Maybelline, Expert Wear Bronzer

Maybelline, Expert Wear Bronzer

Puder w stonowanych kolorach, brązujący na długie godziny. Jedwabista formuła utrzymuje świeży wyglad.

Puder łatwo wtapia się w skórę dając wygląd naturalnej opalenizny. Nie zostawia plam, smug, fałdowań. Można stosować jako puder do twarzy i ciała albo jako róż na kości policzkowe.

Wyposażony w doskonały pędzelek. Nie jest dostępny w Polsce, ale można go nabyć na aukcjach internetowych.

Cena: 8USD / 4g

Świetna gama kolorystyczna!

Kolor 10 Sun Light jest jednym z niewielu na rynku, który ma żółty odcień. Daje bardzo naturalny, matowy efekt.
Na twarzy utrzymuje się dość długo.
Jest bardzo tani (około 10 zł), ale niestety jest go mało i jest trudno dostępny.

Ilość zużytych opakowań: dwa

w miarę ok, zły nie jest

Taki średniak na plus raczej,ale dupy nie urywa;)

Plusy:

-cena
-ładne opakowanko
-pędzelek w awaryjnych syt sie przydaje
-duży wybór odcieni
-nie podkreśla grudek pryszczy etc.

Minusy:

-ciężko dostępny
-dośc twardy,trzeba sie napracowac żeby go było widać
-podkreśla włoski
-troche za perłowy na zimę

Dosyć dobry

To jest mój pierwszy bronzer, bo się zawsze bałam, że nie będę umiała używać odpowiednio. Jednak łatwo się go nakłada, bez żadnych smug. Wytrwały do kliku godzin, ma lekkie drobinki połyskujące. Świetnie wygląda na opalonej skórze.
Fajnie że ma pędzelek w komplecie.
Cena ok, ale dostałam w prezencie

Używam tego produktu od: 2miesięcy

Eris film 1

fajny

Jest to bronzer nie wymagający zbyt wielkich umiejętności w nakładaniu tego typu produktów. Pędzelkiem nabieramy odpowiednią ilość kosmetyku. Dostępny jest w kilku kolorach (są również wersje dwukolorowe), więc każdy może znaleźć coś dla siebie :) Ma fajną konsystencję, jest dość trwały (ale całego dnia nie przetrzyma bez poprawek. Ogólnie fajny kosmetyk w sam raz na lato (dla mnie nie tylko :) ) jestem bardzo zadowolona z jego działania i na pewno będę kupować go nie raz. W internecie kosztuje około 13 zł także cena nie jest wygórowana. Może niebawem będzie dostępny w polskich drogeriach :) (liczę na to)Używam tego produktu od: miesiąca