Aromabliss Awakening EDT (Orzeźwiająca woda toaletowa)

Aromabliss Awakening EDT (Orzeźwiająca woda toaletowa)

Aromabliss Awakening Eau de Toilette to orzeźwiający, kwiatowy zapach który obudzi i poprawi samopoczucie. Radosny koktajl olejków eterycznych: pomarańczowego, cytrynowego i kardamonowego doda energii o każdej porze dnia.

Odświeżacz

Dokładnie! Odświeżacz o zapachu chemicznej cytryny. Płaski, nietrwały i daleko mu do miana "poprawiacza nastroju", bo kojarzy się jednoznacznie i nieprzerwanie podczas swojego dość krótkiego na skórze żywota z kostką toaletową o ostrym zapachu wyżej wymienionego owocu.
ABSOLUTNIE NIC SPECJALNEGO!!!! (mhm, jeszcze kwestia awakeing?!!! no cóż! Po takiej fandze w nos.... trudno się nie obudzić. Toż to sole trzeżwiące!!! :)

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: nooooo jeszcze 49ml do przepracowania (w toalecie oczywiście ;)

Mój KWC !

To właśnie zapach stworzony dla mnie! Używała go mama mojej koleżanki - gdy tylko poczułam ten aromat, dosłownie się w nim zakochałam <3 Taki cytrusowy, nie za słodki, no po prostu cudowny! Ponad to bardzo trwały - utrzymuje mi się na ubraniach aż do następnego prania. Cena też nie wielka - przynajmniej dwa razy do roku jest na niego promocja w Oriflamie i kupić go można za 35 zł. Ja zużyłam już 3 flakoniki i nie zawaham się kupić ponownie. Te perfumy już na stałe zagoszczą w mojej kosmetyczce. Naprawdę polecam każdemu kto nie znalazł jeszcze własnego zapachu. Może zakochacie się w nim tak jak i ja :-)

przełamane cytrusy

Dałam dwie gwiazdki za zapach ("Taki sobie... ale nie mój")), dalabym 3, ale ten opis nie pasuje do moich odczuc ("mogę go znieść na innych")). 4 gwiazdki za opakowanie.

Zapach cytrusowy, ale nie do konca, jak dla mnie pachnie bardziej jak dezodorant, niż woda toaletowa.

No i ta otwarta od góry zakretka - myslalam, ze to wybrakowany egzemplarz... Co to za pomysł???

W sumie nie jest to zły produkt, opakowanie estetyczne, zapach tez nie odstrasza, ale wlasnie mija sie z tym czego szukalam. Bede szukac dalej. :)Używam tego produktu od: 2 tygodni

makijaż kreska

Zastrzyk energii

Wspaniały zastrzyk enerii, takie słodkie cytrusy. Szukałam czegoś takiego od wielu lat. Dostałam go od siostry na Mikołaja. Wspaniale poprawia humor, na mojej skórze utrzymuje się ok. 4 godziny, a na ubraniach przez parę dni. Polecam

Używam tego produktu od: grudzień 2008
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego 50 ml

Toż to Ogródek Nilowy!

Zapach jest dla typowych wielbicielek ogołoconych cytrusów. Tuż po spryskaniu uderza MEGA! cytrusowym koktajlem. Świeżym, naprawdę orzeźwiającym kopniakiem. Trwa on z 2 godziny, po czym się rozmiękcza, leciutko osładza, dziecinnieje... i odchodzi w głęboką niepamięć dnia przyszłego. Niemniej są to przepiękne godziny intensywnego zapachu.
Niecodzienna sprawa polega na tym, że jest to w mojej ocenie tańsza wersja Jardin sur le Nil Hermesa! Wypisz-wymaluj.
W sprawie butelki jestem neutralna, podoba mi się jej smukłość i pomysł wykonania jej jakby z mrożonego szkła.

Polecam gorąco w/w sympatykom ;).

Używam tego produktu od: nie używam - testowałam

cytrusek :)

wspaniały zapach na wakacje, taki świerzy słoneczny i soczysty :)

chciałabym zaznaczyć że cytrusowe zapachy nie są moimi ulubionymi ale ten zapach po prostu musiałam mieć

flakon jest prosty bardzo żółty i bardzo pasuje do tego co jest w środku :)

w zapachu oprócz nuty owocowej wyczuwam jakąś trawiastość zioła i bardzo mi się to podoba :) używam tych perfum do tego by w ponury dzień poczuc się weselej i w słoneczny dzień ... bo po prostu to bardzo do niego pasuje :)

Używam tego produktu od:miesiąca

cytrusowy koktajl

Bardzo mi się podoba jego cytrusowy zapach, czuję w nim owoce lata wymieszane w cudownym koktajlu i zapach słońca, jest świeźutki i nienachalny, pachnie naprawdę radośnie,
Jest rewelacyjny...tylko ta pól zakrętka...reszta
opakowania super.Trwałość zapachu od 4-6h.
Używam tego produktu od:2 dni
Ilość zużytych opakowań:zaczełam pierwsze

a to się Oriflame udało :)

5 gwiazdek dla samego zapachu, za opakowanie bym ucięła, ale że opakowanie to tylko opakowanie, więc ocenię samo wnętrze:
- po pierwsze: kocham cytrusy
- cytrusy, cytrusy, cała jestem w cytrusach, wspaniałe uczucie :), ale nie są to cytrusy kwaśne, ani nie w stylu "odświeżacz powietrza", na mnie są słodkawe, z delikatną ziołową nutą
- zapach idealny na lato
- podoba mi się nazwa Aromabliss, bardzo pasuje do tego zapachu
- niesamowicie dodaje energii i poprawia nastrój
- zapach określiłabym jako musujący, taki z bąbelkami, hehe :), ale to pozytywnie
- bardzo trwały
- cenię w nim to, że od początku do końca pachnie tak samo, jedynie zmniejsza się intensywność
- opakowanie jest ciekawe, szronione szkło w żywej żółtej barwie, ale nie jest funkcjonalne, łatwo można przewrócić (całe szczęście, że wszystkie zapachy trzymam w bezpiecznym miejscu :) ), pomysł z korkiem też kiepski, korek ma być korkiem, a nie pół-korkiem, oszczędność plastiku można jednak zorganizować w inny sposób ;)
- faktycznie, przypominają Un Jardin Sur Le Nil Hermesa, ponadto Ozone Sergio Tacchini oraz Kenzo 5:40 PM in Madagascar
- uważam ten zapach za perełkę wśród "oriflejmowskiej" kolekcji :)

Używam tego produktu od: czerwiec 2007
Ilość zużytych opakowań: zaczęte drugie i będą następne, o ile nie wycofają...

good

Cudny zapach, taki nie słodki a cytrusoway i to mocno, coś dla mnie, skzoda tlyko ze neizbyt trwały. No ale za taką cene (40zł w promojcji) to się nie nalezy dziwić.

Używam tego produktu od:już wypsikałam jeden flakonik

nie dla mnie

Zachęcona opisem zapachu i pachnącą stroną w katalogu skusiłam się na próbkę, a po niej na całą buteleczkę. Niestety byłam zmuszona ją oddać, bo mimo, że zapach jest ładny, to z moją skórą kompletnie nie współgra - i ledwie go czuć i szybko całkowicie znika. Aż dziw bierze, że przy próbce tego nie wyczułam... :o
Ubolewam nad tym, że mi nie podpasował ten zapach, bo nawet sama buteleczka ślicznie pachnie - właśnie tak orzeźwiająco, energetyzująco. Czuć i te cytrusy i kardamon - ogólnie taka świeża mieszanka z ostrą nutką. Tylko dlaczego na mnie już tak nie pachnie :what: :cry:

Sama buteleczka współgra kolorem z zapachem, ale urodą nie grzeszy. Jest aż nazbyt prosta i ma dziwny korek bez denka, przez co niezupełnie chroni wodę przed przypadkowym psiknięciem - wystarczy wcisnąć atomizer od góry i psika po zakrętce.
Poza tym powoli denerwują mnie te wąskie i wysokie buteleczki, w których Ori się lubuje, bo najzwyczajniej w świecie są mało stabilne. Ciągle się obawiałam, że ja sama albo kot przewróci mi ją i rozbije.
Ale już się nie obawiam, już oddałam :]

Ilość zużytych opakowań: jakieś 15-20% z pierwszego i ostatniego zarazem

Jak dla mnie świetna!

Najpierw powąchałam próbkę tej wody. Nie byłam pewna czy ją kupić, no ale skusiłam się.
Teraz sie normalnie w niej zakochałam. Ma świeży, orzeźwiający, cytrusowy zapach. Całkiem długo sie trzyma i wszyscy mówią, że ślicznie pachnę.
Nawet mój chłopak od razu poczuł ten zapach ( a psiknęłam się tylko dwa razy ;) i powiedział że pachnę cudownie.
Jak dla mnie to jest KWC :)Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pół buteleczki

Nie dla mnie

Produkt mogę ocenić tylko na podstawie próbek, ale miałam ich kilka i używałam przez kilka dni, a nie jednorazowo, więc mniej więcej mogę się wypowiedzieć. Zapach rzeczywiście jak pisze producent orzeźwiający i dodający energii. Dobre na początek dnia, tak na rozbudzenie :) Zapach zdecydowanie nie dla mnie, zużyłam próbki, ale na pewno nie kupię całej buteleczki. Nie przepadam za nutami cytrusowymi, a ta woda głownie z nich się składa. Godne polecenia dla kobiet preferujących w perfumach nuty pomarańczy czy cytryny. Jak dla mnie nie są zupełnie perfumami na eleganckie wyjścia ot takie na co dzień i za taką cenę można sobie na to pozwolić.

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek