Vollare Cosmetics, Da Vinci, Lakier do paznokci

Vollare Cosmetics, Da Vinci, Lakier do paznokci

Łatwo rozprowadzają się na paznokciach, pokrywając je równą i gładką warstwą. Szybko schną, mocno przylegają i długo utrzymują się na paznokciach.

nie oszczędzajmy na lakierach

nie mając teraz pieniędzy na dobry lakier np z Inglota, pokusiłam się i kupiłam ciemno bordowy lakier Da Vinci.
To był pierwszy i ostatni zakup.Lakier jest niesamowicie rzadki, nierównomiernie pokrywawarstwy są tak cieniutki,że trzeba z 3 razy malować. Co prawda szybko wysechł, ale efekt końcowy w ogóle mi się nie spodobał tak więc zaczełam go zmywać...no i się zaczeło.Tyle zużytego zmywacza,wacików i tyle czasu.Strasznie trudno było się go pozbyć:/ paznokcie nie wyglądają teraz ładnie.
Nie polecam nikomu.Lakier wylądował w koszu.

Używam tego produktu od: godziny
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

załatwił mnie na cacy...

Kupiłam go, bo wyszukałam piękny morski kolor. Grzechem było by go zostawić. Postąpiłam tak jak zawsze tzn. odżywka, 2 warstwy lakieru, utwardzacz.
Każdy zachwycał się odcieniem lakieru, sama byłam zadowolona, bo niedośc, że naprawdę ładny niespotykany kolor to trzyma się w stanie nienagannym calutki tydzien. GDy przyszło do zmywania, śpiewałam cieniutkim głosikiem. Zmywał się topornie, zużyłam wiele zmywacza, wascików i czasu, po czym ujrzałam coś co mnie zamurowało... Lakier zafarbował mi paznokcie, chociaż pod spodem miałam diamentową odzywke z wibo!!! Przez nastepne 2 tygodnie musiałam męczyć się z takimi rupimi(jak to mowily kolezanki) paznokciami. Doslownie nic nie chcialo mi przywrocic koloru plytki. Teraz boje sie go zastosować drugi raz, a naprawde dla takiego koloru jestem w stanie poswiecic wiele.
PS. Dodam, że moja koelzanka probowała go u mnie od razu po zakupie na paznokcie bez ochrony i narzekała jeszcze bardziej.

Używam tego produktu od:Kupiony w kwietniu
Ilość zużytych opakowań:użyty dwa razy (po dwie warstwy) raz na krótkie, a raz na długie paznokcie.

Całkiem fajny lakier

Ja w przeciwieństwie do koleżanek jestm całkiem zadowolona z tego lakieru. Nie wiem jak zachowuje się kolor czarny ale osobiście mam kilka tych lakierków (w różnych odcieniach i jasnych i ciemnych). Mam piękny cienmy fiolecik którym dla lepszego efektu maluje paznokcie 2 razy (ale podkreślmy tylko 2 warstwy). Poza tym jest dużo bardzo fajnych kolorków, a jeżeli chodzi o trwałość to wcale nie jest gorszy od "markowych" lakierów, których ceny są kilkakrotnie wyższa. Ja jestem ogólnie zadowolona i jedyną wadę jaką mają te lakiery według mnie to dość intensywny nieprzyjemny zapach

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 9 w trakcie używania

Ajjjććć...

Czarny kolor to totalne dno...
Strasznie rzadki zmusza do polozenia 2, 3 warstw dla uzyskania intensywnego koloru.... Nawet za 2zł nie opłaca sie go kupować... Co do trwalosci sie nie wypowiadam dla mnie i tak juz jest zdyskwalifikowany....Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego opakowania
Ilość zużytych opakowań:

Jak na bazarową markę-OK

Nie są drogie, mają dużą pojemność. Jakoś jak przystało na bazarowy lakier. Nie ma co spodziewać się cudów.
Mam lakier beżowy i całkiem nieźle nadaje się do frenchu - trzyma się dość długo. Nie wiem jak wypadają te lakiery w ciemniejszych kolorach.
Można je wypróbować.