Sephora Body, Gel Super Lift Buste (Żel ujędrniający do biustu)

Sephora Body, Gel Super Lift Buste (Żel ujędrniający do biustu)

Żel ujędrniający do biustu, który natychmiast napina skórę i podnosi biust średnio o +1,2 cm w ciągu 28 dni.*
Ultra świeży i nieklejący się żel wzbogacony olejkiem z Yam, wyciągiem z żeńszenia i proteinami soi, napina, wygładza i ujędrnia piersi.
Już po 14 dniach skora jest bardziej gładka napięta i jędrna, a naturalny biustonosz wzmocniony.
* test kliniczny przeprowadzony na próbie 45 kobiet w ciągu 28 dni.

Cena ok,jakość też

OD niedawna stosuje kosmetyki do pielęgnacji biustu,wiec ciezko mi powiedzieć czy to juz KCW czy jeszcze nie,ale kosmetyk w pełni mnie zadowolił.
Pierwszy plus to konsytencja nie jest żelowa , błyskawicznie się wchłania , skóra się nie klei;
Drugi plus: działanie wg mnie krem delikatnie napina skórę biustu i jest ona ujędrniona;

Opakowanie higieniczne z pompką,można spokojnie zużyć do końca. Jedyne co może być minusem to chyba fakt,że nie jest zbyt wydajny,bo jak pamiętam to dosc szybko się skończył :(

Używam tego produktu od: kwiecień-maj 2009

Yyyy.

Gorzkawo sie rozczarowalam.
Zel jak dla mnie nie zdzialal zadnego cudu, tak oczekiwanego tym bardziej po przeczytaniu tylu pozytywnych recenzji. Moze to kwestia nastawienia powiecie, ale porownujac z innymi przyjaciolmi moich melonkow, - to nie byla naprawde zadna ciekawa wspolpraca.
Produkt jest moze sypatyczny w uzyciu, ma smieszna rozowa konsystencje (ktora nijak sie ma do sugerujacego kolorytem slodkiego malinowego budyniu bo toz to smierdzi nesamowicie! - choc to detal), wchlania sie na poziomie dostatecznym, natomiast ciagle pod koniec opakowania zacinala mi sie butelka ( jakas tradfna seria?) w zwiazku z czym 1/5 produktu zostawala mi nigdy niewykorzystana (bo cholery NIE SPOSOB przeciac nawet nozem do zeberek). ;) Poniewaz stosowalam dwa razy dziennie, doliczajac wyzej wspomniana wade pompki, skonczyl sie w oka mgnieniu, a ja nie dowierzajac tak nijakim rezultatom, postanowilam kupic nastepne. i nastepne. I z rozgoryczeniem stwierdzam, ze wole inwestowac pieniadze gdzie indziej, bo znam duzo lepszych pracownikow.

Używam tego produktu od: z przerwami kilka mscy

Ujędrnia

Kupując go nie liczyłam na cuda, ale zadziwił mnie... Wyraźnie ujędrnił piersi.
"Kuracja" trwa 28 dni, a już po tygodniu zauważyłam poprawę. Poza tym szybko się wchłania, konsystencja i zapach bez zarzutu. Ładne, estetyczne opakowanie...
To jedyny ze stosowanych przeze mnie kosmetyków tego typu, który rzeczywiście zadziałał. I przy nim zostanę :)

Używam tego produktu od:2 miesiące temu

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Dobry

Kupiłam, zachęcona przychylnymi recenzjami poniżej. Stosowałam go po dwóch opakowaniach kremu Lierac (różowe pudełko). Lierac zdziałał dużo dobrego i ten żel mniej więcej utrzymał rezultaty (co wcale nie wydaje się być takie oczywiste). Mam delikatną skórę, przesuszoną, trudną w pielęgnacji - dlatego wolę treściwsze konsystencje.
Na jednym opakowaniu poprzestałam, gdyż dłuższe stosowanie żeli kończy się dla mnie zazwyczaj nie najlepiej.
Nie jest wydajny.

Chyba jest to lepszy specyfik niż żel AA Oceanic (zielony i kawowe serum), czy żel Lierac - Phytrel (fermete buste gel). Można go stosować jako kurację-przerywnik między dobrymi kremami.

Używam tego produktu od: niedawno

działa

Efekty zauważyłam po skończeniu stosowania żelu. Piersi stały się jędrne, uniesione, pełne i mimo, że serum nie używam już od ponad miesiąca efekt nadal się utrzymuje. Dodać jednak muszę, że ćwiczyłam dość regularnie jakiś czas.

Jeśli moje piersi znowu podupadną, jak to miało miejsce po zgubieniu 6 kg na pewno go kupię. Teraz próbuję innych specyfików nawilżających.

Używałam ten produktu przez: ok 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

S-U-P-E-R !!!

Jestem pod wrażeniem tego kremu. Jeszcze nie mogę dojść do siebie :)
Kupiłam ten krem bo moje piersi to była istna porażka :D
No ale poważnie to nigdy o nie nie dbałam no i efekt 26 lat piersi 70 D prawie do pasa :) No takie dwa wory tłuszczu i tyle. No ale w końcu sie wnerwiłam ( oczywiście należy sie doszukać w tym stwierdzeniu "facet na 12" :)) ) Zaczęłam różne kremy wypróbowywać ale raczej efektu nie było aż tu... Kompletny szok!!
Krem ma świetną konsystencje - puszystą aż sie chce nim smarować i śliczny różowiutki kolorek. Wsmarowuje sie super bo nie trzeba długo masować - dość szybko robi się tępy i skóra szybciutko go wchłania. Zapach jest dość dziwny - mnie sie nie podoba ale nie czuć go długo więc nie szczególnie mi przeszkadza :)
Co do efektów .... Ech... Sam miodzio... :))
Piersi zrobiły się pełne - wrażenie jest takie jakby były o rozmiar większe :) Są jędrne i podniesione no poprostu takie jak powinny być. I to zaledwie po dwóch tygodniach!! Skóra jest delikatna w dotyku a zarazem dobrze napięta i w końcu ma siłę podtrzymywać moje ciężkie piersi :)
Krem stosuje dwa razy dziennie po prysznicu oczywiście na przemian zimny - ciepły i starczył mi na dwa tygodnie. Już stosuje drugie opakowanie :)
To mój KWC :)
Polecam gorąco :)
Używam tego produktu od: dwóch i pół tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

działa!

Działa, a to już dużo w porównaniu z innymi kosmetykami ujędrniającymi biust. Faktycznie napina skórę i dzieki temu podnosi biust, właściwie od pierwszego użycia. Po kilku tygodniach uzywania efekt się utrzymuje, ale nie pogłębia.
Jogurtowa konsystencja ale dosyć "tępy" w rozsmarowywaniu, przez co mało wydajny - to chyba jego największa wada. Przy codziennym uzyciu i sporym biuście śtarczy na miesiąc. No i zapach, raczej nieprzyjemny, na pewno nie na randkę ;-) Za to kolorek śliczny, intensywnie różowy. Nie klei się, szybko się wchłania.
Fajne, poręczne opakowanie - pompka dozuje porcję w sam raz na jedno użycie.
Podumowując - mój duży biust faktycznie jest bardziej napięty i podniesiony. Przyjemność uzywania taka sobie, wydajność też, ale i tak jestem zadowolona, bo działa. Więc polecam z czystym sumieniem.