Slalom, Loop & Twist (Żel utrwalający)

Slalom, Loop & Twist (Żel utrwalający)

Żel Loop & Twist nadaje włosom zwiększoną objętość luźnych loków i zapewnia naturalne utrwalenie z blaskiem, któremu nie można się oprzeć. Profesjonalna formuła z panthenolem zapewnia włosom naturalną giętkość. Ochrona włosów filtrami UV. Stylizacja przyjazna dla włosów - nie zawiera alkoholu. Nadaje lokom elastyczną sprężystość i witalność. Nadaje włosom większą objętość, naturalne utrwalenie i niepowtarzalny blask.
Odpowiedni dla naturalnie kręconych włosów lub ondulowanych.

tylko w odpowiednim zestawie

Miałam wersję saszetkową, którą testowałam z różnymi produktami odżywiającymi.
Żel sprawdza się najlepiej z mocno emolientowymi odżywkami do spłukiwania (u mnie najlepiej spisywał się Kallos Latte), jakby potrzebował stabilnej podstawy. Dzięki temu otrzymywałam każdorazowo mięsiste, grube loki.
Świetne utrwalenie, niewielka reakcja na wilgoć. W zasadzie same plusy poza... konsystencją. Bardzo zwarta, zbita struktura żelu sprawia, że trudno go rozprowadzić w rękach. Czasem więc mieszałam go z odrobinką odżywki bez spłukiwania.

Nadawał się wyłącznie na mokre włosy prosto po umyciu.

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: ok. 20 saszetek

Pozytywnie

Kosmetyki Kadusa używam od dłuższego czasu, jednak po ten produkt sięgnęłam niedawno. Nie wiedziałam nawet, że Kadus posiada coś takiego w swojej ofercie.
Kosmetyk bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Działa dokładnie tak jak obiecuje producent, włosy są przede wszystkim bardzo błyszczące i niesklejone. Jedną gwiazdkę musiałam niestety odjąć za trwałość, co prawda na opakowaniu jest zaznaczony stopień trwałości "1", ale powinny być dostępne mocniejsze wersje tego kosmetyku. Za cenę nie odejmę, bo na Allegro można go kupić za połowę :)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1.

Świetny, ale drogi

Żel Loop& Twist od razu mi się spodobał, kiedy dostałam kilka próbek od mojej fryzjerki.
Plusy:
- utrwala
-nie skleja włosów
- utrzymuje się długo, nawet następnego dnia
- włosy się po nim ładnie błyszczą

Minusy:
- dosyć trudna aplikacja - jest dość zwarty, ale wystarczy przedtem zmoczyć ręce, żeby było ok
- cena -> zawsze zużywam kilka porcji wszystkich kosmetyków(mam dużo włosów ;]), więc nie bardzo uśmiecha mi się wydawanie pięciu dych co miesiąc czy dwa.

Zaznaczyłam, ze nie wiem, czy kupię ponownie, właśnie z powodu ceny...

Używam tego produktu okazjonalnie
Ilość zużytych opakowań: 4x5ml