Advance Techniques Summer Rescue, Sun Protector Spray (Spray ochronny na lato)

Advance Techniques Summer Rescue, Sun Protector Spray (Spray ochronny na lato)

Spray posiada formułę wzbogaconą o kreatynę z kompleksem Sun Rescue, chroniącym i regenerującym włosy.
Sun Rescue Complex zawiera wzmacniającą keratynę, filtry UV oraz ekstrakty z morskich roślin odbudywujące włosy i chroniące je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Cena: 16,90zł / 150ml

choć kosmetyk dawno już w

zapomnianych, z sentymentu postanawiam napisać recenzję. Opakowanie przelażało u mnie bardzo długo. Nawet data ważnosci już się skończyła. Nie mogliśmy sie polubić. A to włosy po zastosowaniu okazały się tłuste, a to hełm na głwie. Ciągle coś nie tak. W końcu dałam mu ostanią szansę. I to był strzał w dziesiatkę.
Zastosowałam ten spray po umyciu włosów. Około 15 psiknięć na włosy do ramin. Nie dość, że optycznie wydawało się ich więcej, to jeszcze ani się nie sklejały, układały super. I bardzo długo pozostawały świeże.
Nie wiem jak naprawdę chronił włosy przed słońcem, bo dla mnie był to produkt po prostu do stylizacji.

Używam tego produktu od: kilka lat

Sztywne piórka

Niestety wielki zawod.

Od razu zaznaczam,ze nie moge ocenic glownej jego funkcji czyli ochrony wlosow prezd dzialaniem slonecznym, poniewaz kazdorazowe jego nalozenie nie pozwolilo mi wyjsc do ludzi i na slonce, bo na wlosach mialam sztywna, szorstka i klejaca powloke :(
Liczylam na lekka mgielke,nie wyczuwalna na wlosach ....

Zapach jak cala seria AT, wydajny, dobra pojemnosc, niezbyt wysoka cena,ale co z tego ?

Używam tego produktu od: kilku miesiecy stoi
Ilość zużytych opakowań: kilka psikow z pierwszego

Nie narzekam.

Nie spodziewałam się po nim cudów ani zachwytów, ale muszę przyznać, ze mnie nie zawiódł.

Co prawda ma dość "tłustą" konsystencję i obciąża włosy, ale mam wrażenie, że rzeczywiście chroni je przed słońcem, a tego przede wszystkim od niego oczekiwałam.

Poza tym przyjemnie pachnie, a to duża zaleta w kontekście "spryskiwaczy";) ochronnych przed slońcem do włosów :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Przyjemny dla włosów

Spray tworzy delikatną ochronną powłoke na włosach.Ładnie pachnie szybko się wchłania i nie tworzy efektu tlustych włosów.Jest łatwy w uzyciu i naprawde chroni włosy przed sloncem.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno niecale

Niee

Okej moze i chroni wlosy przed sloncem, ale przy okazji robi z nich kask.
usztywnia wlosy i staja sie bardziej szorstkie - owszem jesli mocno sie je zwiaze w kucyk to wtedy tak nie przeszkadza ze sa takie w dotyku, ale z suchych robi jeszcze wieksza masakre.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

szkodzi

Duży zawód sprawił mi ten spray. Jest to pianka w płynie, bardzo usztywniająca i sklejająca włosy. Im delikatniejsze tym gorzej. Ja odstawiłam gdyż nie szło ich rozczesać, łamały się a w dotyku były szorstkie.
I po co te cuda nie widy z filtrami jak już lepiej bez niej?

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań:mało