Ziaja, Ziajka, Krem do pielęgnacji dzieci i niemowląt

Ziaja, Ziajka, Krem do pielęgnacji dzieci i niemowląt

Doskonale nawilża, chroni przed utratą wody oraz delikatnie natłuszcza skórę. Wzmacnia funkcje ochronne naskórka. Wpływa kojąco na podrażnienia, szczególnie w miejscach narażonych na otarcia.

Łatwo się rozprowadza i dobrze wchłania.

Do stosowania od pierwszego dnia życia.

Zawiera d-panthenol,witaminę E i F

Genialny!

Genialny!
Mam skórę suchą i niestety nie każdego kremu mogę używać. Ale skoro coś jest dla dzieci, to i wrażliwej cerze nie powinno zaszkodzić? Krem ma super konsystencje (i jest wydajny), bardzo dobrze się rozprowadza, nie uczula.
Jedyny minus dla mnie to jego zapach, niestety nie odpowiada mi, ale przy samych plusach jestem w stanie go przecierpieć.
No i cena też zdecydowanie na plus! Ale trzeba uważać, bo widywałam go w cenie nawet 17 złotych :)

Napewno kupię ponownie

Jak dla mnie świetny krem, bardzo dobrze nawilża, pachnie cudnie, ma fajną treściwą konsystencje, używałam go na jako kremu na noc i świetnie się sprawdzał, cera wyglądała lepiej niż zawsze, nie zapychał, mocno nawilżał, jest wydajny i tani(kupiłam go za 4 zł). Napewno kupię ponownie i sprawdze jak sprawdzi się jako krem pod makijaż w okresie zimowym.

Używam tego produktu od: października

Świetny :>

Wspaniały krem nie tylko dla dzieciaczków .
Kupiłam go w drogerii Hebe za 4zł z groszami, chciałam sprawdzić jak się wykaże gdyż bardzo cenię sobie firmę Ziaja a z tego co wiem i się przekonałam produkty dla dzieci są bardzo dobre dla mojej skóry.
Ten krem mi pomaga w szczególności na dłonie oraz stopy no i skórę ciała i twarzy ale to już drugoplanowo.
Jest wręcz genialny nie dość że tani jak barszcz to przyćmiewa wszystkie specjalistyczne kremy do rąk jakie kiedykolwiek stosowałam. Mam bardzo wrażliwe dłonie wystarczy chłodniejsza atmosfera kurz czy woda z jakimś detergentem (przy sprzątaniu chociażby) i od razu pękają mi one do krwi i tak poranione zostają aż do wiosny czy też lata mimo kremów.
Natomiast po zastosowaniu tego kremu są nie dość że natychmiast zagojone a skóra maksymalnie zregenerowana i mega przyjemna w dotyku to z czasem używania zwiększa się bariera ochronna i nie są aż tak podatne na czynniki niszczące je. Tak samo działa na stopy oraz łagodzi podrażnienia na ciele czy też twarzy. Używam go też do twarzy ale nie codziennie ponieważ zawiera parafinę, a ja mam cerę z otwartymi porami.. Lecz mimo to od czasu do czasu można go użyć. Super łagodzi podrażnienia i wygładza. Mega mocno natłuszcza.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

całkiem dobry

Krem kupiłam z myślą o delikatnej skórze mojego synka po urodzeniu. Trochę mnie przeraził bardzo mocny zapach jak na produkt kosmetyczny przeznaczony nawet dla dzieci od 1go dnia życia (aczkolwiek zapach mnie się bardzo podoba).

Krem moim zdaniem nie nawilża, tylko natłuszcza. Nienajgorzej się wchłania.

Zdarza się, że sama też go użyję. Pomaga na spękane sutki od karmienia- polecam :) Tylko trzeba użyć po każdym karmieniu.

Ogólnie krem jest tani, skuteczny na suchą (ale zdrową) skórę dzieciaczków i dla mam też się przyda, ładnie pudrowo pachnie, ale obawiam się że dzieci które mają wrażliwszą skórę może uczulić.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

CUDOWNY :)

Przede wszystkim NIE TYLKO DLA DZIECI! :)

PLUSY:
- piękny zapach
- niska cena
- łatwa dostępność
- działa w 100% (miałam suchą skórę na łokciach, która już po 1-2 użyciu kramu stała się o wiele przyjemniejsza)
- nie przetłuszcza, a natłuszcza
- jest bardzo dobry na twarz, nakładam go na noc i rano skóra mojej twarzy jest nawilżona
- do dłoni (szczególnie na zimę) jest idealny

MINUSY:
- Nie ma.

Rewelacja w niskiej cenie

+ cena (ok.3 zł za pudełeczko),
+ miły zapach,
+ rewelacyjny efekt nawilżenia( świetnie radzi sobie z suchą skórą na łokciach i kolanach; jako jedyny świetnie sprawdza się po depilacji nóg, nie szczypie w przeciwieństwie do np. Intensywnej pielęgnacji suchej skóry Garniera,
+ urocze opakowanie,
+ zero podrażnień i uczulenia,

- trochę zbyt gęsta konsystencja,

Koi i regeneruje

Krem kupiłam z myślą o mojej bardzo podrażnionej i bardzo suchej skórze po zapaleniu.

Efekty działania było widać już po 24h, co wprawiło mnie w prawdziwe osłupienie. Miałam suchą, pękającą i schodzącą płatami skórę na nosie. W miejscach, gdzie zeszła, zostawały ranki. Krem Nivea trochę pomagał, bo ranki nie były rozległe ani bardzo dotkliwe, ale jednak nie mogły się wygoić od 3 tygodni. Ten krem poradził sobie z nimi w jeden dzień. Różnica była kolosalna - łuszczenie i pękanie ustało całkowicie.
Bardzo dobrze radzi sobie z łagodzeniem podrażnień na nadwrażliwej skórze, albo chociażby pootarciach, oparzeniach, czy odparzeniach. Jest łagodny, tłusty. Wyraźnie zmiękcza i uelastycznia naskórek.
Pachnie delikatnie, trochę jak dawne pomadki, trochę zasypką dla niemowląt, ale ogólnie przyjemnie i niedrażniąco, bo zapach szybko się ulatnia.
Do tego jest taniutki.
Nie wiem jak się sprawdzi na maleństwie, ale mogę go polecić osobom z problemami skórnymi, borykającym się z podrażnieniami, a nie mającym funduszy na często drogie, apteczne specyfiki.

Ilość zużytych opakowań: jedno w całości

Raczej jestem na nie

Kupiłam krem jesienno-zimową porą dla rocznego dziecka. Z ciekawości i nie wrócę do niego.
Z plusów:
+cena
+nie uczulił

- konsystencja, koszmarnie się rozprowadza i pozostawia tłustą warstwe na skórze, ciężko ubrać dziecko po kąpieli, ponieważ piżamki zwyczajnie kleją się do skóry. Stosowałam na sobie, ten sam tłusty efekt
-długo się wchłania
-zapach mocno pudrowy

-/+ stosowany do twarzy być może się sprawdza, ale ja przed wyjściem chronię skórę dziecka innym kremem
-/+opakowanie, rzecz gustu

Bardzo dobry!

Kiedyś ten kremik podebrałam mamie i jakoś tak zostało, że używam go do dzisiaj. Moja cera jest mieszana w stronę tłustej, jednakże w niektórych miejscach jest bardzo przesuszona i podrażniona wszystkimi kosmetykami do pozbywania trądziku.
Idealny na noc krem, który łagodzi i nawilża. Na dzień za bardzo się nie nadaje, gdyż jest za tłusty.
Skóra po użyciu jest gładka, świeża i nawilżona. Krem super sprawdza się na zimę, gdy jest mróz i wiatr, wtedy kiedy skóra wymaga największej ochrony.
Polecam! :)

Używam tego produktu od: Roku

cuuudowny! < 33

Krem jest idealny nie tylko dla dzieci i niemowląt! :-) zaczęłam go używać, gdy moja skóra na twarzy zaczęła się strasznie przesuszać i pomógł mi doskonale.
Plusy;
- wydajny
- niska cena
- nie podrażnia
- małe, poręczne opakowanie
Minusów nie zauważyłam. Polecam do przetestowania, ponieważ nie jest drogi. :-)
Używam tego produktu od: 2 lat i nie zrezygnuję
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Dobry krem

Kremu używają moje dzieci (ja czasem też),4 latka i 10 miesięcy :)
Krem ma gęstą konsystencję podobną do nivea, ale trochę lżejszą, dobrze się nakłada, ładnie pachnie. Używamy go do smarowania ciałka po kąpieli, buzi przed spacerem, do rączek
Bardzo dobrze chroni skórę dziecka, natłuszcza, łatwo się smaruje, nie wchłania się błyskawicznie, bo jest gęsty, ale to nie problem.
Synek ma suche policzki, krem mu pomaga.
Nie nadaje się jedynie na lato i upały, bo nie ma filtrów i jest zbyt &quot;treściwy&quot;, na pozostałe pory roku już tak, szczególnie przy wietrze na buzię :)
Jest tani, małe opakowanie to też jest plus, można go łatwo transportować, nie zdąży się zepsuć, zanim go zużyjemy, cena śmieszna
Można go używać do smarowania pupy, ale jeżeli dziecko ma skłonność do podrażnień, bądź jakieś podrażnienia, Ziajka może sobie nie poradzić.
Do codziennego stosowania jak najbardziej tak.
Ma jeszcze jeden plus, starsza córka bardzo lubi ten krem, bo słoiczek jest taki sam, jak &quot;dorosłe&quot; kremy Ziaji :) i ten uroczy Teofil
Ja go czasem używam do rąk, też się sprawdza. Polecam dla Mam i Maluchów
Używam tego produktu od: cztery lata
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Warto mieć

Mam go już od dłuższego czasu i jestem pewna, że gdy się skończy to kupię znowu.
Zapach nie jest jakiś powalający ale wszystkie kosmetyki dla dzieci tak mają. Ważne jest działanie. Bardzo dobrze się u mnie sprawdza. Super koi podrażnienie. Jest uniwersalny i tani. Nałożony na twarz niestety zapycha więc często tego nie robię ale od czasu do czasu tak i buzia też jest super.

Polecam nie tylko dla dzieci :)