne

Słabiutki

Nie wymagałam wiele od tego lakieru, gdyż nie kosztował majątku. Kupiłam go za 3 zł, chociaż widziałam później, że można go kupić już za 1,99.

Plusy:
- kolorystyka - duży wybór odcieni
- cena
- pojemność
- łatwe zmywanie

Minusy:
- za rzadka konsystencja, przez co brudzi skórki wokół paznokci
- krycie - aby dobrze pokrył paznokieć aplikacje muszę powtarzać 2-3 razy
- wysychanie - schnie dość długo
- nietrwały - bardzo szybko odpryskuje

Wiem, że za niską cenę można kupić naprawdę przyzwoity lakier. Najczęsciej używam lakierów Safari, które naprawdę bardzo sobie chwalę, także do tych już na pewno nie wrócę.

Jaka cena taka jakość

Kupiłam lakier o numerze 429, jasnozielony, pomyślałam, że będzie idealny na lato. Był bardzo tani, zapłaciłam za niego równe 3 złote. Dodatkowo buteleczka mieści w sobie aż 10ml, pewnie nawet nie dam rady tyle zużyć. Muszę nałożyć dwie warstwy, żeby nie było widać żadnych prześwitów, co akurat mieści się w normie. Lakier schnie trochę dłużej niż te o kilka złotych droższe, ale nie jakoś nadzwyczajnie długo. Kolor na paznokciu wygląda tak samo pięknie, jak w buteleczce. Lakier szybko odpryskuje, u mnie wytrzymuje maksymalnie do trzech dni, przeważnie do dwóch.
Zawsze nakładam lakiery kolorowe bezpośrednio na paznokieć, bez żadnych odżywek lub warstwy zabezpieczającej i nigdy nie miałam z tego powodu jakiś problemów z paznokciami. Da Vinci jest pierwszym lakierem, po którym pożółkły mi paznokcie.
Myślę, że skuszę się jeszcze na kilka kolorów bo jest ich wiele do wyboru, są piękne, lakier jest tani i jak na swoją cenę nie najgorszy. Trzeba tylko pamiętać o odżywce pod spód.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

nigdy więcej

Lakier tragiczny który podnosi mi ciśnienie. Można czekać wieki aby zaschnął. Ja kupiłam raz i w tym samy dniu w którym kupiłam wyrzuciłam ze złości do kosza. NIGDY WIĘCEJ

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie nie skończone

Całkkiem nieźle

Posiadam na razie tylko 1 kolor, a ogólnie jest to mój 2 lakier z tej firmy.

Jest dość rzadki co sprawia, że rozpływa się po płytce...
Więc trzeba troszkę obetrzeć pędzelek.
No właśnie pędzelek: Bardzo fajny, na długiej pałeczce umożliwia wydobycie produktu do samego końca.

Aktualnie używam błękitnego koloru. Szkoda, że długo schnie.. Po 1 warstwie są mocne prześwity, po 2 już lepiej. Jest dobrze napigmentowany.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Całkiem, całkiem

Moją uwagę zwróciły ładne kolory tych lakierów, jak na razie posiadam 413 (łososiowy). Kolor jest śliczny, ale lakier schnie trochę dłużej niż zwykle. Aby uzyskać kolor jak w buteleczce nalezy nałożyć 2 warstwy, ale jak dla mnie o nie problem (większość moich lakierów jest taka ;) ) Plusem jest niska cena, bo jakies 4 zł. Na pewno kupię więcej lakierów tej firmy, bo myślę, że za taką cenę jakość jest dobra :)
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1/2 buteleczki

Są OK :)

Często zmieniam kolor paznokci,dlatego kupuje te lakiery ze względu na niską cenę :) Jest wiele cudownych odcieni tak więc jest w czym wybierać ;p Konsystencja jest dośc rzadka dzięki czemu można mieszac barwy i tworzyć mozajki :) Minusem jest to że bardzo długo schną,a ciemne emalie bardzo wchłaniają się w płytkę paznokcia jeśli nie nałożymy bazy. Czasami po dłuższym stosowaniu zauważam białe plamki na paznokciach i to oznacza ze musze sięgnąć po odżywkę ;)

Ale ogólnie lubie te lakiery i będę je stosowac dalej ;)

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 15

średniaki

Ogólnie nie są złe, ale jakoś nie polubiłam się z nimi.

Teraz mam kolor 77, jest to kolor czarny z maciupkimi drobinkami. No i nakłada się dobrze, ale gdy się wyjedzie, to ciężko zmyć, żeby nie zostawiał czarnej smugi. Tak samo przy zmywaniu całości bardzo się maże, przy skórkach rzadko kiedy zejdzie dokładnie :/

Ale jedna gwiazdka za krycie :)

Jeśli chodzi o opakowanie, to jest lekko nietypowe. Ma trochę przekrzywioną buteleczkę, co daje fajny efekt i zakrętkę z motywem koronki. Bynajmniej na moim lakierze i za to również plus :)

Jeśli chodzi o trwałość to nie jest jakaś super, ale narzekać też nie mogę, bo do 2-3 dni spokojnie wytrzyma . Za to pół gwiazdki :)

Fajny

Mam sporo kolorków z tej serii, za tak niską cenę jakość jest naprawdę świetna.
+lakier jest trwaly - nie odpryskuje
+kolor zawsze spełnia moje oczekiwania - nie różni się od tego co widze wbuteleczce
+ duża gama kolorystyczna
+bardzo niska cena
+fajny pędzelek co rzadko zdaża się przy tanich lakierach - nie "rozwarstwia się", włoski nie wypadają
+ lakier nie zasycha w buteleczce
+kształt opakowania również mi się podoba

Jedyne minusy:
- bez wspomagania bardzo długo schnie i nawet po pół godziny można zepsuć sobie pazura i trzeba by zacząć malowanie od nowa... ale, wystarczy po około 5 minutach od pomalaowania włożyć ręce na minutę do zimnej wody i po wyjęciu lakier jest już zastygnięty i nic się z nim nie stanie :)
- intensyny, nieprzyjemny zapach podczas malowania... no ale jeszcze raz przypomnijmy że lakier kosztuje zaledwie 3zł

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: duuuużo :)

za tą cenę dobry

Mam kilka lakierów z tej serii jeden beżowy, drugi chłodny nude, chyba jeszcze pastelowy różowy, fiolet i czarny. Dla moich paznokci każdy lakier ma podobną trwałość, dla tego lakieru jest ona typowa. Szeroki wybór kolorów. Zgadzam się z opinią, że jest rzadki, jednak wolę takie lakiery niż zbyt gęste, zawsze można dodać warstwę. Ogólnie nie odbiegają one jakością od droższych, a można sobie skompletować dużą kolekcję :D

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele