Slim Extreme 3D Professional, Aktywne serum do biustu - kuracja powiększajaca i modelująca

Innowacyjne serum przeznaczone dla kobiet, które marzą o jędrnym i doskonale wymodelowanym biuście. Idealnie dobrane składniki aktywne zapewniają skuteczne działanie modelująco-ujędrniające, a zastosowana w preparacie innowacyjna receptura z Volufiline w widoczny sposób stymuluje powstawanie lipidów, dzięki czemu piersi nabierają pełniejszych kształtów. Dodatkowo Accacia Collagen pobudza komórki do zwiększonej produkcji kolagenu, tworząc niewidzialną mikrosiateczkę podtrzymującą biust.
Skąłdniki aktywne:
- Volufilina pobudza wzrost lipidów oraz ich magazynowanie w tkance podskórnej, zapewniając wzrost objętości piersi.
- Accacia Collagen tworzy na powierzchni skóry niewidzialną mikrosiateczkę podtrzymującą biust, ujędrnia i napina tkanki, wzmacnia naturalny biustonosz, zmniejsza widoczność rozstępów.
Algi Laminaria bogate w sole mineralne, nawilżają, łagodzą i wzmacniają strukturę szkieletu skóry.
Energisomy Q10 pobudzają procesy oddychania komórkowego, regenerują i zwiększają jędrność skóry.

Cena: ok. 30zł / 150ml

Taki sobie

Serum ładnie się wchłania , skóra jest po nim nawilżona i gładsza. Jednak kosmetyk napewno nie modeluje biustu .
Plusy:
* dobrze się wchłania
*nawilża
*wygładza skórę
Minusy:
* nie powiększa biustu
*nie modeluje

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

niestety brak rezultatów

Myślałam, że jak zapłacę prawie 30zł za serum, to będzie działać jak podano w opisie.

Plusy:

- ładny zapach

Minusy:

- bardzo lepkie
- roluje się
- są problemy z wchłanianiem
- nie powiększyło biustu ani odrobinę

Ilość zużytych opakowań: 1 całe op.

Brak rezultatów przy miesiącu używania!

Kompletnie nie ma żadnych efektów, mimo codziennego stosowania, rano i wieczorem.

Plusy:

:) orzeźwiający zapach
:) przyjemna konsystencja
:) chłodzi
:) wygodne opakowanie

Minusy:

:( nie powiększa biustu
:( nie modeluje

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Bądz FIT: ćwiczenia na zgrabną pupę

Nic nie zrobił

Kupiłam to serum na allegro po przeczytaniu kilku recenzji. Zużyłam całe opakowanie bo drogi to był produkt więc szkoda było wyrzucić. Moje opinie:
Wydajny, łatwo się wchłania.
+/-
Zapach taki sobie ale intensywny, efektów nie widać, może lekkie nawilżenie, pielęgnacja nikła.
Niezbyt przyjemna konsystencja, brak efektu ujędrniania czy podnoszenia biustu. Zbyt wysoka cena a efektów żadnych. Na początku jak się produkt pojawił na rynku były problemy z jego dostępnością.

Nie wrócę już do tego kosmetyku, wolę poszukać czegoś przyjemniejszego do pielęgnacji.

przereklamowany

Spodziewałam się po nim wiele i się rozczarowałam.Skóra na piersiach zrobiła się delikatniejsza ala nie widze efektu napięcia czy podniesienia biustu.Jest wydajny ale drogi i nie odpowiada mi jego zapach

Używam tego produktu od:pól roku

bez efektu

Ja tam nic nie widzę a stosuję już ponad dwa miesiące. Nie spodziewam się nic wielkiego, ale to to jest w ogóle nic. Poprawy objetości nie ma, kształt taki sam, skóra ta sama, rozstępy jak były tak są. Skóra ani trochę nie napięta. Wywalone pieniądze.

Używam tego produktu od: 2 mies

mieszane odczucia

Prawdę mówiąc spodziewalam się lepszego efektu. Ale nie jest najgorzej.
Kupując ten kosmetyk nie myślałam o żadnym powiększaniu piersi, bo mój rozmiar bardzo mi odpowiada, chodzilo tylko o ujędrnienie i ogolnie- pielęgnację.
Fakt- świetnie nawilża, skóra jest miła i delikatna w dotyku.
Wydaje mi się, że delikatnie napina skórę, troszkę ją ujędrnia,ale bez spektakularnych efektów. Jednakże czuć, że biust po użyciu tego serum jest zadbany, wypielęgnowany.
W powiększanie też nie wierzę,ale jak pisalam- na tym m nie zależało.
Ja już raczej do niego nie wrócę, moim zdaniem są lepsze i tańsze kosmetyki.

Można spróbować, bo jest dość dobry, ale mógłby być zdecydowanie lepszy, jeśli obiecuje się takie super efekty.

Biustonosz w tubce

Co by tu najpierw ;) Prawda jest taka, że preparat robi wszystko poza tą jedną obietnicą, że powiększy nam piersi :D otóż nie powiększy i nie ma się co łudzić, a jednak kupie kolejny i potem pewnie kolejny itd. Dlaczego? Z bardzo prostej przyczyny: mam duży biust i bardzo mi zależy na tym, żeby nie tylko pieknie się prezentował w głębokich dekoltach ale chciałabym też za kilka lat mnieć piersi na właściwym miejscu a nie gdzieś w okolicach brzucha :D Tym bardziej, że jestem modelką i pracuje ciałem, więc ostrożnie i uważnie dobieram kosmetyki. Bez dwóch zdań serum świetnie napina skórę, pielęgnuje i wygładza. Efekt podtrzymania i "uformowania" jest świetny i z tego powodu naprawdę warto go kupić. Ponadto cena jest bardzo przystępna jak na tak wydajny kosmetyk. Podsumowując: POLECAM! ;)

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1,5 :)

dobry

Całe lata stosowania preparatów do pielegnacji biustu nauczyły mnie jednego - różnice w ich działaniu sa może na poziomie mikro-, ale nie makroskopowym ;) Przetestowała kilogramy mazideł różnych firm, z róznych półek...Cena, zapach, ilośc konsystencja, szybkośc wchłaniania - oto, co je różniło. Jedne stosowałam z mniejsza, inne z wieksza przyjemnoscia...Żadnych cudów, liftingów itp - po prostu podtrzymywanie osiagnięć , które zawdzieczam wymodelowanym biustonoszom, ćwiczeniom, stymulacjom na VIP-ie. I tyle. Az tyle ;)
Teraz zatem nie kupuje drogiego bajeru, bo wierze, ze zdziała cuda, ale dlatego, ze chce go wypróbowac...Albo kupuje Dax czy Bielendę, czy Eveline...
To serum bardzo mi odpowiada - nie jest tanie, nie jest drogie. Spora tuba - 150 ml starcza na długo, nawet dla rozrzutnych. Ładnie wyglada, wygodnie sie z niej wydobywa preparat. Miły cytrusowo-mietowy aromat, dobra konsystencja, szybkie wchłanianie bez klejenia. nawilżanie. Ja wiecej ( juz!) nie wymagam :D

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1