Elancyl, Fermete Corps (Krem ujędrniajacy do ciała)

Elancyl, Fermete Corps (Krem ujędrniajacy do ciała)

Krem ujędrniający do ciała Fermete Corps to kompletna i unikatowa formuła przeznaczona do pielęgnacji i ujędrniania ciała. Poprawia strukturę włókien kolagenu i elastyny zapewniających jędmość i elastyczność skóry chroni skórę przed szkodliwym wpływem wolnych rodników (olej z sezamu) poprawia elastyczność komórek (prowitamina B5). Dzięki zawartości składników wygładzających i nawilżających, wygładza, zmiękcza, ujędrnia skórę przywracajqc jej tym samym utracony blask.
W celu uzyskania trwałych rezultatów zaleca się stosowanie kremu przez okres minimum 1 miesiąca.

Cena: ok. 100zł / 200ml

Rewlacyjnie ujędrnia!!!

Ponownie użyję sformułowania, które wykorzystałam opiniując Cellureverse - nie ma cudów, nie istnieje czarodziejski prepart, który w magiczny sposób w kilka dni naprawi niedoskonałości naszej figury bez odpowiedniego wsparcia w postaci ćwiczeń i racjonalnego odżywiania się!!! Krem ujędrniający z gamy Elancyl zaczęłam stosować po wakacjach, kiedy stwierdziłam, że pora "odpocząć" od serum Cellureverse i wypróbować coś innego. Uważam, że to strzał w dziesiątkę - krem posiada bogatą, gęstą formułę, delikatny zapach, a co najważniejsze działa! Stosuję go regularnie, dwa razy dziennie, a do tego systematycznie ćwiczę. Efekty są świetne. Ciało jest nawilżone, napięte i wygładzone.
Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 12 tub po 200ml

dobry ale drogi

Balsam ten kupilam wlasciwie przez pomylke na aukcji internetowej bo sprzedawca napisal ze to specyfik równiez na cellulit a tak nie jest. Jednak postanowilam wypróbowac zwlaszcza ze kupilam za cene promocyjna (polowe normalnej)
Co mozna o nim powiedziec?
Jak dla mnie ladnie pachnie - inaczej niz inne balsamy jakie do tej pory mialam - bardziej ekskluzywnie :) nawilza swietnie juz od pierwszego uzycia. skóra rzeczywiscie po kilku aplikacjach staje sie bardziej jedrna przez co nawet cellulit wydaje sie mniejszy.tuba jest duza a specyfik ma gesta mila konsystencje. mimo ze jest tresciwy nie walkuje sie co czesto mi sie zdaza na mojej suchej skórze...stosowalam go raz dziennie dosc starannie wmasowujac i starczyl na miesiac.ale przy aplikacji 2 razy dziennie to ujedrnianie wychodzi troche drogo bo starczy pewnie na 2 tyg.
reasumujac: kosmetyk bardzo dobry, ale tez bardzo drogi wiec prawdopodobnie nie kupie, bo za kilkakrotnie nizsza cene sa równie dobre.

Używam tego produktu od:1 mc