Lipidea, Multiregenerujący krem do rąk

Lipidea, Multiregenerujący krem do rąk

Krem opracowano specjalnie do intensywnej pielęgnacji skóry dłoni, która narażona jest na szereg agresywnych czynników zewnętrznych przyspieszających starzenie się jej, wiotczenie i negatywne zmiany, zarówno strukturalne, jak i fizjologiczne.
Krem do rąk, który daje bardzo szybki efekt wygładzenia skóry, odczuwany często jako `satynowa rękawiczka`. Stosowany regularnie zapewnia doskonałą regenerację, ochronę przeciw starzeniu się i wiotczeniu skóry dłoni, nadaje jej miękkość, gładkość i elastyczność oraz doskonałe nawilżenie. Sprawia, że dłonie wyglądają na młode, stają się zadbane i wypielęgnowane.
Inteligentny system multiregeneracji wykazuje maksymalną biozgodność ze skórą. W miarę stosowania kremu następuje precyzyjne wbudowywanie się lipoaktywnych składników w naskórek i misterne biologiczne reperowanie jego struktury aż do przywrócenia równowagi hydro-lipidowej.

Przyzwoity

Przyjemny, dobrze dzialajacy krem do rak, chociaz 5 gwiazdek mu nie daje, ze wzgledu na cene - 20 pln to jednak sporo za kosmetyk, ktory zuzywam zwykle w ogormnych ilosciach = szybko mi sie skonczy w opakowaniu. Moze gdyby firma przestala go pakowac dodatkowo w nieekologiczne opakowanie z chlorowanego papieru, bylby kilka zlotych tanszy...
Na szczecie jest tez dosc wydajny, gdyz ze wzgledu na dobry poslizg mozna go stosowac w minimalnje ilosci.
Ladnie, kwiatowo pachnie (rzeczywiscie, czuc w nim gdzies tez te malinowa Mambe!), wchlania sie blyskawicznie ale na dloniach rzeczywiscie pozostawia (procz zapachu) wyrazny, glicerynowy film ochronny, wiec jesli ktos za tym efektem nie przepada - moze byc sklonny dac mu niska ocene. Mnie to pozostawianie warstewki ochronnej akurat odpowiada bo ladnie pielegnuje i wygladza, glownie skorki przy paznokciach przez co rece staja sie delikatne i zadbane. Zawiera w skladzie kilka dobrych olejkow i ekstrakt z zielonej hebaty, ale zeby mial dzialanie antystarzeniowe, wypadaloby sie wspomoc systematyczna aplikacja filtra na grzbiet dloni. Nie wiem czy go jeszcze raz nabede bo wlasnie rozpoczelam drugie opakowanie i chyba po jego wykonczeniu, bede miala ochote zmienic krem :D

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: zuzylam 1 opakowanie, rozpoczelam 2gie

Malinowa Mamba na dłonie ;)

Lubię ten krem. Po pierwsze - ma fajny zapach malinowej gumy Mamba. Rewelacja ;)

Działanie na piątkę. Nie zauważyłam pozostawania tłustej warstewki - wchłania się naprawdę przyzwoicie. Regularne stosowanie przynosi efekty w postaci wygładzonej, baaaardzo przyjemnej w dotyku skóry dłoni.

Polecam z całego serca.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

beznadziejny

Krem wogóle się nie wchłania, próbowałam aplikować nawet małe ilości a zawsze kończy się to umyciem rąk poniewaz on się wogóle nie wchłania!! Miał pozostawiać delikatna powłoczkę a pozostawia łusty film...

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie