Oriflame, Aloe, 80% Pure Aloe Gel (Żel o 80% zawartości aloesu)

Oriflame, Aloe, 80% Pure Aloe Gel (Żel o 80% zawartości aloesu)

Kosmetyk o bardzo szerokim zastosowaniu. Nawilża i przynosi natychmiastową ulgę podrażnionej skórze (m.in. po depilacji, goleniu), przyspiesza regenerację skóry uszkodzonej. Koi wypryski trądzikowe. Można stosować go pod zwykły krem nawilżający, krem łagodzący i makijaż. Dla panów polecany jako krem po goleniu. Nie zawiera substancji zapachowych. Odpowiedni do skóry wszystkich rodzajów.

Świetny.

To był super produkt, nie wiem dlaczego firma go wycofała :( u mnie sprawdził się idealnie w zimie na odmrożonych dłoniach gdzie nie moglam stosować żadnych kremów bo piekło i bolało. Używałam go też na uszy gdy zgubiłam czapkę :] podejrzewam, że w lecie również znalazłabym dla niego zastosowanie :)

Używam tego produktu od: używałam przez zimę 2006/2007

Najlepszy jakikolwiek był

Wg mnie był to najlepszy produkt Oriflame. Nie wiem dlaczego go wycofali??? Działał na wszystko. Idealnie nawilżał twarz, genialnie łagodził poparzenia po słońcu. Nie widzę żadnych wad. Jeżeli firma znowu go wprowadzi na pewno go kupię...

Używam tego produktu od:3 lat

ok

naprawdę działa - koi skórę, lekko nawilża
szybko się wchłania, choć skóra lubi się po nim lepić, szczególnie jak nałożymy go dużo
wydajny, praktycznie bez zapachu

Używam tego produktu od: 2 lata

Oriflame tutorial 2 konwertowany

jeden dzień z życia węża

Bez wstępów, do rzeczy!!
1. dobrze nawilża
2. napina skórę, czuje się w nim jak wąż, który za moment zrzuci za małą skórę (przyznam,ze średnio przyjemne uczucie).
3. do używania wyłącznie na noc (no chyba,ze się ktoś uprze...)
4. aż się człowiekowi ciepło na duszy robi widząc,ze ekstrakt z aloesu może być na pierwszym miejscy w składzie :)

Używam tego produktu od: maja?? czerwca?? coś w tym guście

fajny ALE:

przyznam szczerze, ze zel jest świetny i skuteczny ale tylko jako maseczka, przynajmniej w przypadku mojej cery( tłusta, trądzikowa), nakładam ja na twarz i zmywam, kiedy się całkiem wchłonie. Jako krem pod makijaż- never!

Używam tego produktu od:długo

Wybawca;)

Aż się zdziwiłam jak pierwszy raz nałożyłam na mordkę to "coś";).Niby takie lepkie,bez zapachu, nijakie.Konsultantka obiecywała cuda, także postanowiłam kupić owe dziwadełko, chociaż nie byłam do niego przekonana do końca.A więc wieczorem po użyciu delikatnego pellingu z tej samej serii nasmarowałam moją mordkę tym sławnym "lepidełkiem" do wszystkiego;).Ah jaka byłam zdziwiona rankiem gdy zajrzałam do lustra:).
Plusy:
+kosmetyk ten super nawilżył moją buźkę
+skóra nabrała blasku,zrobiła się jędrniejsza
+ wszelkie zaczerwienienia i obrzęki zniknęły
+a co najdziwniejsze pryszcz który zrobił mi się wcześniej zmalał i zrobił się mniej czerwony;)
+żel jest bezzapachowy,dla wrażliwców to duży plus
+konsystencja taka jak typowy żel, gęsta i ubita
+rozprowadza się dosyć łatwo, wchłania się nieco powoli ale przecież właśnie o to chodzi:)
+żel jest w tubce, z odkręcanym korkiem,mi to odpowiada:)
+ja na razie używałam go tylko do twarzy, ale podejrzewam,że będzie się wspaniale nadawał do podrażnionej skóry po goleniu,spierzchniętych ust, kojąco pod oczka i tak dalej i tak dalej:)
+cena w normie, choć mógłby być nieco tańszy zważając na ilość żelu w tubce;)
Minusy:
-właśnie mała ilość w żelu w tubce:(,mogło być go więcej

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:jeszcze pierwsze

cudeńko

Chociaz mi się gebusia przetłuszcza i stosuje różne smarowidła antyświceniu i przetłuszczaniu, to jednak moja gębusia się wysusza zamiast leczyć i wtedy zjawia sie owy bohater krem zel:)
Krem stosuje na noc, po umysi twarzy żelem- wstaje z wrązeniem jędzrności ( az sie zdziwiłam), nwilżenia, zero podraznienia i moglabym dotykac buzie caly czas bo taka milusia w dotyku.

Używam tego produktu od:5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Naprawdę fajny

Zdeterminowana po nieudanej walce z tradzikiem za pomocą kwasów skusiłam sie w promocji na serię aloesową. I ten żelik sprawdza się u mnie znakomicie jako baza pod makijaż. Rozświetla buzię, łagodzi stany zapalne, matuje i w ogóle jestem bardzo zadowolona ze przy tym wszystkim nawilża moją skórę na tyle ile jej potrzeba. Jest oczywiście bezbarwny i bezzapachowy, co tylko podnosi w moich oczach jego wiarygodność jako produktu naturalnego. Z wydajnoscią trudno mi na razie jeszcze sie wypowiedzieć ale wygląda mi na odpowiednia.
Polecam wszystkim mający poważne problemy z trądzikiem.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

dobry po opalaniu

kupiłam ten żel bo był w promocji... hehehe sama nie wiem po co. nie używałam go wogóle, aż któregoś pięknego, słonecznego dnia spiekłam się na słońcu i wtedy mi się przydał... świetnie nawilżył spalone miejsca (skóra w momencie przestała schodzić) i przyjemnie schłodził. tak że według mnie to tylko do tego się przydał, a tak to stał bez większego przeznaczenia.

Używam tego produktu od:pół roku

? po nic

Bez wyraźnego pzreznaczenia i bez widocznych efektów. Chciałam tym nawilżyc cerę w nocy, ale po kilku minutach cudownego uczucia nawilżenia skóra była ściągnięta. W takim razie wpadłam na pomysł nawilżania tym przesuszonej skóry wokól ust, i tu też się nie sprawdził. Nie wiem jak go zużyję skoro nie daje chocby minimalnych efektów. Nie polecam, lepiej kupic sobie krem Bambino:)

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

miłe zaskoczenie:)

Kupilam ten żel, kiedy przeleżałam sporo w łóżki i chciałam nawilżyć i orzeźwić moją cerę-w tym sprawdził się 100% (zważywszy na to, że moja cera była naprawdę w fatalnym stanie)

Więc potraktowałam go bardziej jako lek niż kosmetyk.
Teraz używam go na noc po ciężkim dniu pod oczy - rano oczy promienieją, nie mam już sinych plam pod oczami po niewyspaniu się..
na zaczerwienioną skórę także pomaga, ale i tak uzywam go sporadycznie co by się sera nie przyzwyczaiła.
Ogólnie cera promienieje na drugi dzień.

Jedną gwiazdkę odbieram za to, że nie sądze aby można byloby go używać pod podkład, jak to obiecuje producent...raz spróbowałam pod puder sypki, i strasznie się walkuje..Co prawda nie jest mi to potrzebne, ale skoro obiecuje..;)

Więc polecam jako kurację regeneracyjną w ekstremalnych sytuacjach, ale tylko na noc

Aha i to mile zaskoczenie:D : mam cerę mieszaną...żel spowodował "wyblaknięcie" wągrów, więc dla mnie to również duży plus:)

Używam tego produktu od: ok. 3 m-cy

właściwie nie wiem do czego:)

Kupiłam ten żelik, chociaż jstem przeciwna wszelkim żelom,poza tymi do mycia. Jednak często mam podrażnienia po depilacji spowodowane wrastającymi włosami, no i myślałam, że może na pryszcze pomoże;)
Właściwie nie wiadomo po co to komu, leka maż, którą nie polecam nakładać na całą twarz. Podrażnień jakoś specjalnie nie koi, właściwie to zbedny kosmetyk, dlatego nie polecam. No i ta konsystencja lepkiego żelu, fuj:(

Używam tego produktu od:kilka razy