Precision, Demaquillant Yeux Intense (Dwufazowy płyn do demakijażu)

Precision, Demaquillant Yeux Intense (Dwufazowy płyn do demakijażu)

Delikatny dwufazowy środek do demakijażu. Preparat do delikatnego usunięcia każdego rodzaju makijażu, również wodoodpornego. Faza górna zawiera olejki oczyszczone i lotne silikony powodujące skuteczny demakijaż. Faza dolna zawiera wodę kwiatową róży i bławatka nadające uczucie świeżości. Idealny preparat do wrażliwych oczu i dla kobiet stosujących szkła kontaktowe.

Poprawny.

Końcówka roku skłania mnie do refleksji. Wystarczy spojrzeć na moją łazienkę i wniosek nasuwa się sam - zdecydowanie za dużo wydaję na kosmetyki. Rozsądek nakazał mi przyjrzeć się rzetelnie każdemu słoiczkowi i każdej buteleczce i zastanowić się, czy rzeczywiście produkty warte są swojej ceny...

Płyn dwufazowy Chanel kupiłam po raz pierwszy na początku roku. Sama nie wiem czemu - regularnie kupowałam dwufazówkę Ziaja i byłam bardzo zadowolona. Urzekła mnie chyba otoczka luksusu...albo zwyczajna ciekawość...

Produkt spełnia swoje zadanie - zmywa bez problemu nawet wodoodporny makijaż. I w zasadzie na tym mogę zakończyć recenzję. Moje porównanie jest zapewnie niestosowne ale Chanel niewiele moim zdaniem różni się od Ziaji. Jest bardziej wydajny ale cena tego nie rekompensuje. Ma ładne opakowanie, jest delikatny ale nadal moim zdaniem jest to zbyt mało za takie pieniądze.

Pierwsze opakowanie kupiłam, drugie dostałam od koleżanki. Produkt nie powalił mnie na kolana - na pewno już do niego nie wrócę. Nie widzę sensu płacenia za markę. Są na rynku inne płyny dwufazowe do demakijażu oczu - kilka razy tańsze a równie skuteczne.

A ostatnio - zapomniałam kupić nową dwufazówkę - zmieszałam olejek rycynowy z hydrolatem różanym...i przynajmniej stan rzęs znacząco się poprawił :-)))

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 100 ml

Tak, ale drogi.

Płyn dostałam od mamy mojego narzeczonego na urodziny. Będąc studentką mogę go podziwiać tylko na półkach sklepowych;p
Bardzo dobrze radził sobie z makijażem oka. Prawie codziennie kreślę sobie delikatne jaskółki i mocno tuszuję rzęsy- mimo to pięknie wszystko rozpuszczał i przede wszystkim nie powodował pieczenia(!)
Pozostawiał lekki film na skórze- co dla kogoś, kto nie sosuje dalszej pielęgnacji może być w porządku. Ja, używam potem olejku arganowego/kremu pod oczy. dlatego musiałam dodatkowo przemywać powieki. (Z regóły makijaż zmywam najpierw żelem, a dopiero potem doczyszczam "niedobitki") Jeśli jednak demakijaż płynem leciał w pierwszej kolejności- same ochy i achy.
Cena.. wysoka. Nastawiam się jednak na to, że kiedyś będzie mnie stać na takie przyjemności- wtedy ten płyn będzie gościł u mnie częsciej.
Co do wydajności- Na zużycie kosmetyku mamy tylko pół roku, a służy tylko do oczu. Nie jest źle:) Płyn mógłby wypływać tylko w takiej ilości w jakiej bym chciała. Otwór w dozowniku jest odrobinę ze duży.

Używam tego produktu od: używałam go ok 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno (całe)

dla wrażliwców

dostałam w prezencie więc nie narzekam :D wręcz przeciwnie

jednak cena demakijażu do oczu jest dla mnie osobiscie nie przyjęcia

faktycznie kosmetyk swietnie sobie radzi z makijażem nawet wodoodpornym, do tego jest ultra delikatny, nie podrażnia oczu ani skóy wokkół nich

wydajność bardzo przeciętna

osobiście bym nie zakupiła tak drogiego produktu do demakijażu oczu- równie dobrze sprawdza sie u mnie ziaja.. ale rozumiem ze sa osoby które mają tę okolice b. wrazliwą i musza szczególnie o nia dbać- dla takich osób sie sprawdzi ten produkt

Używam tego produktu od: przez miesiac
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Ciekawe fakty o życiu i pracy Coco Chanel

Najlepszy

Czytajac opinie innych autorek dochodze do przekonania, ze niektore z nich musialy trafic albo na podrobke albo kupily jakis przestarzaly produkt! Nie jest bowiem mozliwe, by plyn ten nie potrafil zmyc nawet niewodoodpornego makijazu oka! Uzywam go od wielu miesiecy, jest wspanialy: wydajny, delikatny, bardzo latwo zmywa moj wodoodporny tusz i taka tez kredke, nie tlusci, nie podraznia. Same zalety. A jesli ktos marudzi, ze mu "za szybko" zbywa, to niech stosuje trick wizazystow: najpierw platek waty do demakijazu zamoczyc w wodzie i dopiero na nia dac plyn do demakijazu.

Używam tego produktu od: 4 m-cy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

dla mnie bomba:)

Ok, zacznę od teego, że dałam się namówić. Wcale nie zamierzałam tego płynu kupić. I o ile pewnie zakupu kredki do oczu chanel raczej nie powtórzę, to do płynu wracać będę.
Dlaczego?
- bo skutecznie usuwa makijaż,
- nie drażni moich ultra wrażliwych oczu,
- cudownie wpływa na rzęsy- niespodziewanie poprawil ich stan w sposob zauważalny
- sprawdza się jako kompres po nieprzespanej nocu (nasączam waciki, do lodówki na kilka chwil i na oczy).
- wydajność jest zadowalająca.

Pół gwiazdki za cenę muszę odjąć.
Kosmetyk super, ale cena barbarzyńska. Zwłaszcza w dobie kryzysu.
Używam tego produktu od: około 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1, które aktualnie kończę

EDIT: Kończę 4 opakowanie i pozostaję pod urokiem preparatu. Stan rzęs oki, skóra wokół oczu- oki, ale przede wszystkim oczy (które niestety większości kosmetyków nie tolerują) się nie buntują.

czy to jest CHANEL?

Od razu napiszę, że moje rozczarowanie tym preparatem jest tak wielkie, że wprost nie umiem dać mu choć 1 gwiazdki więcej.

Kupiłam rok temu za namową pani w Douglasie, gdzie zwykle kupowałam demakijaż z Clinique. Ten został mi polecony jako jego lepszy odpowiednik. Niedość, że totalnie nie umywa się do Clinique, to jeszcze jest dużo gorszy niż np. płyn Ziaji.

:( drażniący i nieprzyjemny
:( nieporęczne opakowanie
:( słaba jakość-nie zmywa nawet niewodoodpornej kredki
:( po namachaniu się i zużyciu 3 wacików rano budze się z oczami misia pandy...
:( wysusza skórę
:( cena odstrasza!

Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: niecała połowa...

Nie polecam do delikatnej skóry.

Nieporozumienie. Zostałam skuszona dobrymi recenzjami i niestety się przeliczyłam. Płyn potwornie wysusza mi powieki- z pewnością nie jest delikatny. Przesuszenie utrzymuje się po odstawieniu ponad tydzień.
Może wylewam go za dużo, ale nie jest dla mnie wydajny. Minęły 2 miesiące od pierwszego użycia i przy codziennym stosowaniu zostało pół butelki.
Jedna gwiazdka łącznie za przyjemny wygląd, efekt (tylko efekt) delikatnej i miękkiej skóry tuż po demakijażu i siłę do zmywania wodoodpornego tuszu, z którym pozostałe płyny nie dawały sobie rady. Nie wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego (przerwane ze wzgl na uczulenie/przesuszenie)

świetny

Bardzo dobry produkt, gdyby nie ta cena... Doskonale radzi sobie z mocnym makijażem oka, wystarczy odrobina płynu na wacik, żeby zmyć najbardziej nawet uciążliwy tusz ( w moim przypadku tusz Diorshow Black Out ). Opakowanie, zapach wszystko jak najbardziej na plus, całkiem wydajny, wystarczył mi na ok. 7 miesięcy codziennego użytkowania. Byłby moim numerem jeden, ale odejmuję pół gwiazdki za cenę, jest po prostu za drogi. Pewnie kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od: pażdziernika 2010

Dobry ale bez rewelacji

Faktycznie jest delikatny i dobrze zmywa ale nie blyskawicznie.Duzy minus to zapach nie za przyjemny ale delikatny.Nie zostawia tlustej smugi.Ladne opakowanie ale troche drogi w jego przypadku placi sie za firme.Ogulnie to jest dobry ale tylko dobry bo bez rewelacji.

Godny uwagi!

Doskonale radzi sobie z kazdym makijazem: nie wazne, czy jest to tusz wodoodporny, czy tez nie - kazdy makijaz zmywa blyskawicznie i bezproblemowo, nie pozostawiajac tlustego filmu na powiekach. Bardzo delikatny, nie podraznia i nie uczula. Wystarczy na kilka sekund przylozyc platek nawilzony plynem i makijaz rozpuszcza sie w mgnieniu oka. Zmywa make up bardzo dokladnie, rano nie mam pandy pod oczami, a po niektorych plynach sie to zdarzalo. Wydajnosc standardowa, cena dosc wysoka, ale warto. Polecam!

Używam tego produktu od: kilka tygodni

KWC

Od roku na mojej polce..niewairygodnie lekki, mieciutki,nakldm niewielka ilosc na wacik ,przykladam na chwilke do oka, czekam kilk sekund , nastepnie dwa przeciagniecia i mkijazu nie ma...
Niesamowiscie wydajny...jeden wacik i po najcieższym makijażu nie ma sladu :)

polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:3 lub 4

Doskonały

A dla mnie to rewelacyjny zmywacz do oczu, nawet hypnosa zmywa dokladnie podczas gdy inne zmywacze miały z tym problemy bo się kruszy niesamowice.
Przykładam wacik nasaczony na kilka chwil i delikatnie pocieram, wszystko z oka pieknie zmywa, nawet konturówki czarne dokładnie usuwa. Nie podrażnił mnie , i czuję się luskusowo zmywajac nim oczy. Naprawde dobry kosmetyk wart swojej ceny . Jest dwufazowy wiec druga strona wacika przecieram oko po demakijazu by usunac tłustą warstwe , wtedy tez nakładamy wyciag z rozy i bławatka.
Nie jest tłusty, nie zostawia oleistej warstwy. Czy jest wydajny ocenie pozniej bo uzywam od kilku dni.
Jest to najlepszy zmywacz do oczu jaki miałam.

Potwierdzam swoją opinię po raz kolejny, zawsze będe wracać do tego zmywacza bo jest idealny! i doskonały! Nie podrażnia, i delikatnie usuwa każdy makijaż!