Soraya, Błyszczyk Collagen Effect

Soraya, Błyszczyk Collagen Effect

Błyszczyk do ust Collagen Effect to głęboki i pełen blasku kolor. Dostępny jest w sześciu soczystych odcieniach. Zapewnia głęboki i pełen blasku kolor. Sprawia, że usta stają się bardziej pełne. Gwarantuje długotrwały efekt oraz pielęgnuje i chroni delikatną skórę ust. Posiada eleganckie i wygodne w aplikacji opakowanie.

Cena: 8,90zł / 4ml

Fajny

Wybrałam bardzo wyrazisty kolor, i nie żałuję, błyszczyk trzyma się zaskakująco długo na ustach, ma wystarczająca ilość błyszczących drobinek, ale nawet kiedy one znikną kolor zostaje co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło.
Nie wiem czy powiększa usta, chyba dlatego ma taki miętowy smak....W każdym razie ładnie wyglądają.
Konsystencja tego błyszczyka wydaje mi się taka flamastrowata, nie rozprowadza się on najlepiej ale w sumie można mu to wybaczyć.
Reasumując, nie jest to jakiś wybitny błyszczyk, ale jak dla mnie ok spełnił swoje zadanie - kupiłam go dla koloru który okazał się trwały więc mi pasuje.Mam odcień nr 805

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

nastpnego juz nie bedzie

Ten blyszczyk kupilam jak poszukiwalam calkiem innego :-) Podobal mi sie kolor (blady roz). Co do efektu powiekszenia? Nie ma zadnego efektu, czuc tylko na ustach taki lekki chlodzik. Jest nietrwaly, polysk jest minimalny, rzadki. Jego zalety to cena, odcienie i opakowanie.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Taki sobie

Kolor nr 801

To jedenz przypadkowych zakupów, dopiero w domu zwróciłam uwagę na jego nazwę i cel jakim jest powiększenie ust.
Kupiłam przede wszystkim ze względu na kolor, takiego bladego różu szukam już [fiu fiu] od lat więc nie mogłam się powstrzymać, no i ta cena ;)
Zacznę jednak od wad:
- Bardzo nietrwały
- Rzadki
- Efekt połysku mniej niż przeciętny
- o efekcie powiększenia nie ma co mówić bo po prostu nie istnieje
- Może wysuszać usta

Zalety:
* Odcień
* Ładne opakowanie.
* Cena

Daję mu 2 gwiazdki, bo nie zaszkodził, nie odstraszył smakiem a kolor jest naprawdę fajny.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

depilacja brwi

TEGO SIĘ NIE DA UŻYWAĆ

Kupiłam ten błyszczyk zachęcona informacjami na stronie internetowej producenta. Wybrałam kolor 805.
A oto moja ocena:
Po pierwsze nie powiększa ust, a lekko miętowy posmak ma sprawiać wrażenie powiększania.
Po drugie nie daje się go używać, bo jest za rzadki i tworzą się smugi zamiast jednolitej barwy. Niestety znika z ust dosłownie po paru minutach.
Po trzecie opakowanie jest bardzo ładne, ale ma jedną wadę - trochę oszukuje. Patrząc na nie wydaje się, że zawartość to około 8 ml, czyli jak w każdym błyszczyku, a to tylko złudzenie, w środku jest tylko 3,5 ml. Praktycznie więc ten kosmetyk jest stosunkowo drogi.
Po czwarte kolory raczej mało interesujące.

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: nie wiem czy dotrwam do końca pierwszego