Calvin Klein, Obsession Night for Men EDT

Calvin Klein, Obsession Night for Men EDT

Obsession Night to niezwykle męski i seksowny zapach. Po sukcesie pierwotnego Obsession, Calvin Klein postanowił wylansować bardziej nowoczesną wersję. Obsession Night został stworzony dla prowokujących mężczyzn z lekka tajemniczych i romantycznych.
Kompozycję otwierają aromatyczne nuty gruszki, kardamonu i cynamonu. Korzenne nuty zapachowe łączą się ze zmysłowym czarnym zamszem. Na koniec, wyczuwamy świeżość wetiweru i słodycz wanilii. Obsession Night jest zaproszeniem do romansu. Zapach z 2005 roku.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: nuty wodne, gruszka, kardamon
nuta serca: cynamon, czarny zamsz, gałka muszkatołowa, drzewo sandałowe
nuta bazy: paczuli, wanilia, żywica labdanum, wetiweria.

Cena: ok. 140zł / 30ml; 220zł / 75ml; 280zł / 125ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Perfumy drwala

Moj chłopak dostał te perfumy od ojca, któremu nie przypadły do gustu. Nie dziwie sie, bo mi i Adrianowi także sie nie spodobały. Zostały podane dalej. Butelka jest ładna, granatowa. Kojarzy sie odrazu z męskim świeżym sportowym zapachem. Zawartosc butelki jest jedna inna. Drażni w nos, czasami nawet gryzie. Bardzo mocny zapach. Ja takich męskich perfum nie lubię. Mężczyzna nie musi pachnieć brutalnie i mocno by byc mężczyzna.

Lubimy bardzo

To zapach mojego chłopaka, ale raz na ileś lubię też użyć męskich perfum, więc zapach sprawdziłam również na sobie :) Mam zresztą damski Obsession Night i również bardzo lubię.

Uważam, że nazwa jest bardzo trafna, faktycznie zapach kojarzy się z nocą, jest lekko erotyczny. Najsilniej wyczuwam nuty wodne, kardamon, paczulę i nuty pudrowe.

Jak zwykle u CK stosunek cena/jakość bardzo dobry, perfumy kupiliśmy w cenie 89zł/100ml w Rossmannie.

Choć to zapach sprzed dekady, to uważam, że nadal bardzo na czasie, nie zestarzał się :)

Trwałość oceniam na 4+/5.

Zapach, który pomimo nazwy pasuje tak samo dobrze na noc i na dzień, moim zdaniem dobry na każdą porę roku, chociaż nie jest super lekki, więc może na lato troszkę mniej.

fantastyczny !!!

mój ulubiony choć Mojego Mężczyzny, faktycznie wersja "Night" jest lepsza zdecydowanie , nie opisze zapachu ale wrazenie ..bardzo męski i zarazem elegancki...mogłabym go wąchac non stop, Panowie używajcie proszę ;)

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: 3 x 100

Margot Robbie Calvin Klein

Beee... :)

Tak jak nigdy nie zrozumiałam co ma damski Night do klasyka, tak i nie rozumiem wersji męskiej.

Woda, woda i jeszcze raz woda. Okropne nuty wodne, od początku do końca, trochę gruszki, trochę goryczkowych przypraw, a do tego jeszcze wetiwer. No masakra po prostu. :(

Chłop zmęczył próbkę, ale nie dało się tego wąchać, więc nawet nie odważył się użyć na szyję, skończyło się na kilku testach nadgarstkowych. Na mnie to samo, wodne ozonowe nuty, trochę wymoczonej gruszki i gorycz.

Zero ciepła, słodyczy, męskości, tylko gorzka nijakość. Seksowny? Wolne żarty. :D Mężczyzny młodego i romantycznego też w tym nie widzę. Raczej takiego po 50tce, wychowanego na Brutalu itp. atrakcjach.
Zamsz? Panie Klein, proszę powąchać Daim Blond, bo pojęcia Pan nie ma jak pachnie zamsz.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka

erotyczny

hmmm zapach świetny - tak jak wersja dla pań.
uwielbiam obydwa:-) zdecydowanie polecam na wieczór we dwoje- oj rozbudza zmysły... przynajmniej moje.
uwielbiam wanilię w męskich wodach. jeden z moich ulubionych męskich zapachów- razem z Pi Givenchy i Joop Homme

Używam tego produktu od: ja nie używam ale mąz jak najbardziej:-)
Ilość zużytych opakowań: ....