New Satine, Ultradelikatny krem do depilacji rąk, pach i okolic bikini dla cery wrażliwej 3 w 1

Ultradelikatny krem do depilacji skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, z nawilżająco-łagodzącym kompleksem MCCA (melon, cynamon, centella, aloes). Szybko i skutecznie usuwa zbędne owłosienie pozostawiając skórę jedwabiście gładką. Dzięki zawartości kompleksu CapiSLOW opóźnia odrastanie włosków po zabiegu.
Opakowanie zawiera także szpatułkę.

masakra

Produkt jest dla mnie bezużyteczny, to wyrzucone pieniążki w błoto ponieważ:

-okropnie podrażnił moją skórę

-na efekt usunięcia włosków musiałabym czekać chyba z rok, trzymałam go na nogach aż ok.15 minut i niestety zebrałam może z 10 włosków z całej łydki w dodatku rozpuścił je tylko do połowy, dosłownie masakra

-zapach nie do zniesienia

-nie jest wart swojej ceny

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie skończone

słabiutko...

Kiepsko...Początkowo używałam kremu do depilacji z Joanny, ale że nie było akurat na składzie to wzięłam ten...no i się zawiodłam. Krem prawie w ogóle nie usuwa włosków. Trzymany 3 minuty nie daje żadnego efektu, o 10 można już coś zebrać, ale wiele tego nie ma. Dopiero przy tarciu ręcznikiem i przy zmywaniu wody trochę jeszcze się usunie włosków.

Mimo komentarzy, że ponoć nie podrażnia muszę powiedzieć, że mnie trochę podrażnił...:/ Nie było to nic aż tak nadzwyczajnego, ale jednak...

Fajna szpatułka(przyda się do innych kremów) no i saszetka z żelem po depilacji. Za to jedna gwiazdka.

Podsumowanie? Krem nie wart tych 8 zł... Wolę kremy z Joanny. Ten się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: użyty raz w tamtym roku, drugi raz miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

beznadziejny

Krem w ogóle nie usuwa włosków! Zużyłam całą tubkę na jedną depilację, jednak włoski nie zostały usunięte. Trzymałam krem ok. 8 min. Więcej nie kupię tego produktu. Jedyny pozytyw jaki widzę z tego zakupu to fakt, że do niego był dołączony żel po goleniu Delii(pełnowymiarowe opakowanie). Jednak za ten krem nie dałabym nawet 1zł.
Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: zużyłam jedno opakowanie na jedna depilację

Anna Małecka masaż twarzy

Kiepski

Kiepski, po usunięciu szpatułką kremu, nie usuwa nawet tych delikatnych, cienkich włosków. Dopiero po przepłukaniu skóry wodą i mocnym tarciu ręcznikiem włoski schodzą, choć i tak większość nadal zostaje. Jedyny plus to taki,że nie powoduje pieczenia na skórze. Praktycznie nic poza tym:/

polecam

Jak narazie zużyłam tylko jedno opakowanie:) Ale mimo wszystko podoba mi się ten krem. Dobrze usuwa włoski i co najważniejsze - nie powoduje podrażnień na skórze. Inne kremy powodowały , że moja skóra była czerwona a ten jest w porzadku:)

Używam tego produktu od:miesiąca

Klapa

Nie ma się co rozpisywać, po prostu NIC nie robi z włosami.
Trzymałam na nogach ponad 10 minut i po użyciu szpatułki nie zszedł ani jeden włosek.
Tak samo zachowuje się na pachach, okolicach bikini i nogach.

Używam tego produktu od:

niestety

Zacznę od plusów:
+ brak podrażnień, krem faktycznie jest bardzo łagodny
+ typowy zapach oczywiście wyczuwalny, ale nie śmierdzi tak bardzo jak niektóre kremy do depilacji
+ dodatkowy plus za niewielką saszetkę żelu łagodzącego

A minusy:
- zbyt rzadki, trochę spływa ze skóry
- bardzo kiepsko usuwa włosy - wg zaleceń producenta czas oczekiwania 3 do 10 minut, tiaa... po 3 minutach oczywiście żaden włosek nie schodzi, po 10 minutach... też nie:( po ponad 15 minutach szpatułka zebrała może z 30 % włosków, a bałam się trzymać krem jeszcze dlużej; część włosków została jakby popalona, pourywana, część dodatkowo zeszła pod prysznicem; koniec końców, krem usunał może połowę włosków, resztę poprawiałam maszynką;(
Wydajność też nie powala - 1 opakowanie zużyłam na pachy, bikini, łydki i małą część ud;).

To miłe, że krem jest delikatny, nie podrażnia i ma znośny zapach, ale on ma przede wszystkim usuwać włoski, a idzie mu to bardzo kiepsko.

Używam tego produktu od:1 zabieg depilacji ( a raczej jego próba)
Ilość zużytych opakowań:1 całe

zero efektów

trzymałam na skórze 10 minut, inne kremy po 5 minutach daja takie efekty jak ten po 10;/ a nie mam jakichś wybitnie grubych włosów..:| wrócę do ekspresowego kremu Tanity, a tego nie polecam nikomu, resztę chyba wyrzuce, po co mam używać skoro nic nie daje.

Używam tego produktu od: użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: piewrsze

Bez rewelacji.

Zostawiam go na skórze przez 20 minut. Muszę przyznać, że szpatułką nie da się zlikwidować włosów, więc usuwam nią tylko krem, a później w ruch idzie woda i żel do higieny intymnej - tak potraktowana skóra staje się gładka. Po całym zabiegu wklepuję żel po depilacji z tej samej firmy.
Nie dostałam po nim żadnych podrażnień.
Zapach nie jest przyjemny, ale znośny.
Cena przyzwoita.
Krem jest mało wydajny, ponieważ trzeba go na prawdę dużo nałożyć, żeby zdobyć porządany efekt.

Używam tego produktu od:miesiąca

Tragiczny

Po pierwsze jest tak żadki, że dosłownie spływa ze skóry.

Po drugie choćbym go nawet pół godziny trzymała na skórze to efekt jest taki, że osłabione włosy muszę wyrywać, a i to sprawia jedynie, że łamią się milimetr, dwa nad skórą i depilacja kończy się fryzurą a jeżyka.

Po trzecie jestem wściekła, bo w niepoczytalności jakiejś kupiłam ten bubel, i to od razu w 2 egzemplarzach.

Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Popalona Skóra ...

Nie, nie, nie ... Najgorszy krem do depilacji, jaki kiedykolwiek znalazł się u mnie na półce. Pierwsza rzecz, jaka odpycha to zapach ... Strasznie chemiczny. Już po nałożeniu lekko szczypie. Ponadto niedokładanie usuwa owłosienie, co jest wielkim minusem. Trzymam 5 minut (nie 3, jak radzi producent), a i tak depilacja jest niedokładna. Na koniec największy zarzut - mam popaloną skórę, która jest czerwona, sucha i strasznie boli. Najgorsze jest to, iż zaczęła z niej lecieć jakaś ropa (nie znam się). Nigdy więcej ...

Używam tego produktu od: Kilka Prób
Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

Skuteczny

Ja mam zgoła inne doświadczenia z tym kremem, u mnie jest skuteczny i dobrze usuwa owłosienie (a dodam, że jest, niestety, co usuwać). Tyle tylko, że włosy nie odchodzą zbierane szpatułką, a dopiero przy intensywnym masowaniu skóry dłońmi i wodą.
Krem ma zbyt rzadką konsystecję i łatwo poplamić nim łazienkę, a także podrażnia skórę - tzn. zaczyna piec przed upływem wyznaczonego czasu. Po zmyciu jest okej, także podrażnienie nie jest trwałe.
Przyjemna cena. ;)

Używam tego produktu od: prawie 3 m-cy