Włos Zaprogramowany, Odżywka Wygładzanie zaprogramowane

Włos Zaprogramowany, Odżywka Wygładzanie zaprogramowane

Odżywka wygładzajaca do włosów trudnych do ułożenia suchych, szorstkich, farbowanych.
Wyróżnia się silikonowym czynnikiem prostującym włosy - substancją o wysokiej skuteczności wygładzania włosów (Amodimetikon), a także specjalistyczną substancją chroniącą kolor włosów naturalnych i farbowanych (Heliogenol) i nowatorską formułą myjącą, łagodną dla włosów i skóry głowy.
Doskonale wygładza włosy na całej długości, skutecznie zapobiega skręcaniu, ogranicza efekt puszenia się. Ułatwia rozczesywanie od nasady aż po końcówki, działa osłaniająco i kondycjonująco na strukturę włosów. Zwiększa odporność na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych, przywraca włosom długotrwałą miękkość i połysk.

Hmm

Na początku byłam bardzo zadowoloną tą odżywką, lecz po pewnym czar prysnął.
Plusy:
*tania
*ładne opakowanie
*prostuje

Minusy:
*mało wydajna
*po jej dłuższym stosowaniu moje końcówki były suche i rozdwojone :(

Nie wiem czy polecić czy nie, bo sama nie jestem do niej przekonana.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Bardzo fajna

Ziaja - berdzo lubię tą firmę, mam z niej krem tonik itd, itp.
Oczywiscie cena ^^ skusiła mnie pierwsza :P
piękny zapach, ładne opakowanie, fajny róż xD
mam dość mocno wycieniowane włosy, prostuje codziennie same koncówki :P i co zauwazyłam , super efekty przy stosowaniu z prostownica i innymi kosmetykami proste włoski i zdrowo wygladajace ^^
Musze sobie jeszcze zakupic maskę z tej serii :)
godny polecenia kosmetyk ^^

Używam tego produktu od:1 miesiac
Ilość zużytych opakowań:w trekcie pierwszego

fajna

Czuć po efektach jakie daje, że ma fajny treściwy skład (ma;)), nawilża, odżywia i faktycznie moje włosy były po niej prawie jak po prostownicy - zaskoczenie.
Pewnie kiedyś do niej wrócę;).

Używam tego produktu od:jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:1skończone

Make up no make up H&M

na tak

ostatnio inwestuje w kosmetyki prostujace by nie uzywac prostownicy,z natury mam raczej proste wlosy. uzywalam pantene proste i gladkie-efekt super ale zauwazylam ze ziaja tez wyprodukowala kosmetyk prostujacy do wlosow wiec sprobowalam-i efekt bardzo fajny,taki sam jak po pantene a o polowe tansza cena!takze mile zaskoczenie i polecam:)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

świetny

to jedna z najlepszych odzywek prostujacych.
Po umyciu glowy i wysuszeniu wlosy sie nie pusza,sa bardziej proste.Ona naprawde dziala! oczywiscie wlosy nie beda idealnie proste bo to nie prostownica.
do tego ma sliczny zapach i jest bardzo wydajna
Uzywalam to razem z prostownica, i nie musialam duzo prostowac.
Ogolnie polecam :)Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:pol jednego

dobra

dla mnie jak do tej pory najlepsza z wygladzajacych ktore przetestowalam, nie obciaza za mocno, jest tania, zaplacliam niecale 4 zl:), wydajna, slicznie pachnie, po wysuszeniu wlosy byly prostsze niz zwylke i latwiej sie je prostowalo, nie jest zla

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:niecale jedno

nie wygładza

nie widzę żadnego efektu prostowania, próbowałam z mniejsza i większą ilością tej odzywki ale NIC
mam lekko falowane włosy i w sumie nie wierzę że jest taka odżywka która zastąpi prostownicę ale myslę że jest taka która ułatwi prostowanie, udelikatni włos ale ta do tych nie należy
po spłukaniu nawet nie czuć poślizgu na włosach, nie czuje wcale jej zapachu!!! po wyprostowaniu włosy "nie przelewają" sie w ręce, nie robią się delikatniejsze
gdyby nie ta cena to dałabym jedną gwiazdkę za utopienie pieniędzy w nic
do tego szukałam jej wszędzie aż w końcu zamówiłam w sklepie internetowym, marne wysiłki

Używam tego produktu od: 2tyg

dobry kosmetyk :)

Mam samą odżywkę i tylko jej użycie mi wystarczy do "wygładzenia" moich włosków. Plusy:
- tania,
- ładne opakowanie,
- ładny zapach,
- bardzo skuteczna, moje włosy nie potrzebują już prostownicy, bo efekt taki sam:)

Jedyny minus to choć zapach jest ładny, jednak mógłby byc bardziej intensywny.

Używam tego produktu od: ok 1 mies
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

zachwycona

Skusiła mnie prawdę mówiąc bardzo przystępna cena. Pomyślałam, że za taką cenę warto kupić, nawet jeśli się rozczaruję! A tu - bardzo miłe zaskoczenie. Mam naturalnie falujące włosy, które zaczynały się skręcać już po umyciu. Za pierwszym razem postanowiłam zrobić eksperyment - pozwolić włosom samoistnie się wysuszyć i jakież było moje zdziwienie, gdy nadal pozostawały prawie proste. Dla pełnego rozprostowania wystarczyło użyć tylko suszarki i przeczesać palcami! Bardzo duży plus za to, że seria nie obciąża włosów. Zapach produktów jest bardzo delikatny i nie przeszkadza. Konsystencja dość rzadka i łatwa w użyciu. Seria ta rozprostowuje włosy dużo skuteczniej niż inne wypróbowane przeze mnie specyfiki w tym obłędnie drogi spray wella proffessional za 50 pln! który nadawał się do wyrzucenia. Jak dla mnie Ziaja: wygładzanie zaprogramowane to ideał - niska cena, skuteczne działanie, mogę wreszcie zrezygnować z prostownicy i nie niszczyć więcej włosów. Nie wiem jak poradzi sobie z kręconymi włosami, ale dla falujących jest super. Spróbujcie same - na pewno nie zbankrutujecie(ok 8 zł za szampon + odżywkę), a być może i dla Was okaże się rewelacyjna.

Używam tego produktu od: tygodnia

troche rostowala

Fsakycznie nawet wygladza, prostue chyba najvardziej z znanych mi produktow. Jest tania, ladnie pachnie, tak malinowo jak perfumy Paris Hilton. Wlosy sie dobrsze rozczesuja, sa gladkie, ale nie ciezkie. Moge polecic.

Używam tego produktu od: kilka msc temu