Solutions, Completely Clean, Refreshing Cleansing Gel (Odświeżająco - oczyszczający żel do twarzy)

Żel o delikatnej konsystencji i owocowym zapachu.
Unikalna formuła z algami ze słodkich wód doskonale oczyszcza, energizuje i wygładza skórę.

Skład: Aqua, Glycerin, Sorbitol, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Chloride, Parfum, Imidazolidinyl Urea, Disodium Edta, Methylparaben, Sodium Citrate, Sodium Myristol Glutamate, Benzophenone-4, Citric Acid, Panthenol, Alcohol Denat.,Chlorella Vulgaris Extract, CI 19140, CI 17200 <1007062-004> (27.03.2009)

Cena: 17,90zł / 200ml

Całkiem przyjemny

Co prawda żel już jest wycofany, ale ja jakimś cudem znalazlam go jeszcze w swoich zbiorach.

+ przede wszystkim duży plus za przyjemny, rzeczywiscie odswiezajacy zapach
+ dobrze oczyszcza twarz (dla mnie wystarczajaco, jednak nie nalezy do silnych specyfikow)
+ SLeS na 5tym miejscu w składzie, alkohol jeszcze dalej
+ obecność gliceryny i sorbitolu w skladzie
+ wydajny
+ skora po uzyciu jest bardzo przyjemna w dotyku, gladka i taka &quot;do macania&quot; :)

+/- początkowo mialam wrazenie, ze wysusza, sciaga twarz, ale im dluzej go stosowalam tym uczucie to zanikalo (jedna z wizazanek pisala nizej o podobnym odczuciu, nie wiem z czego ono wynika)

- wysoka cena w stosunku do pojemnosci
- niepraktyczne opakowanie (czesto nie moglam zamknac go do konca)

fajny

Bardzo przyjemny zapach, konsystencja i mega wydajny! Do tego nie podrażnia wrażliwej skóry i świetnie odświeża:)
Ale jeśli chodzi o oczyszczanie to nie radzi sobie z wągrami.. Poza tym zaraz po umyciu twarzy jest fajnie, ale jeśli od razu nie nałożę kremu, skóra szybko staje się ściągnięta.
Ogólnie fajny, ale duży minus za nie-oczyszczanie.

ekstra

Świetny żel - dobrze oczyszcza i odświeża, a przy nie wysusza, chociaż usuwa różne wągry (czy jak to się zwie :D). To irracjonalne, ale po umyciu twarzy tym żelem mam takie uczucie posiadania ładnej cery :). Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość by spokojnie umyć twarz i szyję - u mnie opakowanie zużywa się w tempie 3-4 miesięcy przy codziennym używaniu. Troszeczkę przeszkadza mi zapach (bliżej nieokreślona chemiczno - witaminowa woń). Minusem jest także to, że trzeba uważać, żeby żel nie dostał się przypadkiem do oka - pieczenie murowane, a to trudno, kiedy człowiek się śpieszy rano lub pada po imprezie, ale demakijaż trzeba wykonać :D . Nie kupię ponownie, bo po 2 tubkach już mi się znudził, a poza tym z tego co mi wiadomo, został wycofany ...

Używam tego produktu od: przeszło pół roku

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Super !!! Polecam

Dobrze oczyszcza, jest bardzo wydajny - wystarczy niewielka kropla by umyć całą twarz, odświeża. Na początku zauważyłam, że jakby napina/ściąga tą moją skórę, natomiast po regularnym stosowaniu ten &quot;efekt&quot; znikł (?) nie wiem o co chodzi, ale to chyba lepiej;) Za tą cenę na prawdę ok, ale teraz i tak już jest niedostępny...

Alcohol denat. jest w składzie, ale dopiero w 3 linijce - więc jak na AVON wielkie zaskoczenie pozytywne :)

Używam tego produktu od: kupiłam go 3 lata temu, teraz używam regularnie, wcześniej stał na półce

taki sobie

bardzo ładny, świeży zapach, konsystencja faktycznie delikatna, bardzo wydajny.
Nie powalił mnie na kolana, trochę sie zdziwiłam jak zobaczyłam, że dostaje takie wysokie oceny ;)
ale jak wiadomo każdy reaguje inaczej na dany kosmetyk i pdejrzewam, że po prostu nie został on stworzony dla mnie ;)
u mnie powodował tylko chwilowe odświeżenie i oczyszczenie.. no nie wiem, jakoś mnie nie zachwycił...

Używam tego produktu od: ponad pół roku?

lubię

Przed nim używalam podobnej pianki nawilżającej ale Avon niestety wycofał..
Ale dzięki temu zaczęłam używać tego :)
Wieczorem zmywam nim makijaż, radzi sobie doskonale z tuszem, rano bardzo dobrze odświeża skórę, rozjaśnia.
Mógłby nawilżać no ale w końcu nie jest to żel nawilżający.
Oprócz tego jest wydajny i bardzo dobrze się pieni
Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Edit:
odejmuję gwaizdkę, bo trochę ściąga i za slsy

refreshing!:)

bardzo dobry produkt, kolejny raz sie przekonuje ze avon nie zawodzi w kwestii pielegnacji buzi :)
ladnie zmniejsza widocznosc porow, absorbuje sebum, nie pozostawia skory nie ladnie swiecacej, wygladza skore, odswieza nawilza.bardzo wydajny, nie podraznia i pachnie jak czystosc :P

nie wiem czy kupie ponownie bo moja skora jest problemowa i ten zel jest chyba troszke za delikatny.

Używam tego produktu od:2 miesiace

clear skin :)

Po pierwsze - lubię kosmetyki, które ładnie pachną:
za to 1 punkt.
Po drugie - lubię uczucie czystej skóry:
za to drugi punkt.
Po trzecie - cenię wydajność:
za to trzeci punkt.
Po czwarte - rzadko który żel zmywa tusz Max Factora z oczu - ten sobie radzi:
za to czwarty punkt.
Po piąte - nie wysusza buzi:
za to najważniejszy piąty punkt.
Jak w takiej sytuacji mogłam nie dać pięciu gwiazdek??

Używam tego produktu od: kilku dni

Dobry,ale nie dla suchej skóry

Bardzo ładnie pachnie, ma fajną konsystencję, jest go dużo i w promocji jest tani. Ma niby jakieś witaminy itd. Oczyszcza dobrze. Ja jednak mam po nim uczucie suchej, ściągniętej skóry. Polecam tylko tym, którzy mają tendencje do zbyt dużej ilości sebum na buzi.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

bardzo dobry!

Super jak na avon :)

Plusy:
-wydajny
-wygodna tuba
-miły zapach
-dobra formuła żelu
-świetnie się pieni
-wspaniale oczyszcza i odświeża cerę
-nie wysusza
-odżywia cerę
-zmywa makijaż
-przystępna cena

Minusy:
-nie zauważyłam

Używam tego produktu od:2 lata temu

Ot, taki fajny zelik :)

Zelik, jak zelik, w sumie fajny, niezły zapach, niedrogi, bardzo dobrze sie pieni, spelnia swoje funkcje, fajnie oczyszcza, ale jakos nie zachwycił mnie na tyle, zeby uzywac go caly czas, moze kupie, jak bedzie w jakiejs promocji, tubka niby duza, ale jakos szybko mi sie skonczyl, zele o 2 razy mniejszej pojemnosci mialam dłuzej niz ten.

Używam tego produktu od: pół roku temu

uniwersalny

Żel dobrze oczyszcza, nie podrażniając skóry. Moja mieszana cera nie była po nim ani ściągnięta ani zbytnio przetłuszczona, więc myślę, że nadaje się dla wszystkich typów skóry.
Ma dużą pojemność, ale nie jest zbyt wydajny - moim zdaniem słabo się pieni. Mam też zastrzeżenia co do niezbyt przyjemnego zapachu, ale chyba nawet pomimo tego kupię ten kosmetyk ponownie.