Imunal Hydro Energy, Shampoo (Szampon do włosów normalnych i suchych)

Imunal Hydro Energy, Shampoo (Szampon do włosów normalnych i suchych)

Działa nawilżająco, nadaje włosom jedwabisty połysk i ułatwia rozczesywanie. Do regularnego mycia włosów. To rewelacyjny szampon do włosów, który działa nawilżająco i nadaje włosom jedwabisty połysk. Włosy łatwiej się rozczesują i stają się bardziej elastyczne. Wzmacnia wewnętrzną strukturę włosa. Zawiera wyciąg z alg morskich oraz kompleks E3 z keratyną, proteinami i glikozą, który przekazuje włosom odczuwalną energię dla ich wzmocnienia od wewnątrz oraz pielęgnacji z zewnątrz. Fryzura zyskuje na objętości. Ph neutralne dla skóry.

Nie dla cienkich....

Muszę niestety obniżyć oceny tego szamponu, kupiłam z myślą o moich cienkich, rozjaśnianych i suchych włosach...Nie widzę poprawy w stanie włosów, po umyciu mam uczucie,ze włosy są jakby oblepione w ten szampon...w każdym razie nie jest to szampon do codziennego użytku...swędzi mnie po nim głowa i na drugi dzień mam znów przetłuszczone włosy.W tyg używam ziołowych szamponów i raz w tyg mogę sobie pozwolić na ten z Kadusa np przed prostowaniem włosów.Maska z tej samej serii też nie jest godna polecenia.

Używam tego produktu od:3 m-cy

Porażka

Cała ta linia to jakieś nieporozumienie. Mam szampon i odżywkę w pince. Szampon nic a nic nie nawilżył, nie wygładził a wręcz przeciwnie włosy były szorstkie, twarde i matowe.
Ten niby profesionalny szampon jest nic nie wart a na pewno nie tych 30 zł, jakością jest gorszy od drogeryjnych za 10 zł.
Nie kupię go na pewno i nie polecam!

Używam tego produktu od: umyłam kilka razy i leży
Ilość zużytych opakowań: 1 i to nie całe ;/

*****

Bardzo dobry szampon dla moich niefarbowanych, niezniszczonych, miękkich i plączycych się włosów. Przezroczysty, o intensywnym kwiatowym zapachu. Dobrze się pienił, świetnie nawilżał i wygładzał.Używałam go bardzo długo, jedynie latem zmieniając na linie słoneczne oraz zimą - zmieniając na coś bardziej regenerującego.

Nie kupię ponownie, a wielka szkoda - bardzo lubię produkty Kadusa i ubólewam nad tym, firma znika z rynku.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

O taak.

Moja szamponowa perełka. To co ten szampon robi z włosami to jest po prostu... bajka :) Ale najważniejsze tkwi w umiejętnym myciu włosów! Moje drogie! Włosy szamponem myjemy 2 razy... do mnie dopiero to dotarło, gdy wyszłam od fryzjera w listopadzie i zastanawiałam się podczas mycia, czemu trwa to tak długo... Teraz już wiem :) Po dwukrotnym umyciu włosów tym szaponem moje włosy są:
-nawilżone
-mięciutkie
-wygładzone
-błyszczące
-nie puszą się jak głupie
-mniej widoczne są zniszczone końcówki

ideał. :) polecam wszystkim :*

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

zły

Kupiłam ten szampon zachęcona dobrymi recenzjami kosmetyków Kadus. Kobieta, która prowadziła zakład fryzjerski używając tej linii, dodatkowo mnie zachęciła.Powiedziała że sama go używa i jest bardzo zadowolona.

ten szampon to wielka pomyłka-ma nawilżać, a tym samym wygładzać włosy. Wprost przeciwnie, spotęgował u mnie moją suchość, matowość a włosy nie były gładkie, tylko sterczały. Prezentowały się gorzej niż przed użyciem szamponu.
Myślałam że może potrzeba czasu, ale po 2 tyg codziennego mycia jakiś efekt powinien się pojawić. A ja zauważyłam że z każdym myciem jest coraz gorzej.

Moim zdaniem nie wart kupna.bardzo się zawiodłam

Używam tego produktu od:2 tygodni

Nieporozumienie

Cena tego szamponu jest zdecydowanie zbyt wygórowana w stosunku do jego jakości. Nic specjalnego. Włosy wcale nie są nawilżone, puszą się, źle układają. Ogólnie bardzo kiepski.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

KWC

Doskonały fantastyczny szampon. Imunal Hydro Energy i Imunal Repair Energy stawiam na równi. Oba są doskonałe i to są jedyne szampony, które za n-tym razem dają ten sam efekt. Włosy są odżywione jak po odżywce. Rzeczywiście – jak radził sprzedawca – warto stosować co dwa dni, a nie codziennie – nie trzeba przeciążać włosów taką ilością składników odżywczych. Polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań:

zniszczył mi włosy

tragedia.
moje przesuszone włosy potrzebowały czegoś silnego, zainwestowałam w ten szampon, na szczeście małe opakowanie.

zniszczył mi włosy. stały się bardziej łamliwe, splątane, okropnie sztywne, nie do rozczesania, po prostu byłam w szoku.
nie mam pojęcia jakie włosy mają panie którym ten CUDOWNY szampon nic nie zrobił, ale do włosów suchych nie nadaje się i odradzam jego stosowanie.
zauważyłam to od razu ale stosowałam szampon dalej bo jak wiadomo kosmetyki przynosza efekty po jakims czasie...
musiałam obciąć końcówki które nie nadawały się juz do niczego i teraz regeneruję szamponem i odżywką elseve.
i to daje nieporównywalnie lepsze efekty.
profesjonalne kosmetyki....phi..gorzej niż szampon 5 w 1 made in biedronka

Ilość zużytych opakowań: never ever

5 do dziennika kosmetykow:)

bdb nawilza, wygladza luske, wlosy lsnia, dzieki czemu kolor wydaje sie jeszcze piekniejszy. uzywam razem z odzywka alfaparf blokada koloru i moze to wszystko bardziej to zasluga odzywki, ale na pewno taki komplecik przywraca wlosom zycie. polecam do zniszczonych wlosow, suchych, ale bez objetosci ( szampon nioe obciaza wlosow, nie sa tluste zaraz na drugi dzien), koloryzowanych. polecam. napisalam ze nie wiem czy kupie ponownie, bo uwielbiam testowac nowosci:)

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

wygładza i nabłyszcza włosy

już po pierwszym myciu włosy wygładzone i dużo bardziej błyszczące
nawilża, ale nie natłuszcza
dobra konsystencja i dyskretny zapach

zdecydowanie najlepszy spośród dotychczas używanych

widocznie poprawia kondycje moich włosów

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: 3 (każde po 1 l)

podejrzany o ...

Podejrzewam go o kilka rzeczy: przede wszystkim o nadawanie włosom połysku i ich wygładzanie. Ponadto mam na głowie jakby więcej fryzury - czy to też jego sprawka?
Jest mega przyjemny: ma cudny zapach, pięknie się pieni nawet niewielka ilość, łatwo wypłukuje. Po myciu niezbędna jest jednak odżywka, bo włosy są splątane.
Używam z maską po słońcu Ori oraz różową odżywką Elseve. Po miesiącu mam włosy lepsze niż przed jego zastosowaniem - lśniące, gładkie, łatwo się układające, nawilżone.
Mam nadzieję, że w dużej mierze to sprawka tego szamponu.
W zapasie kolejne butelki ;)

Używam tego produktu od:5 tyg

dla mnie porażka!

Jeśli chodzi i właściwości nawilżające nie jest najgorszy.. choć są lepsze...

Jeżeli jednak któraś z was ma włosy kręcone to odradzam na kilometr... z włosów robi się istne siano, niby są miękkie i nawilżźone ale co z tego jak są jakieś takie sypkie, odkształcają się w różne strony, istny Chopin po koncercie na głowie... poraaaaaaaaażka siano siano siano....

Myślę, że znakomicie nada się do włosów prostych to tak.. ale loki z jego powodu cierpią...
oczekiwałam, że włosy dobrze nawilżone będą ładnie podkreślały naturalne fale na włosach, pukle loków a tu nic...
Od czasu kiedy go używam noszę włosy spięte w koński ogon bo nie mogę na nie patrzeć, dziś ten szampon wyląduje w koszu!

Używam tego produktu od: ..
Ilość zużytych opakowań:..