Herome Laboratories, Nail Hardener Extra Strong (Odżywka do paznokci)

Herome Laboratories, Nail Hardener Extra Strong (Odżywka do paznokci)

Odżywka do paznokci Herôme Extra Strong została stworzona, aby wyleczyć i wzmocnić słabe, szybko pękające i rozdwajające się paznokcie. Kurację preparatem przeprowadza się dwa razy w roku, wg zaleceń producenta. Po dwutygodniowej kuracji lakier można stosować maksymalnie 2 razy w tygodniu, jako preparat podkładowy lub zamykający. Producent zaleca nakładanie lakieru na noc, tak aby mógł działać bez zakłóceń. Preparatu nie wolno używać bezpośrednio po zdjęciu sztucznych paznokci. Odżywka zawiera dopuszczalną normami ilość formaldehydu.

wzmacniające
w buteleczce
żel / płyn

Absolutny hit

To jeden z tych legendarnych kosmetyków, które działają cuda.
Pierwszy raz dostałam go od krewnej z Francji kilkanaście lat temu, kiedy byłam nastolatką, a w Polsce nie było dystrybucji tego typu produktów.
Moje paznokcie były w tragicznym stanie - szare, miękkie, łamliwe. Po kilkutygodniowym stosowaniu tej odżywki miałam paznokcie jak z okładki magazynu. Sama nie mogłam w to uwierzyć, a koleżanki nie mogły się nadziwić i grupowo oglądały moje paznokcie. Nie musiałam robić frencha, żeby wyglądać jakbym go miała. Twarde, długie, mocne paznokcie. Białe końcówki i świetny kształt, którego nie mogłam wcześniej uzyskać przy słabej płytce.

Odżywka w końcu się skończyła, ale efekt trwał. Paznokcie pozostały znacznie mocniejsze niż wcześniej. Śmiało mogę stwierdzić, że odżywka uratowała moje paznokcie.

Przez lata nie mogłam jej dostać, aż wreszcie w dobie zakupów przez internet znalazłam i od razu kupiłam dla siebie i mamy. U mamy efekt magii się powtórzył i używa nieprzerwanie do dziś.

Produkt nie powoduje też skutków ubocznych, o jakich słyszałam w odniesieniu do innych odżywek. Na paznokciach daje lekko mleczny odcień. Płytki po dłuższym stosowaniu zyskują ładną krzywiznę, są takie zaokrąglone, co sprawia, że wydają się węższe.

Polecam wszystkim. To bez dwóch zdań najlepszy produkt do paznokci, jaki kiedykolwiek miałam. Przepis na paznokcie idealne.

Za pierwszym razem tak, za drugim nie

Odżywki używałam parę lat temu i teraz. Poprzednio odbudowała mi paznokcie, miałam takie piękne długie pazurki. Wiedziałam, że pomogła kiedyś, byłam pewna, że będzie tak i teraz. Niestety odżywka zachowała się jak zwykły bezbarwny lakier. Paznokcie nie były wcale mocniejsze, jak się łamały tak się łamią. Tym razem wyratowała mnie odżywka Eveline. Moja przyjaciółka bardzo ją chwali, a u mnie nie wiem co tym razem poszło nie tak. Nie wystawię niskiej oceny ponieważ wiem, że naprawdę u wielu osób potrafi zdziałać cuda- długie i mocne pazurki.

Świetna

Moje paznokcie były miękkie, łamały się, rozdwajały. Odżywkę stosowałam kilka lat temu, nie zawiodłam się na niej. Paznokcie miałam bardzo długie i twarte, wszyscy się nimi zachwycali i pytali się jak to zrobiłam. Gdybym nie przerzuciła się na hybrydy pewnie dalej bym jej używała. Żadne inne odżywki na mnie nie działały.

Najlepsza do słabych paznokci

To najlepsza odżywka jaką miałam i która w widoczny sposób pomogła moim paznokciom.
Miałam ogromy problem z rozdwajającymi się i kruchymi paznokciami, które jak tylko trochę podrosły, to od razu się łamały i pękały. Nie sposób było je zapuścić, żaden lakier się nie trzymał a odżywki w ogóle nie spełniały swojego zadania.
Ta pomogła w widoczny sposób ale trochę to trwało. Stosowałam zgodnie z zaleceniem producenta czyli malowałam najpierw 1 warstwę, na drugi dzień dokładałam drugą a na trzeci zmywałam całość i od nowa nakładałam pierwszą, potem drugą i tak w kółko.
Zużyłam całą buteleczkę, ale w tym czasie nie stosowałam lakierów kolorowych. Trwało to ok. 1,5 miesiąca ale już po 2 tygodniach widziałam znaczną poprawę. Paznokcie odrastały dużo mocniejsze a płytka była grubsza.
Odżywka jest dość droga i dostępna tylko w internecie lub niektórych salon kosmetycznych. Jej cena nie jest niska ale moim zdaniem spełnia swoje zadanie i jest warta tych pieniędzy.
Jest wydajna, jedna buteleczka wystarczyła na pełną kurację. Udało mi się zużyć praktycznie do końca, chociaż ostatnie krople były już trochę gęste co mnie zupełnie nie dziwi, to raczej normalne.

Rewelacyjna odżywka! ale nie dla wszystkich

Ta odżywka jest tak mocna, że nie nadaje się do bardzo zniszczonych paznokci :( Używałam jej po zdjęciu podwójnej hybrydy i po nałożeniu 2 warstw musiałam od razu ją zmyć, bo ból był nie do zniesienia! Wróciłam do niej po ok 3 tygodniach (gdy paznokcie same odpoczęły od lakierów itp.) i sprawdziła się rewelacyjnie :) Po pełnej kuracji paznokcie były mocne i ładnie urosły. Używam od kilku lat - nieregularnie, ale zawsze do niej wracam :)
Cena spadła w ciągu ostatnich kilku lat, warto szukać promocji w drogeriach internetowych.

Szkoda, że przestaje działać..

Od lat borykałam się z rozdwojonymi paznokciami. Nie używam tipsów, hybryd, nie mam chorób paznokci, a nigdy jako nastolatka i teraz jako kobieta 30 letnia nie mogłam pochwalić się zadbanymi paznokciami. W końcu trochę się bojąc, bo stosowałam mnóstwo odżywek, które niedziałały od Sally H, po Eveline , Nail tek itp , a Herome nie jest najtańsza i szkoda by było wywalić 50 zł w błoto - kupiłam. Stosowałam wg zaleceń i szok! Wreszcie moje paznokcie urosły, nie rozdwajały się- pytano mnie czy są prawdziwe 0_0 ! Jedynie zaczęły się łamać od długości, ale zaraz szybko odrastały. Idylla trwała kilka miesięcy. Niestety znów powróciły do swojego pierwotnego stanu 'ciasta francuskiego' i mimo nakładania Herome coś efektów już nie widać. Jestem zawiedziona. Mimo to polecam,a sama szukam dalej. Może tym razem Mavala?

Uczula!!

Kupiłam tą odżywkę zachęcona pozytywnymi opiniami.
Miała zdziałać cuda ao to mi chodziło ponieważ miałam bardzo zniszczone paznokcie po nieprawidłowym ściągnięciu hybryd w salonie kosmetycznym.

Jakie było moje zdziwienie gdy chwilę po nałożeniu odżywki zaczęły mnie boleć końcówki palców....po chwili ból był już nie do zniesienia a paznokcie i palce zrobiły mi się czerwone. Nie miałam zmywacza więc moczyłam przez 2 godziny dłonie w zimnej wodzie żeby zmniejszyć ból.
Spróbowałam jeszcze 2 razy użyć tego produktu ale wtedy już się przygotowałam i kupiłam wcześniej zmywać do lakierów. Całe szczęście bo efekt po kolejnym nałożeniu odżywki był identyczny....i po kolejnym to samo.
Do trzech razy sztuka.

Gorsza niż z eveline!

Po stosowaniu odżywki diamentowej z eveline zaczęły mnie swędzieć paznokcie więc ją odstawiłam i od tamtej pory nie wróciłam do niej. Później zobaczyłam te super opinie tej odżywki i zamówiłam na Minti Shop. stosowałam tak jak napisał producent. Pewnego dnia doświadczyłam bólu jak nigdy wcześniej! Czułam się tak jakby ktoś chwycił za moje paznokcie i próbował je oderwać idąc od wystającej części paznokcia. Mój paznokieć stopniowo zaczynał odczepiać się od łożyska, a najgorsze jest to że byłam poza domem i nie mogłam jej zmyć. Poszłam do lekarza i leczenie trwało dość długo. Po wyleczeniu paznokci NIE TKNĘŁAM ŻADNEJ ODŻYWKI stosuje jedyne lakiery ochronne

Bardzo dobra odzywka do paznokci

Jedyna odzywka która pomogła moim paznokciom.
Mam kruche, rozdwajające się paznokcie z krótką i szeroką płytką, które bardzi ciężko mi utrzymać w dobrym stanie, słowem tragedia.
Na co uważać:
- jesli nie przestrzegasz zaleceń i trzymasz odżywkę na paznokciu dłużej niż jest to zalecane moze nastąpić odejscie paznokcia od macierzy, dlatego nie radzę ryzykować, jeśli się to wydarzy trzeba paznokcie piłować bardzo krótko aż do nastąpienia poprawy, co może trwać co najmniej kilka tygodni.
-Faktycznie po nałożeniu czuć delikatny bół ale u mnie występuje to tylko wtedy kiedy zaleje nią skórki.
Oprócz tego zapach niezbyt przyjemny ale to sprawa subiektywna.
Kuracja trwa 14 dni, można po jakimś czasie powtórzyć, ja stosowałam ją już kilka razy, dowiedziałam się o niej kilka lat temu i gdy widzę pogorszenie się stanu paznokci to do niej wracam.
Jeśli masz paznokcie bardzo kruche i nic innego nie było w stanie Ci pomóc to polecam spróbować pamiętając, żeby stosować zgodnie z zaleceniami producenta :)

Moim zdaniem najlepsza na rynku!

Może nie jest najtańsza i najlepiej dostępna. Jednak jest moim zdaniem najlepsza, dzięki tej odżywce zapuściłam piękne migdałki w dość krótkim czasie. Doskonale wzmacnia paznokcie jednak gdy przestałam jej używać znowu osłabły. Jednak kupię ją nie jeden raz jeszcze. Bardzo polecam po 2 tygodniach paznokcie są na prawdę extra twarde, o ile przestrzega się stosowania. Potem świetna jako baza

Zdecydowanie polecam

Moje paznokcie mają tendencje do łamania się. Testowałam już wiele odżywek, niektóre z nich zamiast je odżywić jeszcze bardziej je zniszczyły.
Odżywkę Herome poleciła mi kosmetyczka. Kupiłam ją za około 40 zł na allegro.
Efekt jest bardzo zadowalający. Używałam ją według zaleć s instrukcji: 2 tygodnie ( 1 dzień - aplikacja, 2 dzień - kolejna warstwa , 3 dnia - zmywanie i powtórka).
Paznokcie stały się zdecydowanie mocniejsze, wreszcie byłam w stanie je zapuścić. Odzywki używam od niedawna. Czasem zdarza się, że niektóre paznokcie jeszcze się łamią ale staram się stosować ja 1-2 razy w tygodniu jako podkład pod lakier.

Cudotwórca

Herome Extra Strong używam już prawie półtora roku, i od półtora roku moje paznokcie są długie, mocne i praktycznie się nie łamią :) Wszystkie obietnice producenta są spełnione w 100%, nawet po odstawieniu odżywki paznokcie są w rewelacyjnym stanie (w przeciwieństwie do innych odżywek zawierących formaldehyd). Ostatnimi czasy ze zwykłego lakieru przerzuciłam się na hybrydy, i praktycznie jej nie używam, a mimo to pazurki trzymają się świetnie :) Swoją 3 już kuracje mam zamiar zrobić w grudniu, jako że powinno się ją robić co min. 6 miesięcy. Jedyne do czego można się przyczepić to zapach i to że przy kuracji mogą lekko pobolewać paznokcie - ale czy to naprawdę ma takie znaczenie jeśli weźmiemy pod uwagę jaki daje efekt ?

Polecam gorąco!!