Cera Wrażliwa, Krem nawilżająco - ochronny SPF 30+

Cera Wrażliwa, Krem nawilżająco - ochronny SPF 30+

Formuła kremu dostarcza skórze bogaty zestaw składników odżywczych i ochronnych.

Zawiera fitokolagen, tworzący na powierzchni skóry siateczkę proteinową, która zatrzymuje wodę i substancje lipidowe, witaminę E2%, która wbudowuje ię w lipidy naskórka, glicerynę, łagodzącą alantoinę oraz wysoki filtr ochronny SPF 30+.

Przeznaczony jest do cery normalnej i mieszanej, szczególnie dla osób z cerą fotowrażliwą.

Cena: ok. 16zł / 50ml

Cudowny

Bardzo mi sie ten krem spodobal. Rzeczywiscie jest odzywczy, doglebnie nawilza i choc nie wchlania sie szybko i jest lekko tlustawy, ale nie jest tlusty, raczej taki jaki powinien byc krem odzywczy - nie za gesty, nie za wodnisty, nie powoduje zapychania, wysokie filtry to niewatpliwy atut, krem ma lekki nienachalny szybko uletniajacy sie zapach, smietankowa konsystencje - w odroznieniu od innych kremow odzywczych czy poltlustych, nie trzeba naciagac twarzy zeby go rozprowadzic, latwo sie rozsmarowuje, dobrze wspolgra z podkladem... same superlatywy :) jedyne co mi sie nie podoba to plastikowe opakowanie.
Ale spelnia swoja role - nawilza, odzywia przez co napewno zapobiega powstawaniu zmarszczek. Uzywam go rowniez wieczorem - wrecz uwielbiam bo wieczornym demakijzau nalozyc na twarz jego grubsza warstwe - daje tak przyjemne uczucie doglebnie nawilzonej, cudnie miekkiej i zadbanej skory... czuje ze moja skora go chlonie i jest naprawde odzywiona.
Chetnie wyprobuje krem z tej serii na noc, bo przypuszczam ze jest podobny tylko nie ma filtrow a bezsensu obciazac twarz filtrami w nocy... i wersje na dzien i noc, gdyz pewnie jest lzejsza. Napewno wyprobuje jeszcze inne kremy marki Lirene bo ten bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl, ukoil moja podrazniona Iwostinem cere i nawilzyl.

w porządku krem

Generalnie jest to dobry krem.
Dla mnie ważne jest to że bezzapachowy ,zawsze to jeden potencjalny alergen mniej ;)
Druga rzecz to dobra cena ,kupiłam w promocji za 14,20.
Krem jest wydajny,dość dobrze się wchłania i posiada spory filtr jak na standardowy krem na dzień.

Na razie nie zapchał mi cery i za to plus.Skóra rzeczywiście jest chroniona no ale jeszcze nie ma mrozów:D

Zabiorę jednak gwiazdkę za to że tym filtrem 30spf jest zwykły parsol który jak wiadomo destabilizuje się od byle czego;(
Ja już tak mam że w zimie nie wyjdę na mróz z "gołą" twarzą ,po prostu muszę na krem nałożyć podkład i dopiero wtedy czuję się chroniona przed zimnem i wiatrem,dla mnie sam krem to już za mało.
Może znajdę fluid który nie destabilizuje parsolu?
Na razie krem sprawdza się dobrze,dam czwórkę.

Używam tego produktu od:3 tyg.

no może być

Będzie nudno, ale ten krem również znalazłam na Wizażu i dzięki Wam dowiedziałam się o jego istnieniu.

Jest świetny! Nawilża w delikatny sposób, po wchłonięciu stanowi doskonałą bazę pod makijaż, a to dla mnie priorytet:D

W ciągu dnia buzia wygląda bardzo dobrze, nie błyszczy. krem nie przebija się przez makeup, wiecie o co chodzi, znacie kremy z filtrami.

Zapach niedostrzegalny, czyli jest dobrze. Nie spowodował żadnych uczuleń.

Mam zamiar jeszcze go sobie kupić. Edytuję: odejmuję 1* bo on wcale nie jest jakiś specjalnie doskonały. Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Jak makijażem powiększyć usta

jak na miarę

ten krem jest jakby stworzony dla mnie!:) mam cerę mieszaną, fotowrażliwą. dla mnie w kremie na dzień najważniejsze jest to, aby nawilżał i miał wysokie spf. ten spełnia te dwa punkty a do tego nie zapycha, jest bezzapachowy, ma bardzo lekką konsystencję i jest on bardzo bardzo wydajny!!! przy codziennym stosowaniu 50 ml starcza mi na 4 miesiące! jedynym małym minusem jest to że pozostawia cienką warstwę na skorze, ale wolę to niż uczucie niedosytu jeśli chodzi o nawilżenie:) bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż! POLECAM:)

Używam tego produktu od:4 miesięcy

jestem zadowolna

Kupilam ten krem przede wszystkim po to aby chronil przed sloncem (po zabiegach kwasami), ma az 30 filtr UV i cena byla naprawde kuszaca, jak na kremy z filtrem. Mam cere tlusta, jednak on sprawdza sie doskonale. Jest delikatny, nawilza i do tego chroni. Polecam

Używam tego produktu od: paru miesiecy

ok

Krem spełnia swoje zadanie- nawilża i ochrania :)
Stosuje preparaty na niedoskonałości, które wysuszają, miałam kilka przesuszonych partii na buzi. Jak zaczęłam używać ten krem, problem zniknął :) mam tłustą cere, ale kremik w ogóle nie potęguje przetłuszczania się :D skóra jest gładka, miękka i nawilżona :) Nie powoduje żadnego wysypu "niespodzianek" i przyjemnie pachnie.

Używam tego produktu od: ...

Nie zgodzę się

Moim zdaniem jest to dobry krem na zimę. I właśnie dlatego go kupiłam,aby chronił moją skórę w zimę. Spełnia swoją rolę znakomicie To fakt zostawia delikatną warstewke,ale pod makijażem sprawdza się dobrze i naprawdę chroni skórę.
A 4 * ponieważ zapewne nie kupię tego kremu ponownie,chyba że za rok w zimę. Lubię zmieniać kremy.

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

tłusty zapychacz

kupilam ten krem skuszona wysokim filtrem (jak na zwykly krem dzienny) i niska cena - niestety zawiodlam sie. krem nie wchlania sie do konca i zostawia tlusta warstwe. do tego za kazdym razem kiedy go uzyje obsypuje mnie malymi ropnymi syfkami.
moze sie nada w lecie do zabezpieczania przed sloncem odnozy

Używam tego produktu od: paru tygodni nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: