Balea, Balea Fuss, Fuss Butter Grapefruit und Minze (Masło do stóp)

Balea, Balea Fuss, Fuss Butter Grapefruit und Minze (Masło do stóp)

Odświeżająca i pielęgnująca formuła tego kremu przeznaczona jest do stóp przesuszonych. Składniki kremu nawilżają oraz lekko natłuszczają skórę. Dodatek mięty oraz grejpfruta lekko chłodzi stopy i pozostawia przyjemny zapach.
Produkt dostępny w sklepach DM na terenie Niemiec, Austrii, Czech i innych krajów.

Cena: ok. 3EUR / 200ml

naprawdę ok

Jestem wybredna, jeśli chodzi o pielęgnację stóp ale to masło naprawdę mi odpowiada. Balea ma kosmetyki niezłej jakości i ten produkt pobił większość dotąd używanych przeze mnie smarowideł do stóp. Konsystencja masła ale nie tłusta, w zimie jest dla mnie odpowiednia ale myślę, że na lato nie będzie za tłusta. Śliczny, orzeźwiający zapach, nie typowa "kostka toaletowa". Bardzo porządne i wygodne opakowanie, kosmetyk jest naprawdę wydajny. Niewielka ilość wystarczy, aby pokryć całe stopy. Producent obiecuje nawilżenie i tą obietnicę mogę uznać za spełnioną. Skóra stóp jest nawilżona i miękka, żadnych ekstra "cudów" nie naobiecywano i dobrze. Na pewno jeszcze po niego sięgnę, naprawdę lubię używać tego kosmetyku.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

nie do końca

Ogromne opakowanie masła jest bardzo wygodne, tym bardziej, że kosmetyk jest zwarty i dośc twardy, więc na pewno nic się nie wyleje.
Jest to masło i jak masło wygląda i aplikuje się. Nałożone oszczędnie szybko się wchłania, nałożone grubszą warstwą musi być chwilę wmasowywane w stopy.
Pachnie przyjemnie mimo dodatku mięty - jest to zapach odświeżający i niewadzący.
Nawilża i lekko natłuszcza stopy. Nadaje się do podstawowej pielęgnacji lub jako dodatek do pielęgnacji bardziej specjalistycznej. Solo przy mojej skłonności do rogowacenie nie daje rady - brak w nim porządnej porcji składników złuszczających.
Dla stóp niewymagających masło będzie idealne.
Stosuję od kilku miesięcy jako dodatek i ostatnio podczas wakacji solo.

Używam tego produktu od:kilku mies
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1

Mistrzowski!

No nie chce mi sie wierzyc, ale NARESZCIE zanalazlam porzadny krem do stop! :O :D
Przpadkiem bo przypadkiem, firma Balea jak wiemy jakosciowo rowna jest cenie ;) zdarzaja sie jednak perelki wygrzebane z dolnych polek, posrod wszystkich tanich marek swiata. To maslo to mistrzostwo!!

Moze zaczne od tego, ze mam mocno przesuszona skore stop, i dosc gruba, twarda powierzchnie piet. Nie pielegnowana regularnie - zamienia sie w sucha popekana pustynie. Swojego czasu bylam nawet zmuszona uzywac specjalistycznych preparatow aptecznych na popekane piety - taka doleglosc. Regularnym stosowaniem kosmetykow, ktore sie sprawdzily - tudziez krem tropikalny z maslem Shea z Avonu i maseczka do przesuszonych stop Sholla (wspominam je jako dwa produkty do pielegnacji tej czesci ciala jako najbardziej godne uwagi), stan moich stopek ulegl znacznej poprawie. Jednak pozniej rozleniwiajac sie i uzywajac "zwyklych" kremow do stop, te znow staly sie twarde i szorstkie :/ Nie majac mozliwosci zakupienia kremu z Avonu (cholery wycofali) ani czasu na kladzenie co wieczor maseczki Scholla, dosc dlugo borykalam sie z problemem znalezienia porzadnego, DZIALAJACEGO NAPRAWDE odpowiednika. Wszystkie zakupy po kolei okazywaly sie jakosciowo malo zadowalajace, a rezultaty marne. SKonczylo sie na kupowaniu kremu Scholla, na czym wiecznie cierpial moj portfel. I oto wlasnie przypadkiem trafilam w DMie na to maslo Bealei, moj TZ zdarzyl mi tylko przetlumaczyc ze "cos tam z olejkiem avocado i maslem shea do przesuszonych stop", bo po szwabsku mowie ni w zab ;) I to byl strzal w dzeisiatke!
Masleko jest bardzo lekkie, latwo rozsmarowywalne, wcale nie tepe, czgo sie obawialam, i wlasciwie nazwalabym go kremem poltlustym. Rozsmarowywuje sie w mig, a wchlania w sekunde. Bardzo porzadnie nawilza, regeneruje, i delikatnie natluszcza (pierwszy efekt : wazelinka a la Maslo tropikalne Avonu, jednak zaraz potem wsiaka pozostawiajac skore delikatnie nawilzona, swieza, zdrowa). Wszystkie suche skorki znikaja w mig, biale, popekane partie natychmiast rozowieja, skorka staje sie miekka i przyjemna. A to tylko na poczatek. Przy dluzszym uzywaniu moje nogi moglyby zastapic reklame kremu do stop "przed i po" bez uzycia fotoshopa :D
Zapach nieco mietowy, ale przeboleje, bo przelamany pomarancza, i bo wakacje, wygodne odkrecane pudelko z szerokim wieczkiem, spora wydajnosc no i smieszna cena!
POLECAM ZE SZCZEREGO SERDUCHA!!

Używam tego produktu od: msca
Ilość zużytych opakowań: 1, ale zamierzam zrobic zapas kilkunastu

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

taki sobie

Kupiłam pare miesięcy temu na allegro, zuzyłam ponad połowę, reszte oddałam mężowi - takie to masło wydajne, ze zupełnie mi sie znudziło :)
Opakowanie ładne, wygodne. Zapach bardzo przyjemny, mietowo-cytrusowy, odświeżajacy. Natomiast właściwości - przecietne, krem jak krem. Lekko nawilżał, lekko natłuszczał, w miare szybko sie wchłaniał. Do stóp bez problemów - może być, przy skórze przesuszonej - nie sprawdzi sie.

Używam tego produktu od:jakis czas temu