Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Adidas, For Woman, Climacool, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Adidas, For Woman, Climacool, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Odkryj żel pod prysznic Adidas Climacool, który zapewnia świeżość przez cały dzień. Unikalna formuła z zaawansowaną technologią kapsułek świeżości aktywowanych podczas ruchu lub poprzez dotyk. Zrównoważone pH. Przetestowany dermatologicznie. Do codziennego stosowania.

zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml, 100 – 250ml
Skóra
normalna

Wydajność przekreśla wszystko!

Żel kupiłam na wyprzedażach w zestawie z antyperspirantem za 10zł i... całe szczęście, że tylko za tyle! Zacznę od zapachu - kwiatowy, trochę mroźny, dla mnie lekko drażniący, ale nie potrafię powiedzieć przez co dokładnie. Producent obiecuje super innowacyjne kapsułki uwalniające świeżość przy każdym ruchu czy dotknięciu, ja nic takiego nie zauważyłam, a wierzcie, bardzo się starałam! No i na końcu coś, co totalnie przekreśla u mnie ten żel... Produkt ledwo się pieni, przez co jest strasznie niewydajny i skończyłam go w niecałe 2 tygodnie, gdzie średnio 250ml wystarcza mi na minimum miesiąc... Nie kupię ponownie i nie polecam.

Zdaje egzamin podczas upałów

Ulubiony żel adidas.Idealny podczas upałów.Daje fajne uczucie chłodzenia z odświeżeniem.Nie wysusza przy tym skóry.Energetyzujący zapach.Ogólnie dostepny w wiekszych marketach i rossmannach.