Be... Sensual Body Spray (Perfumowana mgiełka do ciała)

Be... Sensual Body Spray (Perfumowana mgiełka do ciała)

Body spray`owa wersja wody Be... Sensual.
Be...Sensual to orientalno-kwiatowy, niezwykle sexowny zapach, w którym słodkie nuty róży de Mai przeplatają się z soczystym kiwi i ciepłą ambrą a w głębi rozwija się aromat drzewa sandałowego i kuszącego piżma.

Miłe początki z kosmetykami Avon

Jestem zaskoczona natrafiając na "Be... Sensual", gdyż nie ma jej od wielu lat w ofercie. Wspomnienia mam miłe. Nie pamiętam u kogo zakupiłam, to było tak dawno:-)
Zapach trwały i zmysłowy, wprost uwielbiam drzewo sandałowe. Sprawiał, ze czułam się kobieco i ponętnie. Ładne i praktyczne opakowanie. Odpowiednia mgiełka na jesienno-zimowe dni.

Używam tego produktu od: kilkanaście tygodni

Oryginalny

Miałam ten zapach kilka lat temu,teraz chyba juz nie ma go w ofercie.Z tego co pamiętam ten zapach kojarzył mi się z ciastkami,z ciepłymi słodkimi ciastkami.Tego zapachu naprawde nie mozna porównac do czegokolwiek,nie znam tez perfum o podobnym zapachu.Napewno są słodkie i duszące,ja używałam je zimą.Jeśli trafie na nie gdzies kiedys to napewno kupie je z ciekawości znowu:)

Używam tego produktu od: dawno,przez kilka tygodni

Najgorsza jaka moze byc!

Mialam z nia stycznosc pare lat temu.Kupilam z powodu pieknej koronkowej ozdoby na opakowaniu.Niestety zawartosc nie byla adekwatna do wygladu produktu.
Do plusow moge zaliczyc grafike opakowania ale to jest malo istotne jesli chodzi o produkt tego typu

minusy:
-koszmarny zapach nie wiem co dodalii lecz nie pachnie tylko smierdzi

Mysle ze nie warto duzo pisac otym produkcie.
Na szczescie zostal wylaczony z oferty

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: uzylam 3 razy i odalam mamie

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Trwały, miły zapach:)

Jestem mile zaskoczona, że mgiełka do ciała może być tak intensywna i tak długo pachnieć:) Według mnie jest świetna, zapach bardzo ładny. Ciężko określić czym pachnie. Jest słodkawy, ciepły, ale nie jestem w stanie jednoznacznie napisać czym pachnie. Przebijają się cytrusy, kwiaty i słodycz ciężka do zdefiniowania:)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek opakowania 100ml

Taka sobie mgiełka..

Nie wiem co napisać. Może tylko tyle że na początku zapach mi się podobał. Później przestałam go używać. Jest dość duszący. Ale idzie wytrzymać ;) Jest dobry ale mógłby być o wiele lepszy. Plusa mogę dać jedynie za opakowania :D

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania

Bardzo lubie!

Posiadam te mgiełke razem z perfumami z tej samej serii :)
Według mnie ten spray posiada bardzo ładny zapach, może trochę mniej intensywny jak woda toaletowa, ale doskonały na wakacje. Jest lekki, świeży, ale równocześnie zmysłowy i kobiecy.
Trwałość nie jest największa, ale nie czarujmy się... przecież to tylko lekka mgiełka!
Jest bardzo wydajna. Psikam i psikam a jej prawie wcale nie ubywa! :D
Rażacy może być jedynie wyczuwany na poczatku silny aromat alkoholu, jednak szybko wietrzeje, a na skórze, zostaje tylko piękny zapach Be... Sensual ;)
Nie wiem czy kupie ponownie, ponieważ nie ma juz tgo zapachu z ofercie, poza tym chce wypróbować inne tego typu produkty :)

Używam tego produktu od: gługo

Długotrwały piękny zapach

Zapach do rzecz gustu, mi akurat bardzo się podoba.

Mgiełką spryskiwałam całą szyję i dekold oraz leciutko nadgarstki. Później przestawałam go czuć, jak przy każdym perfumie, ale wielokrotnie słyszałam że łądnie pachnę, a przy wieczornym myciu nadal go czułam.

Niestety zawiera dużo alkoholu i czułam to na samym początku spryskiwania. Nie będę go stosowała w czasie upałów.

Używam tego produktu od: 2 miesięce
Ilość zużytych opakowań: jedno(w całości)

koszmarny zapach

Ostry, duszący i śmierdzący zapach. Niestety nie mogę go znieść, bardzo mnie drażni i denerwuje. Zdecydowanie nie spodobał mi się ten zapach, oddałam mamie, która też nie używa :/ Nie jest nawet przeciętny, jest strasznie męczący, do kitu! Nie urażając nikogo zapach kojarzy mi się z tanimi perfumami dla starszych pań.

Używam tego produktu od:2tyg.
Ilość zużytych opakowań:zaczełam 1

Ulotna

Mgiełkę kupiłam w ciemno na wyprzedaży za 6,90. Zapach nie powalił mnie na kolana, ale podoba mi się. Jest elegancki i zmysłowy, kojarzy mi się z zapachami wysokopółkowymi . Niestety mgiełka (nawet jak na mgiełkę) jest bardzo nietrwała, dlatego tylko trzy gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2,5 tygodnia

wymarzony

Kupiłam go w promocyjnej cenie za 11,90, no i nie rozczarowałam sie wcale. Zapach jest śliczny, taki tajemniczy a zarazem słodki i przyjazny. Lubie się nim perfumować na codzień ale również na specjalne okazje:) Ogólnie polecam bardzo!

Używam tego produktu od:ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

Trudny zapach

Skusiłam się zapachem z katalogu i...po raz kolejny rozczarowanie.
Dobrze, że to tylko mgiełka, nie wiele zapłaciłam.

Zapach ma w sobie coś intrygującego, pociągającego, ale nie jest dla każdego. Dość mocny i zdecydowany, z rodzaju "tyle samo osób lubi, co nienawidzi" :) Podobny do Donna Karan Gold.

Jest bardzo wydajny, ale może dlatego, że używam go sporadycznie.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań:1/2

nie tego się spodziewałam

Strona pachnąca zachęciła mnie tym seksownym, ale i zmysłowym, kobiecym zapaszkiem. W rzeczywistości spray jest bardziej wyrazisty, mocny. Nie lubię takich zapachów, ale jakoś to scierpiałam i używałam okazyjnie. Po jakimś czasie zapach ulatniał się odrobinę i pozostawała na skórze całkiem niezła, delikatniejsza nuta, ale nadal nie był to mój zapach. Spray jest wydajny.

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:1 męczone