Soft Sensation Vitamin Care (Szminka nawilżająca)

Soft Sensation Vitamin Care (Szminka nawilżająca)

Zawiera koktajl witamin A, C, E oraz ekstrakty z ziaren soi, orzechów kokosowych i trzciny cukrowej.

Według producenta:

- zwieksza nawilżenie o 220 %

- intensywnie odżywia i chroni

- pokrywa pięknym, świeżym kolorem

- efekt trwały aż do 8 godzin

Dostępna w 30 pięknych nasyconych kolorach.

Cena: ok. 22zł

Taka sobie była

Do dziś pozostała mi jeszcze połowa tej szminki. Wyjątkowo niedobrany do mnie kolor choć w sklepie wydawało mi się inaczej. Astor Paris to odcień, który miał być wymieszaniem satynowej czerwieni z brązem i bordem ale na ustach zbyt świecił i podkreślał bladość cery. Ciężko było z tą szminką choć w tej cenie narzekać nie miałyśmy prawa.

Używam tego produktu od: przed laty
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

genialna!

idealna po prostu!

trwała
nawilża usta
przyjemny zapach
piękna gama kolorów

nie mam nic do zarzucenia, uwielbiam ją, mam piękną, malinową czerwień, teraz na lato na pewno kupię jeszcze chociażby pomarańczową.

nawilżająca z nazwy.

kolejny zakup pod wpływem pięknego koloru w opakowaniu - lekko malinowy, matowy i jasny róż. Na ustach prezentował się bardzo kiepsko i niestety intensywnie, trupiofioletowa, upiorna barwa - oczywiście, że inna niż ta w testrze.
plusy:
+ładne pudełeczko...
+wydajna
minusy:-
-kolor różnił się od koloru testera - to chyba najbrdziej mnie rozdrażniło, choć podejrzewam że to po prostu efekt utleniania, w koncu tester nie jest tak szczelnie zamknięty jak sama pomadka.Ale i tak świństwo.
-nawilżająca? ciekawe. dopiero kiedy patrzyłam na nazwę tej pomadki pod kątem oceny dowiedziałam się, że powinna nawilżać. Natłuszczała na pięć minut, potem ta warstwa się wchłaniała i czarowna barwna powłoka truposza ściągała usta. Nawilżająca... przyznam, że mnie to rozbawiło dość porządnie.
- była bardzo intensywna, nawet jeśli nałożyłam jej bardzo niewiele - nie lubię tego,szczególnie w pomadkach, zdaję sobie sprawę że intensywność koloru może być atutem ale jeśli nie można stopniować efektu to coś jest moim zdaniem nie tak.
podsumowując moją recenzję absolutnie tego produktu nie polecam, a już na pewno za tę cenę.

Używam tego produktu od: próbowałam zużyć przez 4 lata
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego opakowania, reszta poszła do kosza.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Delikatna pomadka

Jako nastolatka skusiłam się na tę pomadkę w kolorze "Pink". Szukałam czegoś "mój kolor ust, tylko lepszy" i Soft sensation spełniła te oczekiwania. Nie lubiłam wówczas szminek, więc dużym plusem produktu była jego lekkość i bezproblemowa aplikacja. Dobrze nawilżała i ścierała się równomiernie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Bardzo dobra szminka.

Posiadam dwie szminki - numer 435 (matowy, rudy brąz) oraz numer 010 (ciemna, błyszcząca wiśnia).

Jako szminkowa maniaczka mam spore porównanie i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że ta szminka nie należy do najgorszych.

Zalety:
*kolory, które posiadam są bardzo ładne i efektowne - świetnie pasują do makijaży wieczorowych (matowego brązu używam również na co dzień)
*szminka jest mięciutka, łatwo i równo rozprowadza się na ustach, nie pozostawia zacieków i grudek
*dobrze pokrywa naturalny kolor ust
*zgodnie z obietnicą producenta szminka nawilża usta
*dobrze pokrywa naturalny kolor ust
*konsystencja szminki nałożonej na usta jest dość płynna, wilgotna
*łatwy w użyciu i solidny mechanizm wysuwania szminki
*wydajna

Wady:
*z zewnątrz opakowanie jest dość tandetne i wygląda brzydko, napisy się ścierają, ciężko pozbyć się naklejek, a szminka łatwo może samoistnie otworzyć się w torebce
*nierówno się ściera pozostawiając kolorową obwódkę na ustach
*szminka nie jest odporna na picie/jedzenie/pocałunki

Neutralnie:
*szminka nie jest zbyt trwała, lecz również nie znika zaraz po nałożeniu - podczas wieczornych wyjść należy kilkakrotnie poprawić makijaż ust, lecz mi to nie przeszkadza
*cena jest średnia, moim zdaniem adekwatna do jakości
*zapach jest typowo \'szminkowy\', lecz nie jest także zbyt intensywny, także ja nic do niego nie mam :)

Podsumowując, jest to całkiem przyzwoita szminka, lubię nosić ją na imprezach mimo, że wymaga poprawek. Kolory zachwycają, tym bardziej konsystencja, dlatego można jej wybaczyć nieestetyczny wygląd opakowania.
Niżej przedstawiam swatche dwóch kolorów, które posiadam, może akurat będą pomocne.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, oba w trakcie

zwykła szminka

Szminkę kupiłam ze względu na kolor, bardzo ładny róż, szminka przez pierwsze 30minut daje uczucie mocnego nawilżenia, po czym zastyga na ustach stwarzając dyskomfortowe uczucie... zapach odrzucający!!!! Największy jej minus....

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: nie używam jej, leży w szafie

To była pochopna decyzja

Nie czas na szminkę - do takiego wniosku dochodzę po zakupie tej w kolorze pomarańczowym - nie wiem co mnie naszło.
kolor swoja drogą ... ale działanie.. wysuszyła mi usta i ten zapaszek... typowej "babskiej "szminki...
wolę błyszczyki

Używam tego produktu: to było przed wakacjami...
Ilość zużytych opakowań:zaczątek 1

szminka jak szminka

oj nie radzi sobie z wysuszonymi wargami, oj nie. trwałość bez zastrzeżeń - jak szminka no:P ładne kolorki. co tu dużo pisać - w sumie jest przyjemna, a więc może być:P daję 3 gwiazdki

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Naturalny efekt :)

Nie przepadam za szminkami, ponieważ na ogół nie mogę zdzierżyć tego uczucia, że mam coś na ustach ;) Jednak ta szminka mi podpasowała :)
Szukałam szminki, która da naturalny efekt zbliżony do modnego swojego czasu "nagiego" makijażu ust. W końcu efekt w miarę podobny uzyskałam dzięki kolorowi Pink....

Szminka się łatwo nakłada, idealnie rozprowadza. Nie jest ani za twarda, ani zbyt miękka. Nawet nie mając wprawy bez problemu nakłada się ja idealnie.
Zgodnie z obietnicą, nawilża. Dodatkowo zauważyłam, że lekko jakby powiększa usta, stają się one pełniejsze i ładniejsze :) Gdy nałoże jej większa warstwę daje efekt błyszczących ust, zaś gdy nałożymy jej niewiele daje super naturalny wygląd, podkreśla naturalne piękno ust.
Nie czuć jej na ustach. Przy pocałunkach, czy piciu ściera się, ale nie do końca i zostawia lekką ładną poświatę, przez co nie musimy się martwić rozmazaną szminką :)
Trwałość jej to na pewno nie 8h, ale nie jest z tą trwałością też źle :)

Używam tego produktu od: kilka razy dopiero

fantastyczna kolorystyka

Miałam zawsze bardzo duże problemy z dobraniem odpowiedniego koloru szminki, gdyż niewiele jest kolorów, które naprawdę mi odpowiadają. Idealny dla siebie kolor znalazłam właśnie wśród szminek Astor, Soft Sensation Vitamin Care. Kolor musiał być metaliczny, wręcz trochę siny, wpadający w fiolet. Niedawno zakupiłam drugą taką samą pomadkę w innym kolorze; tym razem bardziej zbliżonym do koloru ust, o odcieniu czerwieni.
Plusy:

+ na zadbanych ustach pomadka daje aksamitny efekt, wyrównuje i wygładza usta (dla bardziej wysuszonych ust doradzam jednak pod spód pomadkę ochronną)

+ szminka jest dość trwała, ale z pewnością nie przetrwa 8 godzin, jak twierdzi producent

+ szeroka paleta pieknych kolorów (preferuję zwłaszcza te stłumione)

+ przyzwoita cena

+ eleganckie opakowanie

+ wydajna, bo kolory są intensywne i nie trzeba nakładać dużo szminki; zuzywa się przy ewentualnych kolejnych poprawkach w ciągu dnia, czy wieczoru

Minusy:

- lekko wysusza usta, ale bardzo trudno znaleźć szminkę, która by nie miała tej właściwości, więc nie spodziewajmy się rewelacji ;-)

- trwałością raczej też nie zaskakuje, chociaż nie jest najgorzej, dlatego uznałam ją również jako plus

Przy problemach z doborem odpowiedniego koloru szminki do rodzaju urody, szczerze polecam właśnie tą serię Astora

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte, jestem w trakcie dwóch kolejnych