Gloss & Care (Odżywczy błyszczyk do ust)

Gloss & Care (Odżywczy błyszczyk do ust)

Połyskujący, odżywczy błyszczyk do ust. Pięknie rozświetla usta, nadając im delikatną barwę i kuszący blask. Zawarte w nim składniki tj. witamina E czy olej z orzeszków makadamii gwarantują odpowiednią pielęgnację i ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

Błyszczyki do ust kuszą również pięknym zapachem i smakiem (między innymi pomarańczy czy toffi).

Słaby produkt

Pierwsze co mnie urzekło, gdy go dostałam to śliczny zapach (toffi - na początku kojarzył mi się z krówkami), ale okazało się że to był jedyny plus tego produktu.

Plusy:
○ ładnie pachnie
○ w miarę dobre nawilżenie

Minusy:
○ okropny posmak, co według mnie od razu dyskwalifikuje ten produkt
○ wyczuwalny brokat

Uzywam go bardzo sporadycznie, gdy nie mam żadnego balsamu do ust, ale tylko w ostateczności, gdyż ten smak jest nie do zniesienia!

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

To pomyłka

plusy:
+ ładny kolor
+ ładny zapach

minusy:
- za dużo brokatu
- nieprzyjemnie mrowi
- brzydki smak
- za rzadka konsystencja

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ wygodny aplikator
+ niska cena
- słaba dostępność

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Może być

Posiadam wersję wiśniową

Plusy:
- ładny efekt na ustach
- aplikator
- połyskujące drobinki

Minusy:
- trochę za rzadka konsystencja
- dziwny smak
- zapach raczej nie przypomina wiśni

Używam tego produktu od: dwóch lat

Eris film 1

Mile mnie zaskoczył:)

Dostałam czerwony błyszczyk z tej serii od starszej siostry, której ten produkt nie przypadł do gustu(jako że mam dwie siostry-młodszą i starszą, to często wymieniamy się kosmetykami-jeżeli jednej coś nie pasuje to może to akurat będzie dobre dla innej:)). Nie przepadam za błyszczykami, bo przesadnie i tandetnie wyglądają na moich ustach. Jednak ten mnie mile zaskoczył-nadaje ładny kolor i fajny połysk, ale nie świeci się na ustach jak choinka w Boże Narodzenie. Podoba mi się też zapach-o ile dobrze myślę to mój jest arbuzowy:)
No i jego główna zaleta-nie osiada mi się tak na zębach jak inne dotychczas stosowane błyszczyki(do tej pory nie osiadał się mi tylko ten mus do ust Avonu). A warto dodać, że mam dosyć poważną wadę zgryzu-moja górna szczęka jest niesamowicie wysunięta do przodu i kiedy zamykam(z dużym trudem:()usta to górne zęby dosyć mocno przyciskają moją dolną wargę i bardzo często to co mam na ustach osiada się na moich zębach, a już szczególnie na górnych jedynkach, które są większe od przeciętnych:( A błyszczyk Sensique dzielnie trzyma się na ustach, a nie zębach:)
Wracając do recenzji-ten błyszczyk jest bardzo dobry-ładnie pachnie, nadaje ustom świeżego, młodzieńczego wyglądu i wygładza skórę warg. Chociaż jak dla mnie to ona jest lepsza na lato niż zimę:)

Kocham!!!!

Zapach, opakowanie, kolor, wszystko na tak!!!!
Ja miałam dwa zapachy : karmelowy i jagodowy, oba były świetne, nie dość, że świetnie wyglądały na ustach, to jeszcze ta tak śmiesznie niska cena! Jak dla mnie rewelacja.
Plusiki:

- cena
- sam błyszczyk
- opakowanie
- ten, no smarowidełko :D
- zapach!!!
- wydajność.
- wszystko innee.

minusy
- no po prostu nie ma!
Polecam wszystkim, na pewno jeszcze nie raz go zakupię.

UWIELBIAM ♥

Uwielbiam, :) Posiadam wersję toffi. Jestem zachwycona. Nie rozstaję się z nim.
+ przyjemnie pachnie
+ długo się utrzymuje na ustach
+ zapach , pachnie po miesiącu
+ cena
+ wydajność
Uwielbiam go .Mam jeszcze wersje wiśniową, grejfrut (sorry za pisownię ) oraz toffi.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Ujdzie w tłumie ;-)

Dostałam go w prezencie na urodziny :) Posiadam bodajże nr 6 o zapachu wiśniowym. Zapach rzeczywiście taki jest, smak trochę mniej. Tak jak poprzedniczki stwierdzam, że ma bardzo wodnistą konsystencję. Nałożony na usta znika po 5, góra 15 minutach. Dla mnie to nie jest żadna wada, ale rozumiem, że dla większości jest ;-) Jest go całkiem dużo, przy tym jest wydajny, więc nie ma się co martwić, że się szybko skończy. Tuba ok, na razie mi się nie zniszczyła, napisy po jakimś czasie się ścierają. Jakiejś wielkiej pielęgnacji nie zauważyłam, ale na pewno chroni. Oczywiście na zimę się nie nadaje, bardziej wiosna bądź jesień. Daje ładny połysk, na pewno nie jest to tafla, tylko taki dyskretny błysk ;-) U mnie się nie wylewa za kontur ust, natomiast z opakowania trochę tak. Cena niska, z dostępnością raczej problemu nie ma, bo widuję go w każdej napotkanej drogerii. Na noc nakładam go grubszą warstwą i - o dziwo - dobrze się spisuje. Nie mam rano wysuszonych ust, żadnych skórek, nic.
Ogólnie mówiąc, nie jest najgorszy. Ma swoje wady, aczkolwiek ja go lubię, chyba głównie za zapach :D Można spróbować, ale nie ma co oczekiwać cudów. To tylko zwykły błyszczyk ochronny :)

słabizna

Rozumiem, że jest to produkt bardzo tani, ale mimo wszystko jego jakość jest nie do zakceptowania.
Na moich ustach trzyma się jakieś 5 minut przez niemiłosiernie wodnistą konsystencję :/. Nie pielęgnuje, nie nawilża, jest nieprzyjemny w smaku.
Jedyny plus to miły zapach - posiadam wersję nr 3: toffi. Kolor jest praktycznie niewidoczny na ustach.

Używam tego produktu od: kilka razy użyłam na przestrzeni miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niewiele z pierwszego

Nawet nawet

posiadam arbuzowy

+ wydajny
+ bardzo niska cena, kupiłam go za 3 zł (?)
+ nie klei się
+ ładny zapach utrzymuje się do teraz (ok 1 miesiąc)
+ wygląda estetycznie
+ utrzymuje się na ustach dość długo
+ początkowy ładny kolor

- ale ten kolor... po chwili blaknie...
- spływa po ustach!!! nie trzyma się, bo wypływa go za dużo!
- gęsta konsystencja zamienia się powoli w rzadką kolorową maź

jednakże wolę inne błyszczyki, trochę lepsze...

B. fajny

Ciekawy błyszczyk.
Mam wersję poziomkową, która daje czerwony kolor - nie jest on b. wyrazisty, tylko naturalny co b. mi się spodobało.
Odżywia usta, długo się na nich utrzymuje.
Ma przyjemny zapach, jest w niskiej cenie, dosyć wydajny.
Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku

FUJ

Miałam poziomkową wersję, która po krótkim czasie wylądowała w koszu.
Przetestowałam także grejpfrutową, ale ta także była okropna.

+ ładnie się prezentował

- zapach przy pierwszym powąchaniu nie jest zły, nawet ładny, ale dzień później... TRAGEDIA. wersja poziomkowa zaczęła (przynajmniej ja tak wyczułam) zalatywać wymiocinami (?!), a grejpfrutowa - zepsutą rybą (?!); tego się nie spodziewałam... o.O
- krótko się utrzymywał
- wyczuwalne drobinki
- smak - chemia :/
- z tubki zdzierały się wszystkie napisy

NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: dawno temu miałam
Ilość zużytych opakowań: dwa napoczęte

Bardzo dobry

odżywia i pielęgnuje usta
poręczne opakowanie
łatwa aplikacja

Jestem na Tak ;)

Jak na taką cene to jest świetny

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 + 1 do połowy ;]