Diego Dalla Palma, Design Eyebrow Powder (Cień do brwi)

Diego Dalla Palma, Design Eyebrow Powder (Cień do brwi)

Pojemność 1 szt

Delikatny i niewyczuwalny puder, bogaty w najnowszej generacji pigmenty, wypełnia brwi i umożliwia uzyskanie wyglądu naturalnego z matowym wykończeniem. Innowacyjny, lateksowy aplikator ułatwia stworzyć intensywny lub naturalny look. Nie rozmazuje się. Formuła zawiera aż do 92% naturalnych pudrów, dzięki czemu kajal idealnie się sprawdza u osób noszących soczewki kontaktowe.

genialny

O cieniu do brwi tej marki dowiedziałam się ze szkolenia kosmetycznego , firma obiła mi się o uszy więc chętnie go poznałam. Początkowo pracowałam na odcieniu czerni i średniego brązu , ostatnimi czasy jednak otrzymałam odcień dla blondynek z czego niezmiernie się ciesze- miałam problemy z kupnem akurat tego odcienia. Testuje go już jakiś czas i muszę powiedzieć , że jakość tych produktów jest świetna i to niezależnie od odcienia- co niestety czasem zdarza się w kosmetykach kolorowych

Opakowanie przypomina eyeliner jest wykonane z dobrego jakościowo plastiku , jest leciutki ale estetyczny. Rączka świetna idealnie leży w dłoni. Produkt zawiera metalową kuleczkę- wiadomo że będzie długo świeży. Aplikator wygląda jak cieniutki wałeczek , jest bardzo przyjemny w pracy :)

Odcień dla blondynek który opiszę z racji tego że najczęściej go noszę i używam również na największej liczbie klientek wygląda na ciepły brąz , posiada jednak mocną domieszkę tonu oliwkowego- dla mnie strzał w dyszkę. Moje włosy są popielate a oczy szare , brwi naturalne to ciemny brąz więc wszelkie szare pomady wyostrzały mi rysy a jeśli idzie o brwi uwielbiam efekt delikatny( no nie ma nic gorszego niż brwi niczym łuki McDonka )

Aplikacja jest ekspresowa- wystarczy jeden raz przejechać sobie aplikatorem po linii brwi by uzyskać piękny i naturalny efekt. Malowanie nim jest banalnie proste , o wiele łatwiejsze niż np pomada wiec będzie to świetne rozwiązanie na pierwszy produkt do brwi

Pigment bardzo intensywny i całkowicie matowy. Nie osadza się nieestetycznie na włoskach robiąc grudki , nie migruje na makijaż oczu. Puder jest drobniutko zmielony i delikatny jak mgiełka- na brwiach nie czuć go wcale. W ciągu dnia nie traci na intensywności , nie spływa , nic się nie rozmazuje nawet w wysokie temperatury( sprawdzone w ciepłych krajach ) , bardzo łatwy do zmycia i nie barwi skóry na jakieś dziwne ceglano / pomarańczowe tony

Bardzo wydajny- czarny puder skończyłam po 5 miesiącach , blond mam chyba miesiąc i nie czuje ubytku( a w pogotowiu czeka już nowe opakowanie )

Nie zauważyłam podrażnień , reakcji alergicznej. Jestem bardzo zadowolona. Pięknie wyglądające brwi , idealnie wypełnione bez blaknięcia w ciągu dnia- i czego można chcieć więcej