Herome Laboratories, Nail Hardener Extra Strong (Odżywka do paznokci)

Herome Laboratories, Nail Hardener Extra Strong (Odżywka do paznokci)

Odżywka do paznokci Herôme Extra Strong została stworzona, aby wyleczyć i wzmocnić słabe, szybko pękające i rozdwajające się paznokcie. Kurację preparatem przeprowadza się dwa razy w roku, wg zaleceń producenta. Po dwutygodniowej kuracji lakier można stosować maksymalnie 2 razy w tygodniu, jako preparat podkładowy lub zamykający. Producent zaleca nakładanie lakieru na noc, tak aby mógł działać bez zakłóceń. Preparatu nie wolno używać bezpośrednio po zdjęciu sztucznych paznokci. Odżywka zawiera dopuszczalną normami ilość formaldehydu.

Szkoda, że przestaje działać..

Od lat borykałam się z rozdwojonymi paznokciami. Nie używam tipsów, hybryd, nie mam chorób paznokci, a nigdy jako nastolatka i teraz jako kobieta 30 letnia nie mogłam pochwalić się zadbanymi paznokciami. W końcu trochę się bojąc, bo stosowałam mnóstwo odżywek, które niedziałały od Sally H, po Eveline , Nail tek itp , a Herome nie jest najtańsza i szkoda by było wywalić 50 zł w błoto - kupiłam. Stosowałam wg zaleceń i szok! Wreszcie moje paznokcie urosły, nie rozdwajały się- pytano mnie czy są prawdziwe 0_0 ! Jedynie zaczęły się łamać od długości, ale zaraz szybko odrastały. Idylla trwała kilka miesięcy. Niestety znów powróciły do swojego pierwotnego stanu 'ciasta francuskiego' i mimo nakładania Herome coś efektów już nie widać. Jestem zawiedziona. Mimo to polecam,a sama szukam dalej. Może tym razem Mavala?

Uczula!!

Kupiłam tą odżywkę zachęcona pozytywnymi opiniami.
Miała zdziałać cuda ao to mi chodziło ponieważ miałam bardzo zniszczone paznokcie po nieprawidłowym ściągnięciu hybryd w salonie kosmetycznym.

Jakie było moje zdziwienie gdy chwilę po nałożeniu odżywki zaczęły mnie boleć końcówki palców....po chwili ból był już nie do zniesienia a paznokcie i palce zrobiły mi się czerwone. Nie miałam zmywacza więc moczyłam przez 2 godziny dłonie w zimnej wodzie żeby zmniejszyć ból.
Spróbowałam jeszcze 2 razy użyć tego produktu ale wtedy już się przygotowałam i kupiłam wcześniej zmywać do lakierów. Całe szczęście bo efekt po kolejnym nałożeniu odżywki był identyczny....i po kolejnym to samo.
Do trzech razy sztuka.

Gorsza niż z eveline!

Po stosowaniu odżywki diamentowej z eveline zaczęły mnie swędzieć paznokcie więc ją odstawiłam i od tamtej pory nie wróciłam do niej. Później zobaczyłam te super opinie tej odżywki i zamówiłam na Minti Shop. stosowałam tak jak napisał producent. Pewnego dnia doświadczyłam bólu jak nigdy wcześniej! Czułam się tak jakby ktoś chwycił za moje paznokcie i próbował je oderwać idąc od wystającej części paznokcia. Mój paznokieć stopniowo zaczynał odczepiać się od łożyska, a najgorsze jest to że byłam poza domem i nie mogłam jej zmyć. Poszłam do lekarza i leczenie trwało dość długo. Po wyleczeniu paznokci NIE TKNĘŁAM ŻADNEJ ODŻYWKI stosuje jedyne lakiery ochronne

DIY olejek do paznokci

Bardzo dobra odzywka do paznokci

Jedyna odzywka która pomogła moim paznokciom.
Mam kruche, rozdwajające się paznokcie z krótką i szeroką płytką, które bardzi ciężko mi utrzymać w dobrym stanie, słowem tragedia.
Na co uważać:
- jesli nie przestrzegasz zaleceń i trzymasz odżywkę na paznokciu dłużej niż jest to zalecane moze nastąpić odejscie paznokcia od macierzy, dlatego nie radzę ryzykować, jeśli się to wydarzy trzeba paznokcie piłować bardzo krótko aż do nastąpienia poprawy, co może trwać co najmniej kilka tygodni.
-Faktycznie po nałożeniu czuć delikatny bół ale u mnie występuje to tylko wtedy kiedy zaleje nią skórki.
Oprócz tego zapach niezbyt przyjemny ale to sprawa subiektywna.
Kuracja trwa 14 dni, można po jakimś czasie powtórzyć, ja stosowałam ją już kilka razy, dowiedziałam się o niej kilka lat temu i gdy widzę pogorszenie się stanu paznokci to do niej wracam.
Jeśli masz paznokcie bardzo kruche i nic innego nie było w stanie Ci pomóc to polecam spróbować pamiętając, żeby stosować zgodnie z zaleceniami producenta :)

Moim zdaniem najlepsza na rynku!

Może nie jest najtańsza i najlepiej dostępna. Jednak jest moim zdaniem najlepsza, dzięki tej odżywce zapuściłam piękne migdałki w dość krótkim czasie. Doskonale wzmacnia paznokcie jednak gdy przestałam jej używać znowu osłabły. Jednak kupię ją nie jeden raz jeszcze. Bardzo polecam po 2 tygodniach paznokcie są na prawdę extra twarde, o ile przestrzega się stosowania. Potem świetna jako baza

Zdecydowanie polecam

Moje paznokcie mają tendencje do łamania się. Testowałam już wiele odżywek, niektóre z nich zamiast je odżywić jeszcze bardziej je zniszczyły.
Odżywkę Herome poleciła mi kosmetyczka. Kupiłam ją za około 40 zł na allegro.
Efekt jest bardzo zadowalający. Używałam ją według zaleć s instrukcji: 2 tygodnie ( 1 dzień - aplikacja, 2 dzień - kolejna warstwa , 3 dnia - zmywanie i powtórka).
Paznokcie stały się zdecydowanie mocniejsze, wreszcie byłam w stanie je zapuścić. Odzywki używam od niedawna. Czasem zdarza się, że niektóre paznokcie jeszcze się łamią ale staram się stosować ja 1-2 razy w tygodniu jako podkład pod lakier.

Cudotwórca

Herome Extra Strong używam już prawie półtora roku, i od półtora roku moje paznokcie są długie, mocne i praktycznie się nie łamią :) Wszystkie obietnice producenta są spełnione w 100%, nawet po odstawieniu odżywki paznokcie są w rewelacyjnym stanie (w przeciwieństwie do innych odżywek zawierących formaldehyd). Ostatnimi czasy ze zwykłego lakieru przerzuciłam się na hybrydy, i praktycznie jej nie używam, a mimo to pazurki trzymają się świetnie :) Swoją 3 już kuracje mam zamiar zrobić w grudniu, jako że powinno się ją robić co min. 6 miesięcy. Jedyne do czego można się przyczepić to zapach i to że przy kuracji mogą lekko pobolewać paznokcie - ale czy to naprawdę ma takie znaczenie jeśli weźmiemy pod uwagę jaki daje efekt ?

Polecam gorąco!!

Mój ratunek

Zawsze byłam posiadaczką miękkich, cienkich, łatwo rozdwajających się paznokci. Ale to co się działo z nimi ostatnio przechodziło wszystko. Rozdwajały się niemiłosiernie. Nic nie pomagało, żadna odżywka. Jeden paznokieć miałam do położy rozdwojony, schodziła gruba warstwa paznokcia. Ale w końcu stwierdziłam, że spróbuję jeszcze tej odżywki. Przez 14 dni smarowałam codziennie. Już po tych dwóch tygodniach paznokcie przestały się rozdwajać. Teraz mam piękne, długie paznokcie. A odżywki używam, raz czy dwa razy w tygodniu... Polecam.

Herome

Świetna odżywka. Zawsze miałam miękkie, pękające, krótkie, rozdwajające się paznokcie. Chcąc mieć ładne paznokcie, zaczęłam chodzić na hybrydę. Po 3 miesiącach, fakt, paznokcie rosły, były długie, ale jakie zniszczone... zaczęłam szukać porządnej odżywki. Na kupno Herome Nail Hardener Extra Strong zdecydowałam się dzięki wielu pozytywnym opiniom. Trochę obawiałam się, że mogą boleć mnie paznokcie, bo z tego co czytałam wielu osobom to się przytrafiło. A ja miałam zniszczona paznokcie hybrydą i nie powinnam na nie nakładać tej odżywki. Odczekałam 2 tygodnie (choć to stanowczo za mało niż powinnam) i zaczęłam stosować odżywkę, tak, jak producent nakazał. Już w trakcie stosowania paznokcie było o wiele bardziej twarde, a teraz po 3 miesiącach stosowania (używam ją 1-2 razy w tygodniu pod lakier lub samą) ciągle mam twarde i długie paznokcie. Muszę je piłować często, ponieważ nie wypada mi mieć zbyt długich paznokci w pracy. Często słyszę pytanie czy mam hybrydę, bo dzięki temu, że moje paznokcie są w tak dobrym stanie, w końcu pokochałam je malować . Odżywka jest niesamowita, polecam gorąco!!!!

Wybawicielka!

Zacznę może od tego, że
moje paznokcie były do tej pory moją największą zmorą. Nie znam 2 osoby, która miałaby tak samo miękkie paznokcie... Swoje mogłam podwijać i wyginać w każdą stronę... Do tego te okropne rozdwajanie... Próbowałam wielu odżywek i nic.. Olejowałam paznokcie bez efektu.. Aż w końcu trafiłam na tą odżywkę... I wtedy stał się cud! Już po tygodniu była poprawa. Paznokcie się wzmocniły. Zapomniałam już o rozdwojeniach... Odejmuję pół gwiazdki za to, że na jeden paznokieć nie jest tak twardy jak reszta.. Drugie pół za okropny ból. Czasami był tak mocny, że dłonie trzymałam w zamrażalniku, ale warto było, ponieważ moje marzenie o twardych paznokciach w końcu si
ę spełniło :)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Paznokcie niczym tipsy

Rzetelnie używałam tego produktu do końca buteleczki i dopiero teraz wstawiam recenzję. Jestem wdzięczna tej odżywce za zapewnienie mi mocnych, ekstradługich i zdrowych paznokci. Od zawsze miałam słabe i rozdwajające się paznokcie, nie dało się ich zapuścić. Teraz wszyscy się mnie pytaja czy to moje naturalne paznokcie, czy tipsy. Wspaniałe uczucie. Odżywka jest droga, bo jest, ale na pewna warta swojej ceny. Nie mogę przestać patrzeć na moje paznokcie, są takie o jakich marzyłam od lat. Czuję się paznokciowo spełniona i na dniach zamawiam kolejną buteleczkę.

fatalna

Po przeczytaniu komentarzy zachwalajacych ta odrzywke postanowilam ja zakupic stosowalam wedlug instrukcji gdy zaczelu bolec mnie paznokcjie tak jak by ktos je wyrywal pomyslalam ze tak musi byc w ostatnich diach zauwazylam ze pod paznokcjami mam czarne kreska na innych zolte plamki i pusty paznokiec pod spodem i co teraz

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 male