Palette Paradis (Zestaw wielofunkcyjny cienie + róż)

Palette Paradis (Zestaw wielofunkcyjny cienie + róż)

Paleta wielofunkcyjna: 4 kremowe cienie do powiek i kremowy róż do policzków. Kremowa konsystencja sprawia, że dzięki cieniom i różowi makijaż jest wodoodporny. Cienie na powiece są bardzo połyskujące, mają mnóstwo silnie metalicznym drobinek. Róż ma za zadanie rozświetlać cerę i nadać jej złocisty blask.

Skład: Hydrogenated Polyisobutene, Mica, Polyethylene, Ethylhexyl Palmitate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, VP/Hexadecene Copolymer, Aluminum Strach Octenylsuccinate, Silica, Oryzanol, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, (+/-) : CI 77510 (Ferric Ferrocyanide), CI 77163 (Bismuth Oxychloride), CI 77891 (Titanum Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides)

Cena: 69zł / 1x1ml, 4x0,4ml

Polecam!

Ja również zdecydowałam się na zakup tej palety, jednak w nieco innych kolorach. Zachwyciła mnie kolorowa konsystencja cieni. Do aplikowania używam pędzelka do eyelinera i sprawdzają się znakomicie. Mimo, że nie używam bazy są dużo bardziej wytrwałe od zwykłych sypkich cieni.
Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od:2 tygodni

tylko dla wprawionych ;-)

Kiedy zobaczyłam w Sephorze tą paletę byłam oczarowana nieziemskimi kolorkami, które pięknie opalizowały przy testowaniu cieni. Podejrzewałam jednak, że tak gęste, kremowe cienie mogą się grudkować i niestety moje obawy się spełniły. Gdyby któraś z wizażanek zdecydowała się jednak na zakup, to polecam robienie cieniami kresek za pomocą aplikatora. Nie polecam nakładania na całe powieki, bo już po pół godziny możemy zobaczyć \piękne\ kreseczki w załamaniach powiek. Potrzeba dużej wprawy, żeby skorzystać z tych cieni. Nie pomoże nawet najlepsza baza pod cienie :-(. Nie mam natomiast zastrzeżeń co do różu. Ma bardzo ładny kolor, efektownie podkreśla kości policzkowe. Należy go nakładać palcami. Zawiera mnóstwo opalizujących drobinek. Ogólnie zestaw kolorystycznie świetnie nadaje się na okres wakacji oraz na basen, czy plażę. Co do wodoodporności produktu, to nie mam zastrzeżeń. Opakowanie robi wrażenie. W środku znajduje się praktyczne lusterko. Paletę zabieram zawsze do torebki, gdyż w trudnych warunkach można za jej pomocą poprawić makijaż.

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego