Avon, Shine EDP

Avon, Shine EDP

Cała w kwiatach pomarańczy...
Avon `Shine` to mieszanka delikatnych ożywczych nutek soczystego grejpfruita z upojnym aromatem kwiatów pomarańczy, otoczonych akordami różanych płatków i słodkiego jaśminu. Niech ogrzewa Twoje serce!

Kategoria: kwiatowo-cytrusowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: grapefruit
nuta serca: kwiat pomarańczy, róża, jaśmin
nuta bazy: piżmo, ambra.

Cena: 69,90zł / 50ml

Letnie słońce

Po wielu pozytywnych opiniach postanowiłam go zakupić (było to kilka lat temu). Buteleczka poręczna ale bez rewelacji. Zapach mocno cytrusowy, idealny na lato. W tamtym czasie, biorąc pod uwagę mój wiek zapach był bardzo fajny i stosunkowo niedrogi.

Teraz raczej nie powtórzyłam bym tego zakupu, ponieważ woda ta niestety ale była mało trwała.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie zużyte

powinny wrócić do AVON-u

Avon powinien przywrócić ten zapach! Jest oryginalny i niespotykany, a jednocześnie niedrażniący. Podoba mi się jego "miękkość", ciepło - idealny, by skojarzyć go ze słońcem.
Jest trwały - czułam go na bluzce po całym dniu..
Buteleczka też jest bardzo fajna; oczarowały mnie kwiatuszki na zatyczce, choć opakowanie nie powinno wpływać na recenzję - liczy się sam produkt i jego działanie ;)
W sumie jestem przeciwniczką wystawiania recenzji zapachom ze względu na zróżnicowane gusta i brak precyzji w odpowiedziach na pytania: czy jest trwały? Czy jest wydajny? Jeśli komuś perfumy nie spodobają się, ich całodzienna trwałość będzie przeszkadzała przeciwnikom i wystawią gwiazdkę lub dwie.
Ja jednak łamię tę wymyśloną przeze mnie regułę, jeśli woda mnie urzeknie :)

Mam nadzieję, że powróci do katalogu, bo zaczyna mi go brakować :(

Używam tego produktu od: używałam go kilka lat temu

pierwsze tchnienie wiosny

Kupilam Avon Shine pare lat temu, w duzej promocji za ok. 30 zl, na wyprobowanie dla siostry, bo mnie pachnaca strona w katalogu w ogole nie przekonywala. Ten zapach byl tam faktycznie jakis Cifowy, dosc ostry i malo kobiecy. Jednak siostra dostala flakonik, spsikala sie i wtedy dopiero zobaczylam jak bardzo sie mylilam przy poczatkowej ocenie! Aura ktora roztaczala wokol siebie moja sis byla cudowna, tak bardzo ze zeswirowalam na punkcie tego zapachu i od razu zamowilam kolejne dwa flakony perfum dla siebie. A wiec-jak one wygladaja w realu? Sa swieze, ale w ogole nie Cifowo ani jak inne nieciekawe swiezaki. Ta swiezosc wynika z polaczenia soczystego, orzezwiajacego grapefruita i mocnego, slodkiego aromatu kwitnacych w srodziemnomorskim sloncu kwiatow pomaranczy, doprawionych odrobina lipowego miodu-ja tam wlasnie wyczuwam troche takiego miodku. Jak ta nuta glowy troszke sie wyciszy, do glosu dochodzi nuta serca, czyli piekne, zmyslowe 100% jasminy oddane w tym zapachu wiernie jak w malo ktorym i roze-subtelniejsze, delikatne ale takze wyraznie wyczuwalne plus wybijajaca co jakis czas nuta kwiatow pomaranczy. W tym stanie zapach sie utrzymuje pare godzin, po czym zaczyna przechodzic w koncowa nute bazy czyli gorzka pomarancze z ambra. Dla mnie i mojego otoczenia Avon Shine sa cudowne, poprawiaja humor, nie sa mdlace i powoduja, ze nawet w listopadzie jestem w stanie wyobrazic sobie bujny, wonny ogrod w rozkwicie gdzies na wybrzezu Wloch albo Hiszpanii. Avon stworzyl perfumiarskie cudenko, podobnie jak Extraordinary i jak zwykle-co najciekawsze to wycofal. Blagam Avonie, przywroc go bo mam resztki na dnie i boje sie je zuzyc z mysla, ze juz nie poczuje tego zapachu! Testuje ciagle setki nowych perfum w tym stylu, niektorych kilkunastokrotnie drozszych ale zadne nie chca byc jak Avon Shine...buuu:(
zapomnialam dodac-ostatnio jak bylam w Berlinie i robilam zakupy w sklepie Loccitane, pani stamtad zapytala mnie coz to za wspaniala, realistyczna wersja kwiatu pomaranczy:) i ze jako sprzedawczyni nie powinna tego mowic, ale w takim razie o wiele drozsze perfumy Loccitane z kwiatem pomaranczy sie chowaja przy Avonie:)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Avon Mark - relacja

LUBIE ten zapach

a mnie bardzo sie ten zapach podoba. Pierwsza butelke kupilam jak ten zapach dopiero wchodzil do avonu, dwie nastepne udalo mi sie kupic w bardzi atrakcyjnej cenie 29.90.jak dla mnie zuper zapach na wiosne i lato. Lubie takie kwaśne zapachy (typu zielona herbata itd). Buteleczka moim zdaniem jest śliczna:) Jesli chodzi o trwalosc-nie jest zle-utzrymuja sie pare godzin na ciele. Ja jestem zadowolona:) do uzytkowania na co dzien jest ok:)
Zaznaczyłam ze nie wiem czy kupie poniewaz juz dawno nie widziałam tego zapachu w katalogach avonu.Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3go

Gorzka pomarańcza

Zapach ten kupiła sobie moja siostra, ale ja go nie używam, bo jak dla mnie on jest za gorzki. W sumie wychodzi idealnie na niej, szczególnie w czasie upałów, ale w zimie też całkiem ciekawie leży na moje siostrze. Mnnie odrzuca w nim ta gorycz, a raczej gorzka pomarańcza, a szkoda, bo ja uwielbiam słodkie pomarańcze. Po prostu nie dla mnie, ale na inncyh go lubię.

Używam tego produktu od:siostra używa

nie bardzo

Jak za tę cenę to jest naprawdę do bani! Pierwsze uderzenie cytrynowego CIF-u jest piorunujące, nieco później cytrynka wietrzeje i zapach można nosic, aczkolwiek nie jest to zapach, który chciałabym zaproponowac przyjaciółce. Oprócz kwaśnych owoców czuje tu jeszcze jakiś dziwny plastikowy "pomruk", nie wiem, co to takiego...Ogólnie nie jest to miły dla mnie aromat.

Używam tego produktu od:dziś
Ilość zużytych opakowań:1 pryśnięcie

plyn do mycia naczyn

produkt na poczatku pachnial ladnie, ale potem przemienial sie w cos cifo-ludwikopodobnego.
jest w miare trwaly, ale nie moge go zniesc na sobie.
tani, za to plus no i buteleczka ładna.
ale podziekuje za niego. leze i kurzy sie w domu

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:1-nie skonczone

sama nie wiem

Moje pierwsze skojarzenie po pierwszym psiknięciu na nadgarstek to śliczne! Przy kolejnym już mi się tak ten zapach nie podobał, za dużo cytryny.Chociaż jestem fanką cytrusowych zapachów. Ten jakoś za ostro i za "ciffowo" mi zapachniał. Ale po kolejnym użyciu znów jest w nm coś inspirujacego, tak więc nie mogę się zdecydować czy mi się podoba. Kupiłam go za 29.90, więc bardzo przeceniony i cieszę sie że nie dałam zaniego więcej.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte i więcej nie kupię

za dużo cytrusa w cytrusie

wąchalam ten zapach bo koleżanka zakupiła go u mnie , skusiła sie bo byl na stronach wyprzedażowych za 29,90, ona lubi świeże zapachy,wiec zaryzykowala i .. po pierwszym wąchaniu miałam dosyć nie miłe odczucia a mianowicie: zbyt dużo cytrusów... po drugim wąchaniu wyczułam lekką nutkę ciepłej słodyczy i to porawiło nieco moje wrażenia,nie można też niestety pochwalić zapachu za trwałość...

Używam tego produktu od:tylko wąchałam nie używałam
Ilość zużytych opakowań:...

nietrwały

Kupiłam go w ciemno. Na początku nawet mi się podobał. Niestety po kilku dniach stosowania stwierdziłam że pachnie podobnie jak środki czyszczące. Jak sprzątam np. łazienke ściereczkami cytrynowymi to potem tak samo pachną moje ręce :p

A tak serio...zapach jak zapach-kwestia gustu ale za trwałość nie dałabym nawet jednej gwiazdki.Używam tego produktu od:6 mies.

krótko się trzyma

Zapach jest taki sobie, mocno cytrusowy, w miarę przyjemny, troszeczkę jakby sie rozwija, ale znika po 15-u minutach, więc nie ma na to zbyt wiele czasu :P Ze względu na swoją nietrwałość jest potwornie niewydajny (w ciągu kilku dni zużyłam 1/3 flakonika :P ). Im dłuzej go wąchałam, tym bardziej zaczął mi przypominać zapach cytrynowych środków do czyszczenia, jakich używa się przy porządkach w kuchni, czy łazience. :P Poza tym to jakiś żart, żeby woda perfumowana trzymała się nie kilka godzin, jak powinna, a zaledwie kilkanaście minut. :/ Więcej na pewno nie kupię tych perfum. Opakowanie perfumki mają bardzo ładne, ale wg mnie, mocno zainspirowane wyglądem flakoników wód toaletowych z serii Pur Desir firmy Yves Rocher. :P

Używam tego produktu od: kilku dni

Bo ja wiem

hmmm wiadomo w avonie kupuje sie 5 probek za 4,90
no i kupilam te probki
wyszlo jakos tak ze mi zostaly 4 ale zuzylam tylko 2
generalnie to po 1 probce nic nie czulam ciekawego tak jakbym hmm nie wiem wyszla po kapieli no i pachniala ale niewiadomo ktorym kosmetykiem po kapieli
po 2 juz czulam bardziej zapach
okazalo sie ze woda ta jest delikatna,subtelna...
jednak za 49,90 nie kupie tej wody bo mi szkoda kasy....

\

Używam tego produktu od:oj nie wiem
Ilość zużytych opakowań:2 probki