Natural Skincare, Cleansing Refresher (Żel oczyszczający z tonikiem)

Natural Skincare, Cleansing Refresher (Żel oczyszczający z tonikiem)

Usuwa zanieczyszczenia, wygładza i orzeźwia skórę. Z oczarem wirginijskim i rumiankiem. Rozprowadź wacikiem kosmetycznym, zmyj wodą.

Fajny, odpowiada mi

Podobnie jak poprzedniczka jestem konsultantka, tyle ze nie w Polsce. Wyglada na to ze w polskim katalogu zaszla jakas tlumaczeniowa pomylka. Choc z drugiej strony ciezko jest ta nazwe przetlumaczyc, gdyz owy produkt absolutnie nie jest zelem, ale nie jest tez mleczkiem, choc ma podobna konsystencje. W angielskim katalogu napisane jest "Cleansing Refresher", co doslownie oznacza "oczyszczjacy odswiezacz" bez sensu brzmi prawda?? Nie wiem "oczyszczacz" tez nieladnie.
Na angielskim rynku jest wiele podobnych preparatow wiec konsystencja tego produktu nie byla dla mnie zaskoczeniem.
Co sie tyczy dzialania...
Jest to bardzo dobry preparat, ladnie oczyszcza i delikatnie odswieza, usuwa resztki makijazu, zamyka pory, ale nie sciaga skory, preparat na mnie ma dosc delikatne dzialanie, aczkolwiek czuc ze cera jest oczyszczona a jednoczesnie nie wysuszona. Jednym slowem ma dzialanie mleczka i toniku, tak jak w opisie.
Preparat bardzo wygodnie sie uzywa, wystarczy wsmarowac wacikiem na twarz i zmyc woda.
Goraco polecam.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

ujdzie

Szukałam żelu do twarzy, a że jestem konsultantką Oriflame to kupiłam ten oto specyfik,. I pierwsze ogromne zaskoczenie: to jest mleczko!
Nikt nigdzie w katalogu tego nie zaznaczył, jest napisane: żel oczyszczający. No przepraszam, żel to żel, a mleczko to mleczko. Dla mnie jest ogromna różnica. Co do działania, to ładnie pachnie, ujdzie. Ale potwierdzam po raz setny, szukałam żelu do twarzy. A nie mleczka. I to przesłoniło mi całą ocenę tego oto specyfiku. Jak ktoś szuka mleczka, to jest ono poprawne. Używam tego produktu od: miesiąca