Slimtherapy, Cooling Serum Active Anti-Cellulite (Chłodzące serum wyszczuplajace zwalczające cellulit)

Drenująco-wyszczuplające serum do ciała zwalczające cellulit. Dzięki nowoczesnej formule serum łatwo wnika w skórę pozwalając na głęboką penetrację składników aktywnych. Serum przyjemnie nawilża skórę, szybko się wchłania, co daje niezwykły komfort użycia. Przywraca gładkość i jędrność tkankom dotkniętym cellulitem oraz redukuje tkankę tłuszczową.
Pobudzające krążenie współdziałanie aktywnych składników intensywnie drenuje i stymuluje metabolizm w uciśniętych skupiskach komórek tłuszczowych tworzących efekt cellulitu.
Dostarczony wprost do tkanek tlen, mikroelementy wody termalnej oraz kofeina i roślinne składniki aktywne rozbijają i widocznie redukują objętość komórek tłuszczowych.
Skrzyp i morszczyn uaktywniając syntezę kolagenu i elastyny wspomagają odbudowę i napięcie tkanki łącznej zapobiegając zwiotczeniu skóry po zmniejszeniu obwodów poszczególnych partii ciała.
Tawuła skutecznie wzmacnia i napina naruszoną strukturę tkanek, zmniejsza obrzęk występujący przy zaawansowanym cellulicie.
Organiczna jodyna zawarta w morszczynie przyspiesza wymianę międzykomórkową, co pozwala na rozkład trójglicerydów (spalanie tłuszczu) nawet w niedotlenionych dotąd komórkach głębszych warstw skóry.
Wyraźne schłodzenie tkanki zewnętrznej uzyskane dzięki zawartości Frigydil gwarantuje bezpieczeństwo kruchym zewnętrznym naczyniom krwionośnym przy jednoczesnym intensywnym pobudzaniu mikrokrążenia wewnątrz tkanek.

100 – 250ml
serum
antycellulitowe
zapachowa
w tubie
Skóra
z defektami

taki sobie

U mnie się nie sprawdził w działaniu. Poza tym nie lubiłam stosować.
Zapach był lekko nieładny, ciągle pachniało mi mentolem i ziołami.
Konsystencja była lejąca, zawsze za dużo mi się wydobywało z tubki.
Dobrze się rozprowadzał, ale bardzo wolno wchłaniał.
Nie zauważyłam żadnego działania wyszczuplającego, ani zwalczającego cellulit.
Efekt chłodzący był najbardziej interesujący, bo wynikał u mnie z tego, że się nie wchłaniał i przy chodzeniu było mi chłodno.
Cena trochę za wysoka na taką jakość. U mnie się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście po 30 ml

bardzo dobry

Kupiłam go pod wpływem opini na wizażu... i nie żałuję :)
Jest fajny, ma bardzo dobry skład i jeszcze ta cena :)
Może nie usuwa cellulitu tak dobrze jak Cryoform ( ale też nie kosztuje 300 zł:) )
Skóra po nim jest bardzo zadbana i ujędrniona.
Z cellulitem też jakoś sobie radzi. W moim prywatnym rangingu jest na zaszczytnym drugim miejscu.
Jak najbardziej polecam !!!

Idealny :D

Mam go juz chyba 3 miesiace i musze przyznac ze jest bardzo wydajny, wprawdzie nie stosuje go na cale cialo bo tylko na uda i posladki ale i tak zaden inny kosmetyk nie wystarczal mi na tak dlugo :) stosuje go razem z zelem pod prysznic z tej serii i jestem bardzo zadowolona :
~ wygladza skore
~ ujedrnia
~ cellulit sie zmniejsza - teraz juz nie mam go w ogole
~ delikatny efekt chlodzenia
~ nawilza skore, zawiera mineraly
Poki co bede go nadal stosowac bo jak dla mnie to najlepszy kosmetyk na cellulit :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Bardzo dobry, ale...

Preparat skuteczny
(oczywiście, gdy się go regularnie używa - po odstawieniu efekt zanika)
Natomiast jest to odpowiednik, Eveline, który kosztuje 4x mniej!
Działanie jest tylko troszeczkę szybsze i jakby mniej chłodzi, co bardziej wskazane jest na zimę.
Ale tak jak piszę - skład jest dokładnie ten sam co Eveline :)

super!polecam1szybki efekt!!

jestem zachwycona!to cos idealnego dla leniuszków pragnących pozbyć się cellulitu,który spędza sen z powiek kazdej kobiecie gdy nadchodzi lato świetnie chłodzace serum ,doskonale sie wchłania,a najbardziej zadowolona jestem z tego powodu że nie wymaga konieczności masażu.w przeciagu 2 tygodni oczywiscie regularnego używania zauwazyłam zadowalający efekt,a jeszcze do tego orzeżwiający zapach mięty.rewelacja!!!:)

produkt doskonały.opakowanie wydajne:)serdecznie polecam!!

dla wymagajacych

Szukalam czegos na lato - "ostatniej szansy", zeby poprawic co nieco jeszcze przed moim wyjazdem.. zostal mi miesiac i wlasnie dzieki serii SLIM (bo jest jeszcze zel pod prysznic SLIM) mysle, ze nie bedzie problemu z pokazaniem sie na plazy:)

Podobalo mi sie to, ze nie mialam efektu maksymalnego oziebienia od razu po uzyciu, a rozlozyl sie on w czasie. Za to juz niedlugo po pierwszym uzyciu (jakis tydzien po) mialam tak fajnie sciagnieto skore..

Polecam wymagajacym i oczekujacym dobrej jakosci za rozsadna cene, mozna temu produktowi zaufac :) UWAGA - znajdziecie tylko w aptekach!
Używam tego produktu od: jakiegos miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno (niecale)