Dr Irena Eris, Eris, Cera tłusta i mieszana, Krem odżywczy

Dr Irena Eris, Eris, Cera tłusta i mieszana, Krem odżywczy

Zawarty w kremie olej z orzechów laskowych bogaty w NNKT delikatnie natłuszcza i wygładza skórę. Aktywny kompleks trzech synergistycznie działających składników:
- ekstraktu z łopianu,
- biotyny i
- PCA
przyczynia się do poprawy funkcjonowania gruczołów łojowych. Krem zawiera składnik roślinny, działający 24h, który jest doskonałym środkiem nawilżającym, przez co wpływa na gładkość, jedrność i wilgotność skóry.

Cena: 13 zł

taki sobie

Po nałożeniu samego kremu buzia jest matowa choć wcale nie ściągnięta. Niestety po nałożeniu podkładu świeci się. Nie tak strasznie ale zawsze. Być może to również wina podkładu ale sam krem też żadna rewelacja.

niestety nie dla mnie

Jest milutki i ślicznie pachnie (jak cała seria)i na tym kończą się jego zalety . Stosowałam na noc, bo zostawiał świecąca warstewkę, niestety spowodował zwiększenie ilości zaskórników i wyprysków. Teraz odżywia mój dekolt i górę pleców, w tym sprawuje się poprawnie ;)

Tyż dobry

Swego czasu przetestowałam cała serie do cery mieszanej Eris. Jej działanie nie powaliło mnie na nogi. Ale wspominam to spotkanie dobrze. Ten kremik dobrze sie wchlania, pachnie świeżo. Nawilża delikatnie matuje. Zaznaczam delikatnie. Ale przynajmniej nie ściąga skóry twarzy. Czego bardzo nie lubię.

Smokey eyes H&M

Przeciętny

Krem jak wiele innych. Jego atutem jest bardzo świeży zapach, jeżeli chodzi o regulację pracy gruczołów łojowych to nie zauważyłam aby pomógł.