Golden Rose, Care + Strong (Lakier do paznokci)

Golden Rose, Care + Strong (Lakier do paznokci)

Lakier do paznokci zawierający utwardzacz, który jednocześnie wzmacnia i odżywia paznokcie.
Szeroka paleta odcieni (ok. 70 odcieni), przystępna cena, komfort użytkowania.

10 zł za cztery!

Trafiłam niedawno na te lakiery w promocyjnej cenie - 2,50 zł za sztukę więc wzięłam w ciemno 4 buteleczki i jestem zadowolona!

Plusy:
- łatwa aplikacja
- szybko schną
- nie odpryskują
- wystarczą dwie warstwy
- na moje paznokcie działa jak utwardzacz

Minusy: póki co brak

Używam tego produktu od: kilku tygodni

fatalny

Najgorszy lakier jaki kiedykolwiek miałam okazję używać. Szukałam jasnego koloru, padło na nr 105, jakaś taka brudna biel, złamana jasnym szarym. O ile w buteleczce kolor mi przypadł do gustu, tak to co otrzymałam na paznokciach jest do niczego nie podobne. Nie da się tym malować.

+cena, ale co z tego jak i tak 6 zł jak w błoto

-schnie chyba z 5 godzin a i po tym czasie łatwo o odbitki poduszki
-3 warswy a nadal brak krycia
-smuży, okropnie
-konsystencja fatalna, bardzo niewygodnie się nim maluje

Strata czasu i pieniędzy. Może z innymi kolorami, ciemniejszymi, jest lepiej ale ja dziękuję, pozostanę jednak przy inglotach.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno, szybko wylądowało w koszu

Przeciętniak

Dostałam w prezencie odcień nr 148. Wystarczy jedna warstwa aby paznokcie były dobrze pokryte błyszczącym złotem. Nie wiem jak inne kolory ale jeśli któryś wymaga nałożenia podwójnej warstwy to można mieć solidny problem z doczekaniem się na wyschnięcie. W zasadzie mam wrażenie, że przy drugiej warstwie ten lakier w ogóle nie może wyschnąć bo nawet godzinę od nałożenia robią się odbicia na paznokciu. Konsystencja lakieru bardzo napigmentowana ale jednocześnie bardzo gęsta. Trwałość przeciętna ale i cena nie jest wysoka więc spokojnie można się skusić na ten lakier jeśli ktoś zadowoli się jedną warstwą. Odradzać nie będę ale osobiście nie sięgnę po inny odcień z tej serii.

Używam tego produktu od: ponad roku

Lip Marker - Golden Rose

Lakierowy niewypał

Mając kiedyś inny lakier z Golden Rose, kupiłam bez wahania ten, ponieważ tamten bardzo się sprawdził.
Cóż za rozczarowanie!

Minusy:

- Czerwony lakier przebarwił mi lekko paznokcie na... pomarańczowo,
- Paznokcie po zmyciu lakieru stały się bardziej kruche - zniszczone,
- Nietrwały - nie robiłam nic specjalnego, a po jednym/dwóch umyciu rąk - odchodził płatami,
- Niewygodna aplikacja,

Plusy:

- Cena.

Najlepszy w tej pułce cenowej

Posiadam wiele kolorów tego lakieru, ze wszystkich jestem bardzo zadowolona, oferta kolorystyczna jest na tyle bogata, że jest w czym wybierać!
Krótko i zwięźle plusy:
+ trwałość (około 7dni to dla mnie dużo jak na lakier za niecałe 7zł)
+ piękne kolory (2 warstwy dają identyczny kolor jak widoczny w buteleczce)
+ łatwość rozprowadzania (wygodny pędzelek, nie tworzą się grudki)
+ brak intensywnego zapachu
+ CENA!! (nie znalazłam żadnego lakieru do 10zł o porównywalnej jakości)
+ nie niszczą płytki paznokcia

Minusów nie znalazłam :)

Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań w trakcie zużywania

spodziewałam się czegoś lepszego ...

Zakupiłam ten lakier przypadkiem,omijając w supermarkecie stoisko firmy golden rose.Skusiła mnie jego nie wysoka cena i ogromny wybór odcieni.Z tej serii posiadam tylko kolor biały mat w numerze 104.

plusy :

+ niska cena
+fajny pedzielek ułatwia szybką aplikacje lakieru
+ konsystencja

minusy:
- słabe krycie
- lakier bardzo długo schnie,szczegółnie dwie warstwy bo jedna to za mało aby uzyskać pełne krycie

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Polecam, w szczególności ciemne odcienie!

Najlepszy lakier jak do tej pory, jaki miałam. Przebił mojego ulubieńca - lakiery Rimmel Lycra Pro. Powód? Zamiast niszczyć i wysuszać, ODŻYWIA paznokcie. Moje mniej się łamią i błyszczą, po używaniu Lycra Pro były kruche i matowe... Ten lakier je uratował.
Tylko jedną niepokojącą rzecz zaobserwowałam - jasne kolory są bardzo wodniste a krycie jest minimalne... Ciemna czerwień i szary jaki mam z tej serii nie ma takich wad i przy 2 warstwach kryje idealnie, wytrzymuje spokojnie 4 dni (może dałby radę dłużej ale lubię zmieniać kolory) . Zero utraty blasku - po kilku dniach paznokcie błyszczą jak świeżo pomalowane.
Z kolei biały odcień po 3 warstwach nadal pozostaje delikatnie transparenty. Komuś to może się podobać, ja mimo tej wady mianuję go swoim KWC; za to, co robi z kondycją paznokci!

Ilość zużytych opakowań: 5-6, żadnego nie wykonczyłam

Bardzo dobry i wytrzymały

Mam lakier #149 mieniący się fiolet.
Lakiery na moich paznokciach przy dobrych wiatrach wytrzymują 2-3 dni - moja płytka jest oporna + zawsze stukam paznokciami lub sprzątam itp.

plusy:
- lakier ma naprawdę piękny kolor, głęboki połyskujący fiolet z microdrobinkami, cudny (zwraca uwagę innych czyt. koleżanek z pracy :) ), dla pełni koloru wystarczą 2 warstwy
- konsystencja średnio gęsta, dobrze się rozprowadza
- minimalnie smuży jednakże przy tym kolorze, gdy wyschnie tego nie widać
- produkt zadziwił mnie trwałością, ponieważ wytrzymał 6 dni, a wytarł się jedynie na końcówkach (ja zawsze używam top coat i inne lakiery tyle nie wytrzymywały)
- pędzelek - z rodzaju tych mniejszych, ale dla mnie nie ma to różnicy
- opakowanie - ładne, wytrzymałe i zgrabne
- cena - 7 zł

Podsumowując lakier bardzo mi odpowida, zaskoczył mnie swoją trwałością i pokochałam ten kolor.

Jest ok

Bardzo lubię kupować lakiery Golden Rose, mam już w swojej kolekcji całkiem dużą ich ilość :)

PLUSY:
+ ładne kolory, duża gama odcieni, każdy powinien znaleźć coś dla siebie
+ szybko schnie
+ cena

MINUSY:
- z trwałością jest kiepsko, już ok 3 dnia potrafi zacząć odpryskiwać

Podsumowując, ten lakier jest całkiem w porządku. Myślę, że jeszcze do niego wrócę, a ze względu na niską cenę warto wypróbować :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

W porządku.

Jestem ogromną fanką lakierów GR ze względu na ich jakość i cenę. Te z serii Care + Strong nie odstają od innych i trzymają poziom.

Posiadam póki co dwa kolorki z tej serii:
#185 - klasyczny kolor skóry nude, bardo subtelny i jasny
#132 - metaliczne srebro ze srebrnym brokatem

<b>Konsystencja:</b> różni się w zależności od odcienia - lakier nude jest dość rzadki, trochę lejący, natomiast ten srebrny jest gęsty i ma tendencję do zagęszczania się.

<b>Zalety:</b>
*oba moje kolorki są świetnie - klasyczne srebro świetne na zimowe dni oraz uniwersalny na każdą okazję kolor nude
*podoba mi się wykończenie obu moich lakierów - srebro jest mocno metaliczne natomiast nude nadaje paznokciom zdrowy blask
*ogromna gama kolorów do wyboru
*szybko schnie
*świetna trwałość - lakier nie odpryskuje, wytrzymuje na paznokciach ekstremalne warunki i jak dla mnie jest praktycznie nie do zdarcia (c0 jest naprawdę zaskakujące, ponieważ na moich paznokciach mało co się w ogóle trzyma)
*niska cena
*klasyczny pędzelek - wygodna aplikacja
*design opakowania ok
*łatwo się zmywają

<b>Wady:</b>
*kolor nude nie daje nam całkowitego krycia nawet przy trzech warstwach, płytka odrobinę prześwituje
*nie wiem czemu, ale oba lakiery które mam nie są zbyt wydajne
*srebrny lakier bardzo szybko mi zgęstniał
*myślę, że informacje producenta o odżywce i utwardzaczu w tym lakierze można włożyć między bajki

Bardzo lubię te lakiery i z pewnością powiększę swoją kolekcję. Za taką cenę nie można wymagać cudów. Cudów nie ma, ale jest naprawdę niezłej jakości lakier. Polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Średniak

Bardzo lubię lakiery GR, bo na stoisku zawsze można znaleźć piękny kolor w przystępnej cenie. Ta seria nie powala jakością (dużo lepsze są te z proteinami) ale nie jest też totalną klapą. Powiedziałabym &#8211; jeden z lepszych średniaków. Dlaczego?

Kolor &#8211; cudny. Obecnie mam miętę, w zeszłym roku miałam beż w kierunku kawy z mlekiem. Ta seria nie ma takich &#8222;oczywistych&#8221; kolorów &#8211; jeśli zieleń to rozbielona, jeśli beż to kawowy, biszkoptowy albo wpadający w róż. Dla mnie wielki plus. +

Konsystencja &#8211; typowa dla tych lakierów tj. średnio gęsta. By pokryć płytkę wystarczają 2 warstwy, 3 w przypadkach wyjątkowo jasnych odcieni. Jest więc wydajny, ale nie szalejmy z tą wydajnością. +/-

Pędzelek &#8211; bardzo długi, wąski. Osobiście wolę takie, bo bardziej precyzyjnie można pokryć płytkę, ale fakt &#8211; niewprawna ręka może sobie nie poradzić. Przy sprawnej aplikacji nie smuży. +/-

Trwałość &#8211; jest dość trwały, pierwsze odpryski pojawiają się 3 dnia. Jeśli chodzi o paznokcie, jestem swego rodzaju perfekcjonistką, więc 3 dnia wieczorem zmywam lakier. Wydaje mi się jednak, że tak realnie jest to marna trwałość. +/-

Sposób schodzenia &#8211; i tu jest największy problem. 2 dnia pojawiają się na bokach mikropęknięcia &#8211; takie małe kreseczki , pęknięcia lakieru. Nie rzuca się to bardzo mocno w oczy ale kolejnego dnia stają się coraz większe i to one odpadają od płytki jako pierwsze. Lakier nie schodzi płatami ale małymi pęknięciami, jednak lakiery GR potrafią schodzić &#8222;subtelniej&#8221; tj. ścierać się na końcach. &#8211;

Cena &#8211; 5,90. +

Dostępność &#8211; stoiska lub sklepy firmowe, których nie jest tak wiele, nawet w Warszawie. Na szczęście w pobliskim supermarkecie jest to stoisko, kupuję tam lakiery od 4 lat. Na szczęście. &#8211;

Opakowanie &#8211; kwadratowe, wygląda ekskluzywnie, ładnie. Co najważniejsze &#8211; pędzelek nie odpada od zakrętki. +

Skłamię jeśli powiem, że więcej nie kupię lakieru z tej serii. Jakościowo to nie jest ten Proteinowy, no, ale Proteinowy nie ma tak fantastycznych kolorów jak ten. Dostaje 3 gwiazdki, bo zaskoczył mnie tym, jak schodzi. Spodziewałam się czegoś lepszego. W recenzji starałam się wyjść ponad moją perspektywę &#8211; tylko z mojego punktu widzenia dostałby pewnie 4 gwiazdki (kwestia dostępności, pędzelka, trwałości).

Używam tego produktu od: 2 miesięcy, ok. 4 razy w miesiącu
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Najgorszy lakier jaki do tej pory używałam.

Kupiłam lakier Golden Rose (nr.153) tylko dlatego, że nie mogłam dostać nigdzie lakieru z Corala nr. 215, którym zawsze maluję paznokcie.

Plusy:
-cena
-duży wybór ładnych kolorów, które po wyschnięciu lakieru są praktycznie takie same jak lakier w buteleczce

Minusy:
-straszne smugi na paznokciach, nie da się pomalować raz tak żeby było równo
-po jakiś 2 godzinach od pomalowania zaczął odpryskiwać, po 2 dniach na końcówkach go w ogóle nie było (z reguły lakier u mnie trzyma się 5-7 dni bez żadnych odprysków)
-dziwnie schnie - zbyt szybko gdy się go nakłada (ledwo zdążę go rozsmarować po płytce) a po zrobieniu drugiej warstwy czekałam co najmniej 30 minut, żeby porządnie się utwardził

Podsumowując - jak tylko kupię ten odcień z Corala to Golden Rose idzie albo na zawsze do szafki albo prosto w kubeł.