Sun Sensual, Balsam do ciała brązujący

Sun Sensual, Balsam do ciała brązujący

Nadaje skórze delikatny odcień opalenizny, bez nieprzyjemnego zapachu skóry charakterystycznego dla samoopalaczy. Efekt słonecznej opalenizny wzmacnia się stopniowo po każdym zastosowaniu. Balsam łatwo się rozprowadza, szybko wchłania i pozostawia skórę jedwabiście gładka, jakby muśnięta słońcem.

Cena: 9,80zł / 200ml

Bardzo dobry

Zachęcona pozytywnymi recenzjami tego balsamu postanowiłam go kupić i jestem mile zaskoczona.Przy pierwszym użyciu odcień jest widoczny a z każdym następnym dniem jest coraz ciemniejszy i co najważniejsze daje efekt brązowej opalenizny a nie żółtej.Ma dobrą konsystencje,dobrze się wchłania nie robi smug,nie wysusza skóry,wydajny,niska cena ja dałam 6,99zł.Na minus to jego zapach oj są takie dni, że bardzo przeszkadza, ale dla takiej opalenizny warto się pomęczyć.

porządny

Jeden z lepszych balsamów brązujących, z jakimi miałam do czynienia. Nadaje skórze ładny, naturalny kolor, bez żadnych żółtych, czy pomarańczowych odcieni. "Opala" równomiernie, efekt jest widoczny już po pierwszym zastosowaniu. Jego wielką zaletą jest brak typowego samoopalaczowego smrodku.
Do ideału jednak trochę mu brakuje - schodzi nie do końca równo i w ogóle nie nawilża skóry.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Najlepszy!

To najlepszy balsam brązujący jakiego używałam. Przede wszystkim nie poraża zapachem, pachnie słodko, przyjemnie, trochę kokosowo _zapach kojarzy mi się z seria manoi z YR.
Efekt - balsam brązuje delikatnie ale widocznie, "opalenizna" wygląda naturalnie, jest oliwkowa, nie ma pomarańczowego, sztucznego odcienia. Efekt utrzymuje się kilka dni - 3 do 4. Balsam ma dość rzadką konsystencję ale łatwo się rozprowadza, nie ma mowy o smugach czy nierównościach a ja nie jestem super wprawiona w nakładaniu tego typu kosmetyków. Efekt opalenizny można stopniować poprzez częstsze nakładanie balsamu - zależy od odcienia skóry. Mnie wystarczy jedna do dwóch aplikacji w tygodniu na nogi. Niestety po kilku godzinach od aplikacji pojawia się typowy samoopalaczowy smrodek ale jest on mniej drażniący niż w innych kosmetykach tego typu, które miałam okazje testować.
Opakowanie estetyczne i wygodne, balsam jest bardzo wydajny. Cena bardzo przystępna.

Manicure - velvet nails

Najlepszy

Przetestowałam już całe mnóstwo balsamów brązujących i ten jest zdecydowanie najlepszy:
- ma ładny, kokosowy zapach
- samoopalaczowy smrodek jest mniej wyczuwalny niż w innych tego typu kosmetykach
- jest wydajny
- ma lekką konsystencję przez co dobrze się wchłania
- pozostawia skórę gładką i mięciutką :)
- nie tworzy smug
- już po pierwszej aplikacji ładnie przyciemia skórę
- daje ładny efekt naturalej, brązowej opalenizny
- i na koniec: ma świetną cenę :)

Polecam!

Balsam dobrze spełnia swoje zadanie, nadaje skórze niezbyt ciemny odcień, który z każdym dniem stosowania staje się bardziej wyrazisty.

Brak smug, szybko się wchłania, ma przyjemny zapach.
Przy tym przystępna cena i niezła wydajność.

Produkt godny polecenia, szkoda tylko, że nie we wszystkich drogeriach jest dostępny.

Używam tego produktu od: nie wiem

Jestem mile zaskoczona!

Balsam jest bardzo wydajny, ma lekką, rzadką konsystencje i dobrze się wchłania. Nawet za szybko. Juz po pierwszym użyciu nadaje skórze ładny opalony odcien. Ma bardzo łładny zapach.
Jestem podwrażeniem tego balsamu i za takie pieniądze, a uzywalam naprawde duzo balsamow brazujacych, ktore nigdy do konca mnie nie zadowolily. Naprawde polecam!

ładnie brązuje

Bardzo dobry balsam brązujący za śmiesznie niską cenę. Ja dałam za niego jakieś 4zł z groszami :)

Dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania. Kolorek opalenizny jest szybki widoczny i w ładnym odcieniu.
Nie tworzy smug i zacieków.
Minus - zapach samoopalacza niestety jest wyczuwalny. Moze nie na samym poczatku, ale po jakims czasie sie pojawia.

Używam tego produktu od:paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

:D :D :D

Gdy go kupowałam, nie wiedziałam co mnie czeka, bo tu jeszcze recenzji nie było.. ale pomyślałam sobie:"Etam, co to jest 5 zł, najwyżej wyrzycę go :P" ale nie musiałam się wcale go pozbywać! nie dość , że ładnie pachnie i nie czuć w nim samoopalacza, to jeszcze jak opala :D najlepszy dowód to moje spotkanie z koleżanką :) powiedziała, że mam brązowe nogi, a ja zapytałam ale brązowe czy pomarańczowe? a ona odpowiedziała ze BRĄZOWE :D więc to chyba samo za siebie mówi :D

jedyny minus, to to że trudno go zmyć, ale to normalne chyba u balsamów brązujących :P

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 0,5 pierwszego

B.Dobry balsam

Zalety
+ ladnie pachnie kokosem
- nie robi smug i zaciekow
- tani -okolo 10 zl
-wydajny
-ladnie brazuje ,na naturalny braz

Wady
- niestety na 2 dzien po posmarowaniu na noc czuc zapach samoopalacza dosc wyraznie:(

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1/0 pierwszego