Włos Zaprogramowany, Szampon Wygładzanie zaprogramowane

Włos Zaprogramowany, Szampon Wygładzanie zaprogramowane

Szampon wygładzajacy do włosów trudnych do ułożenia suchych, szorstkich, farbowanych.
Wyróżnia się silikonowym czynnikiem prostującym włosy - substancją o wysokiej skuteczności wygładzania włosów (Amodimetikon), a także specjalistyczną substancją chroniącą kolor włosów naturalnych i farbowanych (Heliogenol) i nowatorską formułą myjącą, łagodną dla włosów i skóry głowy.
Doskonale wygładza włosy na całej długości, skutecznie zapobiega skręcaniu, ogranicza efekt puszenia się. Ułatwia rozczesywanie od nasady aż po końcówki, działa osłaniająco i kondycjonująco na strukturę włosów. Zwiększa odporność na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych, przywraca włosom długotrwałą miękkość i połysk.

Cena: 4,99zł / 200ml

mocne 4.

Szampon ślicznie pachnie, dobrze myje włosy, skóra głowy nie swędzi na drugi dzień, włosy są miekkie i dosyć błyszące. Hm, ogólnie moje włosy się bardzo puszą i nie znalazłam jeszcze szamponu który by to zahamował, a ten sobie po części poradził... nie kupie, bo nadal szukam ideału.! :)

Używam tego produktu od: .
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

za "piątaka"!

Świetna jakość za rewelacyjną cenę :)
Ziaję lubię coraz bardziej z kazdym dniem, naprawdę pożądna polska firma ktorej kosmetyki są jakości o wiele wiele wyższej niż ceny.
A przechodząc do sedna:
> włoski miękkie
> włoski błyszczące
> włoski sie łatwo rozczesują
> włoski gładkie i nie puszące się

od dawna szukałam szapmonu wygładzającego dla siebie, przerabiając rózne firmy stwierdzam, że narazie zostaje przy tym TANIM !!! polskim szamponiku.
> Ma przyjemny zapach
> dobrze sie pieni
> świetny kolor opakowania :) >ach my Estetki ;) <

Używam tego produktu od:3 tyg

fajnie wygładza

Teraz gdy prostuje wlosy ten szampon jest prawie idealny(ale chyba idealów nie ma).

Wygładza wlosy-sa miekkie blyszczace- i sa dosc proste(wywijaja sie tylko na koncach)
Nie musze ich dzieki temu szamponowi tak duzo prostowac- starczy 2,3 razy przejechac prostownica.
Ladnie pachnie dobrze sie pieni-jest wydajny i tani.
Czego chciec wiecej.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:okolo 3

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Mieszane uczucia

Więc tak, zacznę od tego że bardzo ciężko go było dostać, szukałam, szukałam, no i w końcu się udało. Pierwsze co pokochałam w tym szamponie to zapach. Prześliczny, taki jakby owocowy. Producent obiecywał idealne wygładzenie i zabezpieczenie przed skręcaniem. Niestety trochę się rozczarowałam. Włosy wywijają się nadal, ale nie mam już takiego siana na głowie jak miałam kiedyś. Włosy długo są świeże i pachnące. Szampon nie jest zły, ale na miano KWC tez nie zasługuje. Nie mniej polecam, bo warto go wypróbować (za takie pieniądze!)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Świetny:)

Myślę,że kosmetyk wart kupna.Świetnie prostuje niesforne kosmyki,włoski fajnie sie po nim układają i są długo świeże.Jeden z moich ulubionych szamponów:)
P.S .Jak na ziaję ma niezłe opakowanie:P

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego