Schwarzkopf Schauma, Kiwi - Połysk, Odżywka

Schwarzkopf Schauma, Kiwi - Połysk, Odżywka

Schauma odżywka Kiwi-Połysk ze specjalną formułą zmiękczjącą wodę osiąga doskonały rezultat nawet w twardej wodzie: włosy osiągają olśniewający połysk i stają się niewiarygodnie miękkie w dotyku.

Spełnia obietnice producenta

Ponieważ moje włosy ostatnio się uspokoiły z wypadaniem, postanowiłam , że dam im trochę spokój od intensywnego ratowania, a poczęstuję je zwyczajną, normalną odżywką.

KOSMETYK: Włosy po użyciu tej odżywki naprawdę są błyszczące, miękkie i łatwo się rozczesują, czyli spełnia wszystkie obietnice producenta, co nie zdarza się często. Jeśli ktoś nie ma żadnych poważniejszych problemów z czupryną - polecam!
Zapach dla mnie mało intensywny, praktycznie niewyczuwalny.
Trochę obciąża włosy.
Nie podoba mi się konsystencja - jest bardzo gęsta, trudno produkt wycisnąć z opakowania.

OPAKOWANIE: najprostsza i najlepsza rzecz na świecie, czyli tubka, na której można postawić odżywkę, w związku z czym nie ma problemu z zużyciem jej do końca.

CENA/JAKOŚĆ: kilka złotych za niezły, wydajny produkt? Jak najbardziej jestem na tak! Używam jej od miesiąca, a na razie zużyłam chyba pół opakowania (przy długich włosach).

okk

była suuuper.
lśniące, gładkie włosy ;)
kupiłam na promocji za niecałe 4 zł.
mogę ją śmiało polecić. nie zdziała cudów, ale .. jeśli ktoś nie ma super zniszczonych włosów, to powinien być zadowolony.
nie wiem czy kupię, bo teraz zainwestowałam w mniej inwazyjne kosmetyki..

Używam tego produktu od:około miesiąca

Nawet, nawet.

Plusy; bardzo tani, łagodny produkt, który ułatwia rozczesywanie oraz sprawia, że włosy wyglądają na zdrowsze.
No ale odżywka nie powoduje że po jej użyciu włosy są w lepszej kondycji. Wystarczy, że raz jej się nie użyje a włosy wyglądają jakby w ogóle nie wiedziały co to odżywka.

Używam tego produktu od: używałam miesiąc temu

Eris film 2

nic specjalnego

W mojej ocenie ta odżywka wypada słabo. Mam długie, raczej zdrowe włosy o które bardzo dbam gdyż codziennie traktuje je i suszarka i prostownicą.
Dla mnie odżywka ma ułatwiać rozczesywanie, odżywiać włosy i sprawiać by były odporne na tortury które im zadaje.
Ta nic takiego nie robi. Włosy po jej zastosowaniu były poplątane i matowe (gdzie ten połysk?) a na dodatek zaczęły mi się elektryzować!
Jedyny plus tego produktu to fakt iż jest niezwykle wydajny i małe opakowanie starcza na dość długo.
Nie wrócę do niej. Na chwilę zdradziłam Timotei (do włosów długich i półdługich) ale był to jednorazowy skok w bok:-)

Używam tego produktu od:miesiąca (na zmianę z Timotei)

Bardzo dobra odzywka, faktycznie spełnia obietnice producenta.
Ma gęsta, kremową konsystencję, nie spływa z włosów. Ślicznie pachnie.
Włosy są po niej lekkie, miękkie, gładkie, widocznie nawilżone i odżywione i naprawdę błyszczące a przy okazji ślicznie pachną.
Odżywka ułatwia rozczesywanie. Nie obciąża włosów, nie wysusza.
Odzywka jest tania i wydajna.
Warta wypróbowania!

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodnie

Super

Zacznę od tego, że ma piękny zapach i świetną konsystencję. Jest bardzo wydajna, nawet przy moich włosach, które są grube, długie i jest ich dużo. Czupryna jest po niej bardzo miękka i błyszcząca, nawet po kolejnym umyciu bez użycia odżywki. Kiedyś na pewno do niej wrócę bo naprawdę warto ją kupić, zwłaszcza za taką cenę!

Używam tego produktu od:miesiąca

Spełniła oczekiwania

Mam włosy zdrowe i niezbyt wymagające, nie modeluję ich i nie farbuję, tak więc nie oczekuję od odżywki zbyt wiele. Ważne żeby ułatwiała rozczesywanie i nie obciążała włosów. Do tej pory (nieświadomie) używałam popularnych na rynku odżywek zawierających silikony, ale kiedy dowiedziałam się, że na dłuższą metę mogą one niszczyć włosy postanowiłam poszukać w sklepie produktu, w którego składzie nie byłoby tych substancji, zwłaszcza, że moje włosy jak już wspomniałam nie potrzebują aż tak radykalnych sposobów wygładzania jakie zapewnia silikon. Tak trafiłam na Schaumę i jestem z tej odżywki bardzo zadowolona. Faktycznie, włosy nie są tak błyszczące i śliskie jak po silikonie i osoby mające zniszczone włosy mogą być rozczarowane efektem, ale jak dla mnie odżywka jest w sam raz. Włosy są wyjątkowo miękkie, miłe w dotyku, lekkie, nie elektryzują się i łatwo się rozczesują, poza tym nie robią się sztywne i szorstkie na drugi dzień po umyciu, jak to mi się zdarzało wcześniej z innymi odżywkami. Mam wrażenie, że moje włosy nareszcie oddychają ;)

rozczarowanie

No nie udała się "Szwarckopowi" ta odżywka. Glisskury są bdb a ta "Szałma" nie bardzo.
Słowem Szału nie ma :)
Włosy po niej jak druty - suche i sztwne i szorstkie!
Zapach ładny, ale co z tego.
Nie nawilża, nie wygładza, a już na pewno nie daje błysku!
Kupiłam rok temu bo akurat wróciłam wtedy z Nowej Zelandii, no i stąd ten sentyment do owoców kiwi, ha ha.
A w odżywce jest tego kiwi co kot napłakał.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku

Ok

Włosy łatwiej się po niej rozczesują i są lśniące, wyjątkowej miękkości nie zauważyłam. Nie jest zła, ale rewelacyjnie dobra też nie. Ładnie pachnie i zapach długo utrzymuje się na włosach - nawet kilka razy usłyszałam, że ładnie pachną :)

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:drugie w trakcie

fajna

nie daje jakiegoś superpołysku, choć są może trochę bardziej lśniące ;)
włosy się łatwo rozczesuja i są wyjątkowo miękkie
jedna wada - mało wydajna
za tą cenę, jest godna polecenia :)

Używam tego produktu od: nie pamietam

dobre uzupełnienie szamponu

Odżywka podobna jakościowo do szamponu.

Dosc dobrze radzi sobie ze splatanymi wlosami i łatwiej jest je rozczesac. Nie obciaza ich.

Połysku tez nie nadaje, ale pozostawia ładny zapach. Wydajna!

Przyzwoity kosmetyk za niska cene.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

ok

Całkiem fajna odżywka. Ma gęstą konsystencję, pachnie trochę mniej intensywnie niż szampon z tej serii. Nieźle wygładza włosy chociaż nie należy spodziewać się niewiadomo czego. Ogólnie przyjazny produkt.

Używam tego produktu od:3 tygodni