For Woman, Climacool, Shower Gel (Żel pod prysznic)

For Woman, Climacool, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Odkryj żel pod prysznic Adidas Climacool, który zapewnia świeżość przez cały dzień. Unikalna formuła z zaawansowaną technologią kapsułek świeżości aktywowanych podczas ruchu lub poprzez dotyk. Zrównoważone pH. Przetestowany dermatologicznie. Do codziennego stosowania.

zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml, 100 – 250ml
Skóra
normalna

Wydajność przekreśla wszystko!

Żel kupiłam na wyprzedażach w zestawie z antyperspirantem za 10zł i... całe szczęście, że tylko za tyle! Zacznę od zapachu - kwiatowy, trochę mroźny, dla mnie lekko drażniący, ale nie potrafię powiedzieć przez co dokładnie. Producent obiecuje super innowacyjne kapsułki uwalniające świeżość przy każdym ruchu czy dotknięciu, ja nic takiego nie zauważyłam, a wierzcie, bardzo się starałam! No i na końcu coś, co totalnie przekreśla u mnie ten żel... Produkt ledwo się pieni, przez co jest strasznie niewydajny i skończyłam go w niecałe 2 tygodnie, gdzie średnio 250ml wystarcza mi na minimum miesiąc... Nie kupię ponownie i nie polecam.

Zdaje egzamin podczas upałów

Ulubiony żel adidas.Idealny podczas upałów.Daje fajne uczucie chłodzenia z odświeżeniem.Nie wysusza przy tym skóry.Energetyzujący zapach.Ogólnie dostepny w wiekszych marketach i rossmannach.