Arbonne, Calm, Gentle Daily Cleanser (Delikatny żel do codziennego mycia twarzy)

Zadbaj o swoją skórę. Formuła bazująca tylko na niezbędnych składnikach i wolna od związków siarki delikatnie zmywa makijaż, zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum bez podrażniania i wysuszania skóry.
Kluczowe składniki: ogórek, prawoślaz, lukrecja, zielona herbata japońska.

oczyszczanie twarzy, demakijaż twarzy
odświeżające, oczyszczające
hipoalergiczna
z pompką
żel
wrażliwa, sucha

Jest dobry

Żelu zazwyczaj używam wieczorem, bo po prostu po całym dniu wystawiania twarzy na słońce i inne czynniki zewnętrzne jak, np. dym, kurz itp. jest po prostu świetny. Ma lekką formułę i po rozmasowaniu na mokrej skórze delikatnie się pieni i oczyszcza skórę. Dla lepszego efektu oczyszczenia używam zwykłej, silikonowej szczoteczki do twarzy, ale myślę że szczoteczka soniczna też byłaby dobra. Po umyciu czuję delikatne napięcie skóry na policzkach, ale nie jest to bardzo uciążliwe. Twarz jest przede wszystkim odświeżona, delikatnie matowa, ale też gładka oraz wygląda na naturalnie rozświetloną. Zapach jest znośny, czuć ziołowy zapach, który mi odpowiada. Jeśli chodzi o skład, znajdują się tam naturalne składniki, które powodują, że bardziej ufam temu żelowi. Posiadam akurat cerę suchą, z lekkimi przebarwieniami oraz trądzikiem i sprawdza mi się doskonale. Dużym plusem jest to, że jedna pompka produktu wystarczy na umycie twarzy, sięgam po niego ponad 2 miesiące i mam 3/4 produktu, ale zależy też jak regularnie go używacie. Jedynym minusem jest cena, która mi nie odpowiada ze względu na to, że pieniądze na drzewach nie rosną i nie daje niebywałego efektu "wow", myślę, że można znaleźć o wiele tańszy zamiennik o tym samym działaniu, co ten żel. Może jak będę mieć więcej pieniędzy i oczywiście jak butelka zostanie opróżniona to skusze się na zakup kolejnego :D.

Nie wart swojej ceny

Produkt i całą markę poznałam na spotkaniu z konsultantką. Z uwagi na ceny produktów ( a bardzo chciałam coś przetestować ) padło na żel do mycia twarzy.
Żel jest bardzo rzadki ale ma przyjemną konsystencję, niestety z uwagi na to bardzo szybko się zużywa przy regularnym używaniu. Spodziewalam się bardzo dogłebnego oczyszczenia ale efekty są średnie, tańsze żele potrafią zrobić o wiele lepszą robotę. Pachnie trochę dziwnie ale nie przeszkadza to w użytkowaniu. Podsumowując nie jest wart swojej ceny.

Dobry, wydajny ale drogi

Podczas makijażowego eventu miałam okazję poznać produkty firmy Arbonne. Ceny przywracają o zawrót głowy, ale trzeba przyznać że oferowane produkty są bardzo dobrej jakości. Żel do mycia twarzy posiadam już 2 miesiące, myje nim twarz codziennie, a zostało go połowę. Żel super się pieni, ma idealną konsystencje, wystarczy jedna pompka do umycia całej twarzy, szyji i dekoltu. Twarz po umyciu jest oczyszczona, świeża ale nie spięta. Super produkt, ale bardzo drogi

Recenzja Arbonne Calm

Był to pierwszy produkt z tej firmy, który trafił w moje ręce. I powiem szczerze że nie żałuję. Jestem bardzo zadowolona. Oczyszcza i wygładza skórę. Od razu po umyciu skóra jest napięta, oczyszczona i matowa. Wystarczy jedna pompeczka aby umyć cała twarz i szyję. Jest bardzo wydajny. Zauważyłam również zmniejszenie problemów z trądzikiem oraz "świeceniem się". Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka idealnego żelu do codziennej pielęgnacji.