Golden Rose, Extreme Sparkle, Eyeliner (Brokatowy tusz do kresek)

Golden Rose, Extreme Sparkle, Eyeliner (Brokatowy tusz do kresek)

Pojemność 5,5 g

Ekstremalnie brokatowe i błyszczące eyelinery, które tworzą przyciągający uwagę efekt. Odpowiednio zaprojektowany pędzelek pozwala na narysowanie bardzo precyzyjnej kreski. Paleta odcieni została stworzona w ten sposób, aby można było wybrać odpowiedni kolor zarówno do makijażu dziennego, jak i wieczorowego.

Ten błysk w oku

Kupiłam złoty na próbę i oszalalam. Potem dokupilam niebieski(z rozem) i czekam na następny wypad na ich wyspę.
Zacznijmy od tego, że są piękne i bardzo trwałe. Otwierają oko i dodają radości :)
Uwielbiam!!!!

Złoty jest bardzo napigmentowany i ma dobre krycie. Wygodny pędzelek prowadzi się z dużą łatwością i przyjemnością. Kolor jest żywy i cudny. Spokojnie można go stosować w dziennym makijażu dla zabawy.
Nie wiem jak opisać drugi produkt. Jest niebiesko różowy srebrny i fioletowy. Ma zdecydowanie więcej kolorów ale wg mnie o słabszym pigmencie. Jest delikatny i trzeba czasem go dołożyć. Warstwa po warstwie. Nie przykuwa tak uwagi jak złoty, więc spokojnie i bez żadnych ograniczeń można nim się malować od rana do nocy.
Ładne dla oka opakowania... Dla sroki idealne :)
Trzyma się cały dzień... A sprawdzam je od około miesiąca z przerwami na cień i inny kosmetyk. Od 6:30 do około godziny 21 wygląda idealnie... Brawo.
Z demakijazem też nie mam problemów, najwyżej pojawiają się drobinki na twarzy... Na sekundę.
Bardzo się cieszę, że mam te cudo w swojej kolekcji.

Eyeliner rewelacja!

Kupiłam go z polecenia Kasi Katosu, w kolorze złotym, bo wszystko co się błyszczy nie jest mi obce i zakochałam się od pierwszego użycia! Piękne, złote drobinki (nie jakiś tani brokat), które mienią się i błyszczą, wyglądają cudnie! Za pomocą pędzelka można wyrysować idealną linię. Używam tego eyeliner'a na górną powiekę, w celu dopełnienia makijażu i za każdym razem ktoś się mnie pyta co mam na oczach, a ja sama spoglądam co rusz w lusterko, bo tak mi się ten efekt podoba. Jeżeli chodzi o trwałość, to trzyma się oka bardzo dobrze, nie odbija, nie kruszy. Ideał, za niewielkie pieniądze. Dokupiłam kolejny kolor, srebrny!

Świetny !

Kupiłam ten eyeliner, bo Katosu bardzo go zachwalała, jestem sroczką tak jak ona i nic co błyszczy i migocze nie jest mi obce :)
Mam go w kolorze 103 - przepiękne złoto z różowymi drobinkami. Przy dwóch warstwach można osiągnąć pełne krycie ale można też uzyskać efekt rozproszonych drobinek gdy nałoży się go mniej. Jest idealny do akcentów makijażu, ja używam go w wewnętrznych kącikach. Szybko zasycha i utrzymuje się w stanie idealnym aż do zmycia, jest odpory na deszcz i płacz.