Plantica, Szampon Pszenica

Plantica, Szampon Pszenica

Nowoczesny szampon oparty na starannie opracowanej formule dostosowanej do potrzeb włosów normalnych i suchych. Nawilża oraz zapobiega nadmiernej utracie wilgoci. Wyraźnie wygładza, odżywia i wzmacnia włókna włosów. Zwiększa odporność na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych. Specjalna substancja aktywna zwiększa optycznie objętość włosów.
Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Dobrze się pieni oraz ma świeży i przyjemny zapach.
Włosy są mniej przesuszone i wyraźnie wzmocnione. Są bardziej gładkie i elastyczne, lepiej się rozczesują i układają.
Wzbogacony prowitaminą B5 (D-panthenol) oraz wyciągami z aloesu i z kiełków pszenicy.

Najlepszy!

Kupiłam go pierwszty raz około m/c temu, w promocji za 3,80. Nie próbowałam wcześniej tych szamponów, więc byłam ciekawa. Okazało się, że szampon jest świetny! Dotąd używałam zazwyczaj ziołowych Barwy.

Szampon doskonale nawilża włosy, nie podrażnia, nie powoduje swędzenia, łupieżu itp. Włosy są miekkie, bardzo fajnie się pieni, jest dość wydajny, zawsze dwa razy myje włosy, bo są długie i gęste. Poza tym doskonale zmywa oleje, nawet z rycyną radzi sobie świetnie! Plus za niską cenę i za to, że jest łatwo dostępny.
Kupiłam też z tej samej serii tylko z czarnej rzepy, by myć na zmianę, aby nie przyzwyczaić włosów do jednego szamponu :)

Ogółem - szampon godny polecenia.
Bardzo lubię kosmetyki tej firmy, na pewno jeszcze nie raz go kupię.

Używam tego produktu od: m/c
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam drugie

Nie dla mnie

Byłam bardzo pozytywnie nastawiona do tego produktu (po użyciu fenomenalnej odżywki), ale niestety przeliczyłam się.
+ rzadka konsystencja = dobry skład, mało silikonów, ktore dla mnie są okropne
+ nie podrażnia skóry głowy
+ myje
+ opakowanie, ładne, estetyczne
- na pewno nie nawilża
- zapach, jest bardzo słodki, odpychający
- zwiększa objętość włosów... robiąc siano.
- włosy są szorstkie
- nie błyszczą się

Ogólnie to ten szampon tylko myje za te 8 złotych, nie robi nic więcej... może dla normalnych, idealnych włosów będzie dobry, chociaż też bym wątpiła. :)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwami

średniaczek

Miałam całkiem niedawno ten szampon, ziaję lubię, ale kosmetyki do włosów im nie wychodzą moim zdaniem.
Szampon plątał mi trochę włosy, było sianko.
Do tego dość niewydajny.
Na plus tani (4zł), ładny zapach, nie podrażnił skóry głowy.
Jednak do suchych włosów nie za bardzo polecam, nie wrócę do niego.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Bordowe usta H&M

świetny!

Genialny szampon, włosy są miękkie, lśniące, dobrze nawilżone, w połączeniu z odżywką z tej serii jest naprawdę idealny, włosy bezproblemowo się rozczesują. Plus za łagodny zapach i niską cenę.
Jedyny minus za wydajność - dość szybko skończyłam całe opakowanie (myję włosy codziennie)

Używam tego produktu od: ok 3 tygodni

słaby

nawilża?? moje włosy przesuszał... moja mama która również go używała mówiła że jest niedobry... moje włosy nie są mocno zniszczone ale on tylko pogorszył ich stan, bez użycia odżywki były okropne... plusem jest to że nie obciąża ale dla mnie to za mało...

Używam tego produktu od:4 m-ce temu

jest ok

Testuje po kolei wszystkie szampony plantica i powiem ze temu nie mam nic do zarzucenia. Ładnie czysci wlosy nie podrazniajac przy tym skory wiec do codziennego stoswania idealny. Zapach ladny, nie chemiczny. Wydajnosc srednia ale za taka cene nie ma co sie przyczepic. Malo dostepny ja kupuje albo w hurtowni Ziaji na wileńskiej albo przez net. Ogolnie polecam i na pewno do niego kiedys wroce ;)

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:jedni

bardzo dobry

z tej serii przetestowałam ten szampon i jojoba i ten, według mnie jest zdecydowanie lepszy, włosy po nim są miękkie i lśniące, łatwo się rozczesują, a szampona ma przyjemny zapach i jest niedrogi

Używam tego produktu od:nie pamiętam