Seidenglanz Shampoo (Szampon `Połysk jedwabiu`)

Seidenglanz Shampoo (Szampon `Połysk jedwabiu`)

Szampon do włosów suchych i zniszczonych, zawiera wysokowartościowe proteiny pszenicy, panthenol i witaminę B3. Zastosowanie potwierdzone dermatologicznie, wartość ph przyjazna dla skóry. Jest to szampon przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów.

Winowajca

Miałam ładne, lekkie, lśniące włosy, a ten szampon znacząco pogorszył ich stan. Nie ma mowy o żadnym połysku, włosy stały się matowe, ciężkie. Znacząco obciąża, co przeszkadza moim tłustym włosom. Jeżeli chodzi i plątanie, to jest ok, nie robi tego bardziej niż inny szampon. SLES w składzie niestety podrażnił mi skórę głowy. Plus za wygodną butelkę (łatwo kontrolować ilość nakładanego produktu)

Używam tego produktu od:2 mies.

Za taką cenę ok :)

Do zakupu skusił mnie zapach, który jest poprostu świetny - elegancki, kwiatowy i długo utrzymuje się na włosach. Kosmetyk spełnia swoją podstawową funkcję- myje, dobrze się pieni i oczyszcza. Ale na tym koniec, ponieważ włosy kiepsko się rozczesują, szampon nie nawilża ich ani odrobinę , a o obiecanym połysku jedwabiu nie ma mowy :) Wybaczam ze względu na cenę i wydajność. O wiele lepszy jest szampon z tej serii "Owoce i witaminy" po którym włosy są naprawdę nawilżone, świetnie sie rozczesują i ten zapachh mmm :)

Używam tego produktu od:rok temu

hmm...

Ogólnie nie oczekuję od szamponu zbyt wiele,ważne,by dobrze mył ;) i ten to robi,więc dałam 3 gwiazdki.Jest wydajny,dobrze się pieni.Jednak do suchych włosów raczej nie polecam,bo trochę plącze włosy.Za tą cenę warto spróbować,poza tym ma dość łagodny i krótki skład.

Używam tego produktu od:miesiąca