Blue II Excel for Women, Golarka dla kobiet

Blue II Excel for Women, Golarka dla kobiet

Maszynki, które są bardzo poręczne i wygodne w stosowaniu, posiadają paski nawilżającez aloesem i wit.E i gumowe paski wzdłuż rączki, co powoduje, że nie wyślizgują się z ręki. Nie tępią się szybko, można używac ich przez dłuższy okres czasu. Nie powodują skaleczeń.
Można kupić je w opakowaniu(zawiera ono na ogół 3 maszynki) lub na sztuki. Sa w kolorze różowym.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

polecam

Wypróbowałam bardzo dużo maszynek jednak ta zdecydowanie ma najdłuższą żywotność. Mimo codziennego używania jest baaaardzo długo ostra. Do tego nie kaleczy, ładnie się ją prowadzi i jak na wytrzymałość nie jest droga.

nie dla mnie

Cena jest dość wysoka. Maszynka nie sprawdziła się u mnie, nie goli wszystkich włosów, trzeba kilka razy przejeżdżać, go golenia okolic bikini w ogóle się nie nadaje, pozostawia skórę podrażnioną i czerwoną. Maszynka taka sama jak inne jednorazowe.

Nie za tę cenę

W miarę ostra, ale do delikatniejszych miejsc (bikini, pachy) nadaje się tylko na raz. Wtedy goli dokładnie i nie podrażnia. Na nogi w moim przypadku mogę użyć jej ok 3 razy, ale podobnie mam z tańszymi jednorazówkami. Cena jest więc zawyżona.

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Super!

Trafiłam na tę golarkę z zupełnego przypadku, brakowało mi do pełnej kwoty, dzięki której dostałabym pieczątkę na rabat, kilku groszy i wrzuciłam bez zupełnego namysłu do koszyka cokolwiek, by tę kwotę uzupełnić. Golarka w końcu zawsze się przyda prędzej czy później.

Okazało się, że trafiłam na istne cudeńko. Przede wszystkim zwróciłam uwagę na to, że ani razu nie zacięłam się nią. Choćbym nie wiem jak nieporadnie (bo przykładowo spieszyłam się) ogoliła się to zawsze wychodziłam z tego bez szwanku. Budowa jej - przede wszystkim warto zwrócić uwagę na rączkę, która jest w większości ma części gumowe - sprawia, że nie ucieka maszynka z rąk, bardzo dobrze leży w ręce i można nią spokojnie operować na wszystkie strony. Ostrza są genialne, a pasek, który nawilża świetnie to uzupełnia. To wszystko sprawia, że ostrza suną gładko po ciele i skutecznie usuwają jakiekolwiek włoski nawet po jednym przejechaniu. Dodatkowo do plusów chciałabym wspomnieć o tym, że jeśli ktoś używa pianek to nie zalegają one w tyle maszynki (woda nie chce tego do końca wypłukać), ponieważ te tzw. "luki" zaraz pod ostrzami są bardzo płytkie i żadne produkty w tych lukach nie zostają. Pozwala to na dużo lepsze zachowanie czystości golarki. Czy jest ona na tyle specyficzna, że nadaje się tylko do golenia nóg? Nie, dzięki dobrej budowie główki, tą maszynką można ogolić się w każdym miejscu bez większego problemu. Jednak najistotniejszą kwestią jest tutaj trwałość ostrza. Zgodzę się z opisem producenta - nie tępią się one szybko. Mogłam taką jedną maszynką ogolić się wiele razy i ani razu nie musiałam specjalnie sięgać po inną, by ten efekt poprawić. Nie jestem w stanie tej golarki nazwać jednorazówką, bo daleko jej do bycia nią, jeśli używałam jednej golarki około 2 miesięcy, a golę się 1-2 razy w tygodniu. Wiem, że zużycie golarki też jest zależne od typu włosia z którym ma do czynienia, ale w moim przypadku naprawdę trzeba się postarać, żeby ją zużyć. Z takich podstawowych rzeczy - trwałość jest bardzo wysoka, cena jest rewelacyjna za tak genialną maszynkę, a z dostępnością nie zauważyłam większego problemu.

Jestem zachwycona. Na pewno będę poszukiwać opakowania z tymi golarkami (bo po co kupować pojedyncze sztuki?), ponieważ warto wydać na nie każdą złotówkę. Polecam!

jednorazówka na dwa zastosowania :)

Maszynka nie jest zła, ale za cenę 6zł miałam lepsze.. Wystarcza mi na 2 zastosowania. Wyznacznikiem zużycia maszynki jest dla mnie całkowite starcie paska nawilżającego. Zużywa się niemal całkowicie przy drugim użyciu, więc na trzeci raz już się nie nadaje. A inna sprawa to kwestie higieniczne.. pod prysznicem maszynki potrafią rdzewieć, więc staram się je wyrzucać po max tygodniu.

Ostrza są dobre, odpowiednio ostre, nie ma potrzeby przejeżdżania 15 razy w tym samym miejscu, aby ogolić jakiś obszar.. 2-3 posunięcia i pozbywam się niechcianych włosków. Dzięki temu ograniczam ryzyko zacięcia i powstania ewentualnych podrażnień. Z przyzwyczajenia jednak, nawet jeśli tych podrażnień i zaczerwienień nie mam, to smaruję mimo to depilowane obszary emulsją łagodzącą. Czasem podrażnienia wychodzą później lub pojawiają się przy odrastaniu włosków, więc od razu warto zapobiegać ich powstawaniu :)

Rączka jest dobrze wyprofilowana do damskiej dłoni, nie wyślizguje się z ręki, jest całkiem stabilna.

Maszynka goli naprawdę na gładko, pasek nie jest mocno lepki, nie ścieka i nie brudzi wszystkiego dookoła tylko siedzi na swoim miejscu :) daje ładny poślizg przy goleniu i cały zabieg idzie całkiem sprawnie. Wąska główka jest odpowiednia do depilacji małych obszarów z cienką wrażliwą skóra. Jeszcze nie zdarzyło się (odpukuję:D) żebym zacięła się tą maszynką, nawet goląc nierównomierne obszary jak na przykład okolice kolana.

Podsumowując: maszynka jest dobra, jestem z niej zadowolona, ale na dłuższą metę wcale nie wychodzi jakoś tanio.. może większe opakowanie będzie bardziej opłacalne.. na pewno nie pojedyncza sztuka za 6zł w Żabce.. zastanawiam się czy nie zainwestować w jakąś lepszą maszynkę, gdzie tylko będę wymieniać końcówki.. poszukam swojego ideału.. :) ode mnie 4/5

Jedna z lepszy JEDNORAZÓWEK

Na początku podkreślę, że jest to typowa JEDNORAZÓWKA- czyli maszynka, która wystarczy u mnie na jedno użycie.

+ Ogolę nią całe ciało jeden raz- w szczególnych wypadkach 2 ale wtedy już ciało nie będzie gładkie i powoduje zacięcia
+ Bardzo dobra do golenia miejsc intymnych dzięki swojej wąskiej główce

- Zdarzają się zacięcia na kolanach, kostkach, ścięgnie Achillesa
- Cena niby nie wysoka ale jak na to, że ogolimy się nią jeden raz to na dłuższy czas nieopłacalna

Używam od czasu do czasu gdy zapomnę swojej maszynki.

fajna maszynka :)

Bardzo dobra golarka :) spełnia swoje zadanie w 100%. Nie podrażnia, nie kaleczy, dobrze usuwa włoski za jednym pociągnięciem :) Jest bardzo wytrzymała, dobrze się ją trzyma, nie mam żadnych zarzutów ;)

ok

Całkiem dobra. Używałam jej kilka lat temu, dopóki na rynek nie wyszły lepsze produkty do golenia. Marka Gillette jest solidna, można znaleźć produkty na naszą kieszeń. Ta maszynka dobrze się spisuje.

ZALETY:
+nie tępi się tak szybko
+fajny poślizg
+pasek nawilżający nie odpada
+wygodna rączka
+przystępna cena

WADY:
-trochę zbyt kanciasta budowa maszynki przy ostrzu.

Róż wygrał z turkusem.

Aktualnie to najczęściej używane przeze mnie golarki. Lepsze od wersji turkusowej, ale też i droższe. Często kupuję w wielopaku w korzystnych ofertach cenowych.

Cechy:
- ruchoma i wąska główka!
- łatwo nią manewrować, bez problemu dostaje się w trudno dostępne miejsca, jak,np. zgięcia łokci, okolice bikini, pachy
- wygodna rączka, dobrze leży w dłoni, a dzięki gumowym częściom nie wyślizguje się
- posiada pasek nawilżający, który służy nam do samego końca, nie odpada, nie kruszy się
- dwa ostrza
- jedna maszynka wystarcza mi na trzy tygodnie użytkowania- nogi golę co drugi dzień
- bardzo wydajna
- robi to co ma robić, czyli goli nogi, bez wyrywania włosków
- jest precyzyjna
- często dostępna w dogodnej ofercie cenowej.

Polecam :)

Uzywam jej od dłuższego czasu. Jesli depilacja - to tylko z nią.

+ posiada ruchomą głowice :)
+ precyzyjna, dokładna depilacja

- nie ma

Używam tego produktu od: 2/3 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

po prostu dobra

Kupiłam ją kilka razy na sztuki przy drogeryjnych zakupach. Jak dla mnie nie jest zła, ale niczym szczególnym też się nie wyróżnia. Ot, po prostu dobra maszynka- nic więcej.

Plusy:
+ Goli dokładnie.
+ Nie podrażnia.
+ Nie można o niej powiedzieć, że łatwo się nią zaciąć.
+ Ładny wygląd.
+ Cena.
+ Na dość długo starcza.

Minusów w zasadzie nie ma, ale z ,,nóg" też mnie nie powaliła.

Używam tego produktu od: kilka razy po kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 3-4 sztuki

Jak wszystkie inne

Designerskie i drogie.

Tak wprawdzie wg mnie nie różnią się praktycznie niczym od innych. Kupowałam i testowałam kilka rodzajów i marek.
Ale muszę przyznać, że Gillette robi najlepsze maszynki.

Golą dobrze, nie podrażniają, nie zacinają.
Starczają na długo.

Całkiem niezłe :)

Używam tego produktu od: kiedyś, dawno temu
Ilość zużytych opakowań: dwa, trzy opakowania po trzy sztuki