Gradual Life, Smooth Latte (Mleczko wygładzające)

Gradual Life, Smooth Latte (Mleczko wygładzające)

Mleczko wygładzające bez spłukiwania, przeznaczone do włosów kręconych i niesfornych. Rozluźnia i trwale wygładza skręcone loki, ułatwia rozczesywanie, sprawiając, że włosy stają się podatne na układanie oraz miękkie. Niezastąpiony przy brushingu, tj. modelowaniu włosów za pomocą szczotki i suszarki, ponieważ chroni przed gorącym strumieniem powietrza oraz mechanicznym naciąganiu włosów przez szczotkę. Dzięki zastosowaniu Ceraflux (R) zrekonstruowany zostaje budulec wnętrza włosa. Nadaje się doskonale do przedłużania zabiegów prostowania.

Cena: 36,70zł / 150ml

polecam

ten kosmetyk jest cudowny, doskonale wygladza wlosy , podatny przy prostowaniu, slicznie pachnie. napewno kupie go ponownie. jest jeden minus, trudno go dostac...

Używam tego produktu od:jakiegos czasu

Wspaniały :)

Poleciłam mi go koleżanka. Wspaniały kosmetyk :)
Plusy:
+ułatwia prostowanie włosków,
+ślicznie pachnie,
+wydajny - używałam go prawie 1,5 roku!
+chroni włoski,
+nie skleja włosów, sprawia, że są delikatne, mięciutkie i lśniące.

Minusy:
-cena - zapałaciłam za niego 50 zł - choć patrząc na wydajność opłaca się w sumie ;)
-miałam nadzieję, ze wydłuzy efekt prostych włosów, lecz większej różnicy nie widziałam...
-jest trudnodostępny :( Więc nie wiem czy go znowu kupię...

POLECAM :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

wyjątkowy produkt

Odżywcze mleczko wygładzające bez spłukiwania przeznaczone jest w szczególności do włosów kręconych i niesfornych . Maksymalnie ułatwia rozczesywanie nie powoduje sklejania ani przetłuszczania się włosów . Produkt idealny pod prostownicę . Bardzo wydajny - o orginalnym orientalnym zapachu cynamonu !!! .

Ilość zużytych opakowań:ponad 20

Cellulit mity

fajna

jest niezawodna przy prostowaniu u mnie najlepszy efekt daje nałożona po umyciu (po normalnej odżywce), potem ją nakładam, suszę włosy i naciągam na szczotce, potem prostownica, lakier i trzyma się nawet do 2 dni!!! zapach jest zniewalająco piękny:)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

dobry:)

polecił mi je fryzjer, do ujarzmienia mojego "nieukochanego" sianka;)
zapach ma wrecz nieziemski, cynamonowo podobny. co prawda nie utrzymuje sie za dlugo, jednak skutecznie uprzyjemnia korzystanie;)
ladnie wygladza, wlosy sa ladniejsze, gladsze, bardziej blyszczace. ze szczotka i suszarka ukladac nie probowalam, jednak z prostownica wspolpracuje bardzo dobrze.
producent obiecuje, ze kosmetyk wplywa na sama strukture wlosa - tego nie zauwazylam, pewnie z uwagi na moje malo systematycznie korzystanie. jesli jednak faktycznie zauwaze jakas poprawe, to na pewno wspomne jeszcze o tym :)

edit
nie wiem, czy moje włosy przywykły, czy co się właściwie stało?
efekt po nałożeniu mleczka z czasem stał się minimalny. tak jakbym nic na nie nie nakładała:( i poprawy struktury też nie zauważyłam:( niestety, odejmuje dwie gwiazki. a miało być tak pięknie..

Używam tego produktu od: ok pół roku