Avon Solutions, Completely Clean, Replenishing Cleansing Foam (Nawilżająco - oczyszczająca pianka do twarzy)

Pianka, lekki żel, który na wilgotnej skórze zamienia się w delikatną piankę.
Wyjątkowa formuła z ekstraktem egzotycznego owocu Noni znakomicie oczyszcza skórę, zmiękcza ją, odświeża i nawilża.

Cena: 17,90zł / 200ml

Do rozważenia...

dla wszystkich mających problemy z suchą skórą. Dla pozostałych - w tym dla mnie :) - rozwiązanie problemów :)
Kremowo - musowa konsystencja (pianki mi wcale nie przypomina) w miarę zużywania staje się coraz bardziej kremowa i w sumie jest dość gęsta, ale rozprowadzona na wilgotnej twarzy spisuje się dobrze. Po umyciu buzi skóra jest czysta, makijaż zmyty dokładnie, ale uwaga na oczy! Twarz wymaga szybkiego nawilżenia (jak się czeka za długo, nadmiernie wysycha). Moim zdaniem bardzo wydajna, na jedno mycie wystarcza dawka wielkości ziarnka grochu.
Szkoda, ze Avon ja wycofuje, ale napisałam, że kupię ponownie - jeśli tylko uda mi się gdzieś ją spotkać :)

Używam tego produktu od: półtora roku

jest bardzo fajna

Nie rozumiem skąd tak niska ocena tej pianki.Jest mega wydajna, wystarczy groszek na całą twarz. Nie wysusza, usuwa makijaż , także tusz niewodoodporny. Świetnie sie pieni. Używam już chyba 4 opakowanie i nadal będę ją kupować:) Mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszania.

Używam tego produktu od:ponad roku

nie taka straszna

powiem szczerze, że recenzje zniechecaja do zakupu tego produktu, a jednak ten preparat jest całkiem dobry

- nie wysusza skóry - faktycznie skóra po nim jest jakas tepa, ale nie jest to wysuszenie absolutnie, twarz jest jakby matowa, krem potem sie bardzo dobrze rozprowadza, skóra jest swietnie oczyszczona
- bardzo dobrze usuwa makijaz z twarzy, wszelkie pudry i fluidy, do oczu się nie nadaje, ale producent o tym pisze
- jest wydajna, wysdtarczy zwilzyc twarz woda i rozprowadzic na niej mała ilość pianki, jest to własciwie jakby kremowy żel,
- zapach nie przypadł mi do gustu, ale nie przeszkadza mi w uzywaniu tego produktu
- jest tania

w zasadzie zaznaczyłam ze nie kupie więcej, gdyz avon wycofuje ten produkt z ofert regularnej, w sumie to mam nadzieje że zostanie wprowadzony w miejsce tej pianki do oferty katalogowej inny produkt np mleczko nawilzajace do demakijazu , takie jak było kiedyś (u mnie 5 gwiazdek), którym mozna usuwac takze makijaz z oczu i zmywac wacikiem - takie preparaty lubie najbardziej
pianka zasługuje na pelne 3 gwiazdeczki

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Avon Mark - relacja

Bardzo dobry.

Świetny preparat oczyszczający do twarzy. Faktycznie powinien być nazwany kremem a nie pianką, aczkolwiek nie ma to większego znaczenia ;) Kosmetyk jest bardzo wydajny i przyjemny w użyciu. Dobrze się rozprowadza, zmywa makijaż i usuwa zanieczyszczenia. Zostawia buzię gładką, nawilżoną i zmatowioną (aż szkoda używać po niej toniku i kremu). Ma także ładny zapach oraz niską cenę. Warto spróbować. :)

Używam tego produktu od: 2 tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

dobra

Podoba mi się zapach pianki i to, że po jej umyciu twarz jest oczyszczona. Nie uważam, że wysusza ona skórę i nie mam wrażenia, że umycie buzi tą pianką jest równoznaczne z umyciem buzi mydłem ;-)

Zazwyczaj nie byłam przekonana do kosmetyków z Avonu, ale ta pianka mnie przekonała :D

Używam tego produktu od:7 miesięcy ( na zmianę z innymi )

A fe, a fe, a feeee

Toż to koszmar nie pianka! NAWILŻAJĄCEJ PIANKI niczym nie przypomina. Ma gęstą kremową konsystencję i wysusza jak mało który kosmetyk do mycia jaki stosowała (nawet w porównaniu antytrądzikowych wyżeraczy). Buzia po umyciu owszem czysta, ale co z tego skro mam uczucie jakbym użyła zwykłego mydła?
Nie kupie więcej. Za tą cenę - choć nie jest droga - mozna kupić fajniejsze preparaty.

Używam tego produktu od: 4 miesiące (na zmiane z innymi)

dziwna maziata substancja

Nawilżająca pianka to w rzeczywistości maziaty mus.
Kiepsko sie to rozprowadza na twarzy, nie chce się pienić, śmierdzi, opakowanie z początku wydaje się poręczne, jednak jak się zużyje połowę tego specyfiku to potem ciężko wycisnąć z tubki. Pewnie dlatego że konsystencja jest bardzo gęsta.
Po umyciu nie mam uczucia solidnego oczyszczenia.
Beznadziejny produkt.

Używam tego produktu od: pól roku temu

Nie dle mnie!!!

Kosmetyk nie przypadł mi do gustu. Od roku stosowałam inna piankę do twarzy, dlatego chciałam spróbować czegoś innego, a że miałam katalog Avonu pod ręką wybrałam właśnie ten kosmetyk. Jednak, ani duża objętość, ani niska cena, nie zrekompensują minusów tej pianki. Osobiście:
1. Pianka ma straszny, chemiczny zapach, który na początku strasznie mi przeszkadzał.Jak już trochę jej zużyłam przyzwyczaiłam się.
2. Pianka mocno wysusza i ściąga mi skórę, od razu muszę użyć po niej nawilżającego kremu, więc skąd ta nazwa - nawilżająco-oczyszczająca pianka do twarzy!
3.Zbytnio nie wiem, czy określenie pianka jest słuszne, bo konsystencja jest raczej po zmieszaniu z wodą maziasta.
4. Jak kosmetyk podczas mycia dostanie się do oczu piecze, szkoda, gdyż lubię zmywać cały makijaż- twarzy i oczu za jednym razem, najlepiej jednym kosmetykiem.
5. O dziwo, mimo dużej objętości pianka nie jest wydajna. Sama nie wiem czemu tak szybko ją zużyłam, ale na moje szczęście! A ogromnych ilości nie wyciskałm z tuby przy jednym myciu. Dopowiem, że wcześniej używałam piankę 150ml i na więcej mi starczyła!
6. A jak już się kończy, to cieżko ja wycisnąć z tubki.
Ale tak jest cena jak jest się fanką testowania i przebierania w kosmetykach, raz trafiamy na coś dobrego, a raz na cos gorszego!

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

OK !!!

Używam jej ja, moja młodsza siostra i mój men...
Im przypadła do gustu mi zresztą też.
Mamy tłusto-mieszane cery i pewnie dlatego ta pianka (w moim odczuciu powinno sie to nazywać preparat albo krem) nam odpowiada, bo właśnie po niej się skóra nie świeci i nie jest tłusta w ciągu dnia jak to przedtem, szczególnie w upały bywało....
Ogólnie ma same plusy:
- dobrze oczyszcza szczególnie cerę tłustą
- cena, jest niedroga w promocji tylko 11,90
- pojemność, aż 200 ml
- wydajność, jest gęsta dzięki czemu starcza na długo
- ma miły przyjemny zapach
- delikatna, moja siostra jest alergikiem i tak jak ją prawie wszystko uczula, tak ta pianka o dziwo nie :)

Minusy:
- opakowanie, z którego trudno wycisnąć gęstą piankę, szczególnie w połowie używania

Ogólnie to polecam ten kosmetyk, szczególnie dla osób, które mają tłustą cerę

Kiepska

Zaczne od zalet:

pianka ma duza pojemnosc---200 ml

jest wydajna, bo ma zbita konsystencje, ktora nie wylewa sie niepotrzebnie z opakowania

dosc przyjemny zapach

moja skore calkiem niezle oczyszcza

jest niedroga---okolo 11 zl za 200 ml to cena niewygorowana

Niestety wady, choc jest ich mniej pograzaja pianke juz do konca:

okropny dozownik---pianka zasycha przy dziurce i przez to straaasznie trudno sie wyciska---masakra, jest to dla mnie najgorsze w tej piance---musze sie silowac z ta wielka tuba :(

slowo pianka jest tu nieodpowiednie---po polaczeniu z woda zmienia sie nie w pianke, ale w bialawa maź---fuj

choc w sumie niezle oczyszcza, to faktycznie pozostawia skore tepa i sciagnieta

Reasumuja---pianka ta cierpi na przerost formy nad trescia czyli choc trudno sie przyczepic mniej waznych kwestii typu zapach, cena, pojemnosc to samo sedno czyli dzialanie nie warte jest uwagi.

Używam tego produktu od: 8 dni

antyKWC

Gorszego bubla nie można było wyprodukować. Gdy dostałam piankę, ucieszyłam, że na długa starczy. Opakowanie jest duża, a konstystencja kremu nie pozwoli wylać za dużo z tuby. Na tym skńczyła się moja radość. Moja twarz po użyciu piękła, była ściągnięta i czerwona. Pianka strasznie przesuszyła mi skórę :[

Używam tego produktu od: niedawno przez dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte, na pewno go nie skończę

do bani

Niestety zawiodłam się. Pianka o onsystencji śmietankowego kremu, wprawdzie zmywa makijaż, ale po jej spłukaniu z twarzy, pozostawia skórę jakąś taką ściągniętą, pokrytą dziwnym filmem; zero gładkości!
Na pewno już jej nie kupię, tylko szukam dalej...

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte