Bahia, Gloss Booster (Super błyszczyki)

Bahia, Gloss Booster (Super błyszczyki)

Soczyste, lśniące kolory nadające ustom kuszący blask, zapach i smak. Do wyboru trzy apetyczne odcienie: malina, mango i lukier.

Zdecydowanie na TAK

Wspaniały błyszczyk!
Posiadam Sunset Mango. Jak żaden inny nawilża moje usta, sprawia,że są mięciutkie i ładnie pachną. Błyszczyk pachnie mango obsypanym dużą ilością cukru. Na ustach początkowo kleista połyskująca warstwa zmienia się po chwili dając efekt mokrych ust. Kolor po pewnym czasie wygląda na "pupowy", na słońcu mieni się mikroskopijnymi drobinkami różu i pomarańczy. Wygląda bardzo naturalnie i jest niezwykle wydajny. Kosmetyk nanoszę opuszkiem palca wklepując go, tworzę dzięki temu cienką warstewkę. Posiadam błyszczyk już ponad pół roku i nadal mam połowę.
Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania pierwszego

mięciutkie usta:)

błyszczyk kupiłam za promocyjną cene cos około 6 zł:) i jak za taka cene to jest rewelacja:)
jest gęsty więc nawet długo utrzymuje się na ustach o ile go nie skonsumuje:) nadaje ładny połysk i fajnie smakuje
i do tego na prawde wygładza moje usta:)
i o dziwno nawet moj TŻ go lubi;)

polecam

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:troche pierwszego

Zart

Zakupilam dwie wersje: brzoskwiniowa i cukrowa. Obydwie smierdza tanim winem, obydwie sa nietrwale, obydwie nie daja ladnego efektu na ustach. Nie polecam. Laduje obok Avonowych gniotow na liscie najgorszych blyszczykow.

Używam tego produktu od: miesiaca

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Lubię go

Jak na mnie jest naprawdę dobry. Kupiłam go w promocji za 6,90zł i bardzo się cieszę, że się skusiłam. Ma dobrą konsystencję, słodko pachnie malinkami, długo utrzymuje się na ustach, przyjemnie je wygładza i nawilża. Kolorek jest dośc naturalny i także mi odpowiada. Jedyny minus to ten nieco chemiczny smak... Ale błyszczyk jest w końcu do ust a nie do jedzenia :). Ma też fajny dziubek i co ważne nie wylewa się jak inne tego typu! Wystawiam bdb+. I polecam!Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

Jest OK

Kupiłam ten błyszczyk, bo spodobał mi się w katalogu :D Dodatkowo obietnica malinowego smaku - to było coś dla mnie.
W rzeczywistości błyszczyk ten tylko pachnie ładnie malinkami, bo niestety smak już jest chemiczny i to właściwie jedyny minus. Plusem natomiast jest na pewno to, że nie ma drobinek brokatu. Doskonale nadaje się np. jako balsam do ust, bo bardzo dobrze nawilża :ehem: Nadaje mocny malinowo-różowy kolor, na moich ustach przy większej ilości jest on bardzo widoczny. Forma tubki odpowiada mi, dziubek jest dobrze wyprofilowany. Jedynie cięzko czasem trochę wycisnąć błyszczyk, ale to zmora każdego tubkowego smarowidła ;)

Generalnie jestem zadowolona, nie kupię ponownie bo to sezonówka i niedługo zniknie z katalogów, ale polecam :-)

Nie tego się spodziewałam

Nigdy nie przepadałam za kosmetykami Oriflame, szczególnie kolorowymi- zawsze były niskiej jakości... takie buble w ładnych opakowaniach. Ale na ten błyszczyk się skusiłam bo lubię śliczne słodkie zapachy- wybrałam lukier. Niestety, na stronie katalogu pachniał o wiele ładniej i intensywniej niż na żywo. Błyszczyk niby pachnie lukrem ale trochę zalatuje chemią. Spodziewałam się też że bedzie słodki a on niby ma jakiś smak-ale tu znów chemia i nie jest to raczej przyjemne. Błyszczyk wydaje się nawet duży ale z wydajnością chyba bedzie średno. Kolejną "bajką" wcisnięta klientom to drobinki... w błysczyku niby są ale na ustach słabo je widać, prawie ich brak- wychodzi transparentny efekt, nie ma też jakiegoś, choćby lekkiego zabarwienia ust. Ogólnie zwykły, średni błyszczyk... o niebo lepsze są te z Wibo- są słodkie,ładnie pachną i kosztują grosze..jednym słowem nawet za 13zł można mieć coś lepszego.

Używam tego produktu od:2 tygodni

bardzo średni

Chyba przestane kupować błyszczyki Oriflame. Chyba nie ma ani jednego, który by mnie zadowalał. Ten wyjątkiem niestety nie jest. Błyszczyk posiada ładny zapach, nie ma smaku. Jest transparentny, ja niestety liczyłam chociaż na delikatny kolor, a taki jest dopiero gdy wycisnę bardzo dużo błyszczyku na usta. Zawiera dużo drobinek, na całe szczęście są one bardzo delikatne. Trochę się klei, po zniknięciu błyszczyka trochę drobinek zostaje na ustach. Ogólnie nie jest zły, dla wielbicielek bardzo delikantego makijażu będzie ok, tym które liczą na kolor, radzę szukać dalej.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Fajny błyszczyk! Odpowiada mi konsystencja i ładne, delikatne kolorki. Używam błyszczyku mango i malinowego, oba pachną pięknie. Nie kleją się, usta są po nich delikatne. Błyszczyk mango jest prawie przezroczysty, nadaje tylko subtelny kolor. Malina jest delikatnie różowa. Opakowanie funkcjonalne i ładne. Daję jednak 4 gwiazdki, bo błyszczyki nie są jakieś fenomenalne.Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze (używam 2 kolorów)