Nail Experts, Healthy Shine (Nabłyszczająca kuracja do paznokci)

Nail Experts, Healthy Shine (Nabłyszczająca kuracja do paznokci)

Szybkoschnący, wzbogacony witaminami preparat, który zapewnia paznokciom zdrowy wygląd i piękny połysk bez potrzeby ich dodatkowego polerowania.

ekskjuzmi????

co to w ogole jest????
nie wiem co z moimi pazokciami jest nie tak, ale ten preparat zamiast nablyszczac to je matowi... nie chce tez wcale tak szybko zasychac, oj nie... dla mnie zupelny niewypal i peniadze wyrzucone w bloto...
Zauwazylam ze kosmetyki Avon sa generalnie zawarte w najnizej ocenianych kosmetykach na wizazu, a jednak je kupujemy... po co???
odpada

Używam tego produktu od:pol roku temu kupilam
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1 rzucone w kat

Bardzo dobry

Nie wiem czy kupie ponownie ten produkt gdyz lubie testowac rozne. Ale kosmetyk spelnia swoje zadanie- nablyszcza. Paznokcie wygladaja bardzo naturalnie- jak wypolerowane i ten efekt utrzymuje sie dosc dlugo- kilka dni. Wygodnie sie go naklada. Polecam.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

naturalne paznokcie

Zawsze mam pomalowane paznokcie, bez mlecznego lakieru czuję się jakoś tak "goło". W te wakacje postanowiłam zrobić odwyk od lakierów (przez stres i niezbyt zdrową dietę paznokcie zaczęły mi się rozdwajać, a skórki były wiecznie przesuszone od częstego używania zmywaczy), za pomocą bezbarwnej odżywki.
Opłaciło się.

Odżywka ma świetne opakowanie - pędzelkiem łatwo pomalować paznokcie, sam lakier błyskawicznie schnie i jest bardzo wytrzymały - nie zdarzyło się, żeby odpryskiwał, co najwyżej mógł się ścierać z końcówek.
Paznokcie naprawdę wyglądają jak wypolerowane. I wzmocniły się - przestały się rozdwajać, znowu mogę nosić troszkę dłuższe i walić nimi w klawiaturę.
Dzięki temu, że odżywka jest wytrzymała, bez zmywania nakładałam kolejne warstwy - mniej zmywacza = skórki w lepszym stanie.

Mimo wszystko po pewnym czasie znudziło mi się noszenie takich gołych, naturalnych paznokci i z radością wróciłam do beżowych lakierów (i olejku do paznokci).

Używam tego produktu od: 3 tygodniowa kuracja
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, jest całkiem wydajny

Avon Mark - relacja

dobra

jestem bardzo zadowolona...chociaż nie mam większych problemów z paznokciami...nie łamią się, nie rozdwajają....
jedynie ostatnio lekko zżółkły od lakieru:(
odżywka bardzo szybko wysycha, na paznokciach pozostawia błyszcząca warstwę(paznokcie wyglądają jak po wypolerowaniu)...moje paznokcie odzyskują normalny kolor:)
Tak więc dla moich paznokci odżywka jest naprawdę dobra.

Używam tego produktu od: ponad tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1