AA, AA Therapy Natura, Mleczko, tonik i płyn do demakijażu 3 w 1

AA, AA Therapy Natura, Mleczko, tonik i płyn do demakijażu 3 w 1

Produkt 3 w 1 przeznaczony do usuwania makijażu z twarzy i oczu. Jest to mleczko, tonik i płyn do demakijażu. Nie podrażnia, odpowiedni także dla skóry alergicznej

Nie lubię.

Kosmetyk dostałam w spadku po Mamie, której nie przypasował, więc po skończeniu wystawiam mu recenzję za nas obie.

Plusy:

* radzi sobie z makijażem oczu, zmywa go bez tarcia;

* gęsty i wydajny;

* duża butla, dobry stosunek wydajności do ceny;

Minusy:

* podrażnia i wysusza skórę suchą, nie nadaje się dla cer dojrzałych;

* niestety nie polubiła go też moja względnie młoda skóra;

* brak uczucia oczyszczenia, twarz nieprzyjemnie się lepi;

* zapychający skład, który wraz z lepkością skutecznie zniechęcił mnie do oczyszczania nim całej twarzy;

Nadaje się do zmywania oczu, nie podrażnia ich, nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry pod oczami, jednak nie jest to mój typ - nie lubię produktów "100 w 1", bo zazwyczaj zamiast do wszystkiego są do niczego, a do oczu wolę płyny micelarne, które nadają się również do twarzy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Podrażnia

Używałam tego produktu do demakijażu oczu,kupiłam w promocji zachęcona atrakcyjną ceną i sporą pojemnością.Ze swego zadania wywiązywał się b.dobrze-ładnie zmywał z oczu tusz oraz trwałą kredkę do oczu.W tym samym czasie zauważyłam pieczenie oczu i mocne zaczerwienienie spojowek.Początkowo nie kpojarzyłam tego faktu z nowym płynem do demakijzau,ale niestety okazało się,że to on jest winowajcą :(.Byłam zmuszona oddać innej odobie którek tak na marginesie dobrze słuzy.
Niestety wyraźne i mocne podraznmienie oczu dyskwalifikuje go.Nigdy więcej nie pojawi się na mojej połce.Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:pozbyłam się

Świetny!

Równie dobry jak moje ulubione mleczko do demakijażu Garnier- albo jeszcze lepszy....
Idealnie i szybko zmywa makijaż, nie podrażnia nawet alergicznej skóry, ma przyjemny bardzo łągodny zapach, jest w miarę wydajne....
POLECAM!!!!

Używam tego produktu od:kilku tyg

depilacja brwi

Nie dla mnie

Nie lubię go używać.Drażni mi oczy,gdy chcę zmyć makijaż.Plus za wydajność.Moja skóra go nie toleruje,chociaż ma lekką( i to bardzo-wprost lejącą się) konsystencję.Ale niestety-nawet jego niska cena(10,50)nie spowoduje,abym za taki produkt dała złotówkę.
Mówię mu zdecydowanie NIE
Używam tego produktu od:półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

p o l e c a m !!!

to zdecydowanie moje ulubione jak do tej pory mleczko.zmywa tusz do rzęs ,cienie ,kredki idealnie.nie trzeba trzeć oka do czerwoności :)
nie podejrzewałam ,że aż tak dobre będzie. mleczko kupiłam z ciekawości
twarz też zmywa rewelacyjnie ,po innych j płatek nie był taki "brudny".
polecam !

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

z plusikiem :)

jestem bardzo zadowolona. uzywam wersji natura (zielony pasek), 3 w 1. swietne po imprezie, gdy czlowiek slania sie na nogach, a makijaz trzeba zmyc ;) wystarczy przylozyc nasaczony wacik, a ten preparat dobrze sobie radzi. zmywa tusz do rzes bezproblemowo (tylko tego uzywam latem), z podkladem pewnie tez sobie poradzi. jestem zadowolona, mozna nim przetrzec buzie i nalozyc zaraz krem :) chetnie skusze sie na kolejne opakowanie, tym razem wersje "naczynka" ;):)

Używam tego produktu od:kilkunastu dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze